Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Mam to samo u siebie, więc to chyba norma. Jak się wkurzę to na zasilaniu podświetlenia przycisku esp zamontuję dodatkowy opornik.
  2. Pożyjemy zobaczymy, serwis zalewał te silniki właśnie oleje 0W-30.
  3. To spoko. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  4. Raczej mało powszechna usterka w audi. Za to problemy z silownikiem miało już paru kolegów i ja sam. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  5. Ojtam ojtam. Na pewno jest to siłownik. Zdejmij osłonę deski z boku, rozepnij tłoczek i spróbuj rozruszać albo przewierć i będzie chodził przez pewien czas. Nowy w ASO to jest prawie 100pln.
  6. co do daszku to w B6/B7 idzie dokupić w ASO ten zaczep. Ja miałem ułamany i wymieniłem.
  7. kolego naviservice robi takie cuda ale koszty nie małe bo chyba coś koło 6000pln. Napisz do wrclaguna, on zna temat lepiej.
  8. To czekam na PW. Albo na namiar na forum.
  9. Jak znajdziesz to daj znać.
  10. A olej w dolocie przeważnie pochodzi z odmy, a nie jak to większość mechaników twierdzi z turbiny. Jak pójdzie uszczelnienie w turbinie po zimnej stronie to silnik potrafi dostać samozapłonu i chodzi aż wyciągnie olej z silnika.
  11. Kolego Mechanik u którego serwisuje swoje Audi ostatnio bawił się w A6 z tym silnikiem i niestety efekty są mało zadowalające. Wymienił pierścienie, uszczelniacze, przerobił odmę i silnik dalej bierze olej, wydaje mi się że to jest bardziej związane z charakterystyką tego silnika i tym że lubi wysokie obroty a to zwiększa zużycie oleju. Powodzenia w działaniu i oby tobie pomogło.
  12. Szkoda kombinować lepiej kupić nowy.
  13. Panowie leczycie kaca dzisiaj ze tak cicho --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  14. No skoda, do potrzebuje zatrzask. A nie widzi mi się kupno całej klapy.
  15. Albo jesteś pechowcem albo trochę przesadzasz - podejrzewam, że 1/3 forum ma hidy, sam posiadam i nic mi nie widomo o problemach które opisujesz ale skoro kolega wybrał ori to nie ma o czym gadać ;-) Testowałem 3 zestawy od najtańszych za 100 do tych lepszych "podobno" i wszystkie miały ten sam problem z zakłóceniami. Odpuściłem temat i święto. A problem nie dotyczy tylko mnie bo na forum roi się od pytań związanych z problemami po montażu HID.
  16. addassko a twój chorus zagościł w moim aucie na dłużej już z miesiąc z nim jeżdżę
  17. Witam kolegę z okolicy. Zapraszam na spoty do NS szczegóły w temacie. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?13897-Spoty-Nowy-S%B1cz-Galeria-Go%B3%B1bkowice-04-03-2012 Zapraszamy.
  18. Kolego kup oryginalne lampy, zamontuj dobre żarówki H7 i ciesz się jazdą bo z HIDami są wiecznie problemy. CB jak masz to na 95% będą zakłucenia zresztą inne rzeczy też nie specjalnie się z tym zgrają, na porządku dziennym są błędy spalonych żarówek. Ja odradzam jak xenon to tylko ori z wszystkimi bajerami ale to kosztuje. Policja też nie jest głupia i jak zobaczą xenon bez sprysków to zaraz sprawdzą do jakich żarówek jest przystosowana lampa i pożegnasz się z dowodem.
  19. Jak koło ci nie ociera o nadkole, ale wtedy słychać było by szuranie a nie stukanie, to może być przegub, zamontowałeś nowy czy używkę?
  20. Maike podeślij fotkę tego podłokietnika. Jaki on ma zaczep bo może poszedł by na części jak jest taki sam jak w A4.
  21. A jaki masz komunikat przy połączeniu? łączy się z innymi modułami?
  22. Panowie dalej kiepsko z frekwencja. Ale co by nie mówić sezon pod gołym niebem otwarty.
  23. Ale kombinujecie. To 16 pod MM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.