Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jest ładna pogoda więc frekwencja pewnie będzie kiepska. A ciebie co zatrzymało? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Od czego ten kabelek? Antena w Avancie
Według mnie jest to zasilanie wzmacniacza anteny.
-
[ALL B6] Zmiana radia na 2din
Napisz co chcesz założyć? RNS-E będzie działało RNS-D po zamontowaniu tunera TMC będzie działało normalne podpięcie do fis nie działa. Zwykłe ori radia audi działają. O innych markowych modeli z wyjściem na fabryczny wyświetlacz podobno są adaptery ale w Audi A4 B6 jeszcze się z takim nie spotkałem. Sam przerabiałem przez rok temat alpine i dałem sobie spokój.
-
[ALL B6] Zmiana radia na 2din
Kolego fis to niejest kwestia wejścia tylko sposobu porozumiewania radio-> fis w b6 masz can ja miałem alpina i rzekomo był do niego adapter ale nawet ich dystrybutor nie wiedział jaki będzie pasować. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Rozkodowanie na stale delta
W internecie są generatory kodów ale te z których korzystałem nie działały. Oddałem do serwisu RTV i po sprawie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na chwile obecną o 16 pod MM brać klucze i reżimu fisa? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
Jest obszerny temat o montażu pakietu podświetlenia wystarczy przeczytać trzy pierwsze lub ostatnie strony i wszystko jasne. Lepiej się podpiąć pod podświetlenie środkowych nawiewów. I więcej luzu bo kabel od esp jest dosyć krotki. lektura :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/ Może to być ta kostka. kombinujesz diody pod zaślepką? i płaski kabelek podklejony pod szufladką?
-
panel
Będzie bo kod jest zapisany w procesorze na płycie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę. To może Michał niech przyjedzie a4, kantek może wpadnie i w końcu B6 będzie rządzić na spocie:decayed:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Można i tak tylko trzeba dobrać oporniki bo bez nich diody 12v bedą świecić zbyt mocno. Ale to jest kwestia gustu. Ori są diody 3mm z opornikiem ale niewiem jakim, pewnie jest to 1kom --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Pewnie tak. Ja mam darabiane siódmy w tylnej lampce. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Rozkodowanie na stale delta
To musisz udać sie do serwisu RTV i oni ci zdejmą kod --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zabiorę ze sobą.
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
link nie działa.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja będę Zapraszamy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I gitara. Będziesz na spocie w Niedzielę. Kto się wybiera na spota w niedzielę?
-
Tylna wycieraczka nie działa
To jest B5 i nie jestem pewien czy tak to jest w nim rozwiązane ale u mnie w B6 jest moduł pod kierownicą i w nim koduje się rodzaj nadwozia, jak zakoduje się go pod sedana to właśnie nie działa wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby.
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
Tyły w tych radiach masz takie same i możesz spokojnie przełożyć panele. Tylko pytanie czy kupisz cały panel z elektroniką czy tylko samą obudowę. Bo wtedy może to nie zagadać. Po pracy zobaczę jak jest u mnie w chorusie II czy ta metalowa płyta z tyłu panela jest też docięta czy prosta. Kolego spokojnie przelozysz sam panel nawet tylko jego obudowę.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak masz wersję premium to nic nie zostawia. Młody pisałeś do prezesa żeby podczepił pierwszego posta na każdej stronie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu jest sposób i program http://www.contenta-converter.com/encyclopedia/kdc_files.php?s=KDC%20to%20JPEG&output=JPEG&service=convert
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Jak kupisz diody w ASO to oprawkę wpinasz w miejsce w lampce i po sprawie. Musisz tylko wyjąć całą lampkę żeby podłączyć się do jej układu.
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
Tak. tylko potrzebny ci będzie adapter CAN.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Kolego zdemontuj tą zaślepkę i od góry są zaznaczone miejsca gdzie należy wywiercić otwory, najlepiej Fi6mm
-
awaryjne wyciąganie symphony II
Domyślam sie ze jest to b6. W zależności z której strony masz zablokowane rozbierać plastik pod kierownica lub schowek i powinieneś dostać sie do zatrzasków --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Panel w Concert II - mocowanie do radia
Zeby ci sprawował do b5 potrzebny by ci był panel z concerta a6 c5 --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk