Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Kabel anteny
Kup sobie uniwersalną końcówkę i ją zamontuj. Oplot podlacz do obudowy, a rdzeń do środkowego bolca. I po sprawie.
-
Czy da się pod symphony podlączyć mp3 lub inny odtwarzacz za pomocą wejścia 3,5 ?
Na przykład taki https://car-tronic.pl/adapter-aux-vw-cd-mini-iso-8pin-mp3ipod-high-end-p161.html Na allegro idzie taniej wyrwać wpisz adapter aux i znajdzie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podobno daje radę. Nie jest to klima ale różnica jest odczuwalna. Jest na forum zestaw do opchnięcia.
-
Czy da się pod symphony podlączyć mp3 lub inny odtwarzacz za pomocą wejścia 3,5 ?
Oczywiście ze sie da. Za około 50pln kupisz na Allegro złącze AUX. Podpinasz go w miejsce zmieniarki. Ewentualnie emulator zmieniarki i muze masz na usb lub sd i sterujesz wszystkim z radia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Byłem w małej wsi sie pytać to powiedział z odgrzybianiem i filtrem około 200pln
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Adam wkoncu zmieniasz koła?
-
Szczelina powietrzna.
Witam poszukuje kogoś kto ma dostęp do elsylub autodaty. Potrzebna jest mi wartość szczeliny powietrznej dla następującej spreżarki. sprężarka denso 7SB16C, audi a 4 2000r, silnik 1.9 tdi AJM , chodzi o szczeline powietrzną sprzegła klimatyzacji.
-
Lampka bagażnika w avancie
Ok moja wina. Może byc to jeszcze pekniety kabel w przelotce miedzy klapą a nadwoziem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na razie tak. Testowalem dziś przyspieszenie i bez esp wychodzi około 8,2 ale były tylko 3 próby tak ze pewnie jeszcze zejdzie z tej wartości. Ogólnie jest ok.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam AWXa
-
Lampka bagażnika w avancie
Jak możesz nie mieć jeszcze sie nie spotkałem z b6 żeby nie było
-
Lampka bagażnika w avancie
Ameryki nie odkryłeś. Już to było.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A twój to ma jaką pojemność? zawory ale chyba x2 Rocznik mamy też fajny.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko a ten silnik 32768 to swap z Titanica
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W tym stanie to tylko odwyk. Mógł byś pić w weekendy bez spotów
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak większość ropnioków Ale tragedii niema od 1600 idzie dobrze. Wykres jest kiepsko przeskanowany i nie widać dobrze przy jakich obrotach jest jaki moment. Może Przemek przyjedzie ze swoim to porównamy w niedzielę.
-
Lampka bagażnika w avancie
Tylko przy klapie. I jak otworzysz klapę to zapala się tylko bagażnik.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bez przesady tatry to by były jakby moment leciał na łeb na szyję po 3tys. a tu jest do 3,8 więcej jak max w serii. Jak za tą kasę to jestem zadowolony.
-
Lampka bagażnika w avancie
Napisałem jakie są objawy uszkodzonego microstyka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ojtam ojtam.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Teraz już chyba dam radę karetce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dopadłem skaner u kuzyna i jest wykres Chyba jest ok?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek nowe inspiracje? Ja właśnie wróciłem z hamowni i jest dobrze jak dobrze pokaże jutro jak zeskanuje wykres.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jest jakiś pomysł będę miał bliżej. Musimy omówić warunki finansowe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W tą niedzielę nie da rady bo reflektometr pożyczyłem kuzynowi. A antena jaka konkretnie? Georgia czy Florida? z radiem intec szału nie osiągniesz przy takiej antenie. Ja mam johnny II i floridę, zestaw jak na moje potrzeby ok. Odbiór jest dobry ale nadawanie słabe, w mieście max 1-2km. Tylko tych anten się nie stroi. Floridy na pewno. Co do Georgi to nie jestem pewny trzeba by zobaczyć czy ma regulacje. ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- Młody popraw pierwszego posta Spot pod MM jest 29,04