Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[B6 AVF] gdzie podłączyć zmieniarke,brak miejsca w radiu.
Fakt, mój błąd
-
[B6 AVF] gdzie podłączyć zmieniarke,brak miejsca w radiu.
Tak jak kolega pisze. Albo adapter albo przekładka pinów do fabrycznej kostki. Nie lepiej zamontować ci zmieniarkę w schowku? masz wtedy do niej dobry dostęp, bez ruszania się z auta.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobrze że gość bora się przyplątał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale nas wczoraj naje....
-
[ALL B7] Chorus 1Din - zmiana na... ?
Jakość dźwięku jest na plus przy concercie 3. Z emulatorami bywa różnie. Czasem się wieszają, mają zakłucenia, nie mówię że wszystkie. przy emulatorze musisz zachować odpowiednie nazewnictwo folderów. Emulator obsługuje tylko 6 folderów po max 99 utworów. Przy concercie jest pełna dowolność. Po zatym koszty tak jak pisałem powinny się zamknąć w 500pl. radio około 300pln + koszt 150pln + przejściówka 50pln. A jak się uda to -100pln za chorusa.
-
[B6 AVF] radio
Temat przerabiany wiele razy. Musisz zastosować przejściówkę anteny i iso->iso2 i tyle. A w a kostce D iso trzeba zrobić zworkę pinu 15 i 16
-
[ALL B7] Chorus 1Din - zmiana na... ?
Zawsze możesz zamontować zmieniarkę w schowku. Koszt około 250zł. Lub zamontować Cancerta III 2din. Koszty będą większe ale i efekt będzie lepszy bo na fisie pojawią się nazwy utworów. A nie tylko numer płyty i ścieżki. Koszt powinien zamknąć się w 500zł przy docięciu klimatronika i tunelu oraz sprzedaniu chorusa.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dziś robimy logi statyczne. Tak że nici z wycieczki.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Też tak myślę bądź o 16,30 to powalczymy z tym.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Może być tak że przez to że komputer widzi brak płynu nie załącza sprysków reflektorów. Zmasuj pin 1 w kostce licznika i zobacz co będzie się działo.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Wciśnij gałę od głośności.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
To jest opis kodowania myślę że jest dość jasny. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio_Generation_II#Coding
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Napisz jaki masz system bosse czy ASS (czyli aktywny tył), czy jest zmieniarka, multi kiera, telefon? Obawiam sie że mogło jednak coś więcej się wysypać, bo radio powinno się przynajmniej włączyć.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
zainstaluj wirtualny system na win 7 i wtedy odpalisz VAGa. Sam tak mam.
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
niebieski kabelek z adaptera który idzie do kostki zasilania steruje wzmacniacz. sprawdź na którym pinie masz w radiu sterownie antena lub remot i tam go połączy. razem z zasilaniem separatora.
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Separator jest nie rozbieralny. Jaki jest sens kombinować. Jak w sklepie internetowym kupisz go za 15płn a jak poszukaj to i wswoim mieście znajdziesz i odpadnie przesyłka?. Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6/B7] Zmiana Z RNS-E na zwykle radio 2 din czy cos trzeba rezac zmieniac ?
Jak włożysz Symphony II to połowa multi kiery nie będzie działać w B7. Lepiej włożyć concert 3 z B7
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak będziesz to zrobimy. Już wiem o co chodzi z tymi logami BS. Co do płynu to obstawiał bym któryś wężyk elastyczny.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Skoro bezpieczniki są dobre działa podświetlenie i radio nie wstaje to spróbuj podłączyć VAGa i sprawdzić kodowanie.
-
[B5 ADR] Bardzo wolno pracujące wycieraczki przednie
robi się ciepło wiec wymontuj mechanizm i załatw to jak trzeba.
-
[ALL B6] Radio Symphony II A4 B6
Nie radio ma jednego plusa a jest sterowane przez can. Radio w ogóle się włącza? wyświetla coś na wyświetlaczu?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko. Tylko wydrukuj opis kodowania.
-
[B6 AKE] Problemy kilkoma elementami
Jest dokładnie tak jak piszesz. Ale to są sytuacje ekstremalne. Normalnie zamek daje ci wcześniej znać że coś jest nie tak np. blokując się. W audi podwójny zamek działa zawsze.
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem
A może byś podpiął auto do vaga sprawdził błędy i zrobił logi bo tak to jest wróżenie z fusów. Jak będą logi i błędy to jest jakiś punkt zaczepienia.
-
[B5 ADR] Bardzo wolno pracujące wycieraczki przednie
Myślę kolego że masz zatarty mechanizm wycieraczek. Musisz go wyjąć z auta rozebrać i wyczyścić. Najprawdopodobniej zatarła się panewka na ośce wycieraczki. Jak wyjmiesz mechanizm to powinieneś go spokojnie rękami obracać. jak idzie ciężko to czyszczenie.