Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A i silnik s3 ma fajny:) --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko zderzak czy coś jeszcze uszkodzone? Dorwać kompletny zderzak od S3 w normalnych pieniądzach będzie ciężko.
-
Jaki sprzet wstawic ??
Sprawdzaj Allegro i dział sprzedam --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
[ALL B5] Ori Concert a głośniki tył.
Ale namieszałeś zamieściłeś to samo co cytowałeś z mojego posta. Kable które masz odcięte z kostki głośników musisz podłączyć do wyjść wzmacniacza wzmacniacza. Nie znam rozpiski ori wzmacniacza montowanego przy głośniku w półce ale jak wpiszesz w google to na pewno znajdziesz. Ja bym się w to jednak nie bawił i kupił zwykły mały wzmacniacz na allegro za 50pl i zamontował go za schowkiem a do niego dorobił instalację. według tej rozpiski tylko żamiast zwykłych kabli wyprowadził bym rca i po sprawie roboty na max 1h.
-
[ALL B5] Ori Concert a głośniki tył.
Jak chcesz podłączyć concerta to musisz to musisz przerobić tył na aktywny. Czyli zamontować wzmacniacz. Bo concert nie ma wyjścia z końcówka mocy na tył. Samo dorobienie kostki nic ci nieda. Temat był omawiamy na forum. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
17 stki do B6
Jak do b6 to ja wolę z ET35. ET 42 tez może być. Do szerokości 8" pasowały by opony o szerokości 235 bo 225 nie chronią rantów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja mam repliki made in italy i też dają radę. A nerka dobra rzecz może się jeszcze przydać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To są repliki? Co do et35 niewiem jak w b8 ale w b6 jest idealne i u ciebie tez powinno być ok --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jakie masz et przy jakiej szerokości felgi? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i pięknie. Tak trzymać. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I na jakim rozmiarze stanęło bo za 16 chyba nieźle ci sie chwyciło. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
[ALL B5] Ori Concert a głośniki tył.
Pyknij fotkę kostek to coś poradzimy. Brązowa to chyba glosnikowa jak ona ma 8 kabli to szykuje sie większe dłubanie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak nasi nie raczą przyjechać to przynajmniej A3 poprawi frekwencję. Zawsze to lepiej wygląda niż cztery auta. Ja już zastanawiam się czy w nocy kostki pod media nie pomalować na różowo a tak w ogóle to pasuje się zrzucić na jakiś prezent dla Crisa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No niestety to tylko telefon. Ale spot pierwsza klasa. Szkoda że pogoda nie dopisała.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Obiecane fotki z pierwszego spota ponad podziałami Fajnie wyszło bo było nas po równo.
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Michał to teraz ja muszę pokazać swoją serię gratki furki i powodzenia w dalszych modach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie trzeba zrobić zrzutę na różowy dywan dla Crisa żeby godnie mogliśmy go przywitać
-
Sub i problem z kabelkami
No i klasa teraz tylko działać. Co do jakości suba Nokii to szału nie ma ale jak za 20pln i trochę chęci żeby to ogarnąć to
-
Jaki sprzet wstawic ??
Nowy to on pewnie nie jest tylko ma zregenerowany panel. Lepiej poszukać ci concerta 3 bo on obsługuje mp3, albo BNS5,0 obydwa kosztują około 400zł.
-
Słaby odbiór stacji radiowych
W sedanie wzmacniacz jest nad tylną szybą. Po pierwsze sprawdź połączenia przy wzmacniaczu a jak to będzie ok do wzmacniacz do wymiany.
-
Jaki moduł do radia.
Wszystkie zadziałają. Ale ja ci polecam ten ostatni. Sama miałem taki. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dajcie spokój Krzyskowi bo sie załamie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek d*pa jesteś. Trzeba było do gościa napisać ze żona będzie czekała na pewno by przyjechał. Zdjęcia Podeślę jutro --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poziomkową też próbowałem. Ale i tak najlepiej wspominam wino z Mai.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tylko kolekcjonuje takie cuda. Ale pewnie kopie bo ma też koło 70%.