Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Każde auto ma swojego kupca. Jak byś wystawił za 30 to myślę że nie stało by długo. To wal na PW ile chcesz za laminaty. I jeszcze sie zastanowię co by mi się przydało:eusathink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie zapomnij napisać że trzeba zrobić podporę A tak ogólnie to ile cenisz? tak jak kiedyś rozmawialiśmy? bo jak tak to szkoda pieniędzy na ogłoszenie:wink:
-
Przeraźliwy pisk przy włączaniu klimy
Czyli tak jak pisałem. Szum może być od sprężarki lub rolek prowadzących pasek.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko może byś przyjechał na spota w końcu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek może byś znalazł zawias dla mnie najlepiej Eibach Pro-Kit
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podobno optymalnie. A poważnie najpierw był spokojny program ale dół był przeciętny i go podciągnoł. Ciśnienie podniesione jest z 1,3 do 1,5 bar
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
opatrzymy to na wykresie jak coś będzie korygował. Na razie z tego co patrzyłem to na 3 i czwórce spokojnie wchodzi na czerwone pole i nie czuć spadku momentu po 3 tys.
-
Propozycja zestawu nowego audio - proszę o sprawdzenie
Rozwijają swoją poprzednią myśl to radio jest całkowicie nie rozwojowe. Jak planujesz docelowo wszystkie głośniki zasilić zewnętrznymi wzmacniaczami to radio które ci proponują jest totalną porażką bo ma tylko jedna parę RCA i to jeszcze 2V. Seria CDA przeważnie ma trzy pary przód,tył,sub. W pierwszym przypadku głośniki są dobre i montaż w słupku jak jest zrobiony solidnie to wygląda zaje... W drugim głośniki może nie tak dobre jak pierwsze ale piecyk. Od złej biedy te dego zagrają podpięte pod radio. Ale jak zamierzasz rozbudowywać zestaw to radio musisz wybrać inne. Od siebie mogę polecić CDA9855r to tak z grubej rury lub CDA9883r tak przystępniej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie. Zobaczymy po rolkach co wyszło z tego. Ogólnie na czwórce od 60 do 140 jest błyskawica
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
U tego samego co Przemek i Adam. U ciebie w tegoborzy. Na początek styknie , może
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A mi Panowie właśnie robi się program. A w piątek albo sobotę hamowania.
-
Propozycja zestawu nowego audio - proszę o sprawdzenie
Jak dla mnie to radio jest nie rewelacyjne. Lepiej za tą kasę kupić coś używanego z seri cda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ciekawe jak jeździ 1,6 na 18". Orientujesz się jaką ma tam oponę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko zapytaj się go czy nie chce zamienić 18" na 17" jakie ma opony i może jakieś zdjęcia felg?
-
Tylne głośniki, wymiana
Jak niema zwrotnic to głośnik wysoko tonowy podpinasz równolegle i na plusie dajesz opornik. Jak kupisz komplet to będzie w zestawie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A patrzyłeś na poduszkę podejdzie czy trzeba przerabiać?
-
Tylne głośniki, wymiana
Jak kupisz zestaw ze zwrotnicą to musisz ją zamontować upchniesz ją w drzwiach. Wywalasz stare głośniki. Dorabiasz odpowiednie panele, kable możesz zostawić te co były, musisz pozbyć się wtyczek albo zrobić przejściówkę żeby podpiąć instalacje pod zwrotnice.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dlaczego wstawił go do komisu? oglądałem tam kilka golfów i ich stan był delikatnie mówiąc opłakany. A jak kierownica siedzi już u ciebie w aucie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak na rocznik i silnik to wcale cena nie jest wysoka. A b5 z tym silnikiem lata jak b6 130KM --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ---------- Co do tego http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-115km-C23372574.html To trzeba by się przyjrzeć temu autu, bo wydaje mi się że to jest model po Transporcie Sanitarnym albo Policji. Konsola ma dodatkowe miejsce na osprzęt "branżowy" wiadomo że jak gdyby potwierdziły się moje przypuszczenia to przebieg x3. VIN i do serwisu.
-
Brak dźwięku tył
Tak robisz kodowanie na bosse i masz dwie pary wyjść rca ale wtedy przód tez musi iść ze wzmacniacza. Albo zostawiasz jak jest i tylko tył jest aktywny a wtedy jest 1para rca --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Brak dźwięku tył
Niestety nie obejdzie się bez dodatkowego wzmacniacza. Nie koniecznie musi byc fabryczny. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
No ja u siebie mam rant ale w 235 był większy. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Lusterka zamykają się automatycznie z pilota? wielo cie taki gadżet kosztował?
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Na 8cali to szukaj opon 235 bo 225 nie będą chronić rantów wcale. Ja mam 7,5 cala i 225 Dunlop SP MAXX i słabo zakrywają.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a którą wersje VCDS?