Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora.
Panowie akumlator powinno się ładować przez 10h, 1/10 prądu znamionowego czyli jak masz aku 75Ah to ładujesz go przez 10h pradem o natężeniu 7,5A taka jest książkowa zasada ładowania akumulatora. Prostownik który ładuje max 2,8A nigdy nie naładuje akumulatora w poważnym samochodzie. Podczas ładowania akumulatora dobrze jest co jakiś czas sprawdzić czy czy nie "gotuje" elektrolitu. Zużyty akumulator nie przyjmuje prądu i obiawia się to właśnie wydzielaniem gazów z akumulatora. Co do radia to każde radio fabryczne z A4 B6 po podłączeniu i wpisaniu kodu po odłączeniu od zasilania będzie działać bez wpisywania kodu. Chyba że podłączysz je do innego auta.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiesz które grupy chcesz logować?
-
[ALL B6] Zmiana seryjnego subwofera na cos mocniejszego
przy zakładaniu bosse nakład kosztów i pracy jest nie współmierny do poniesionych kosztów. ja bym polecił coś takiego http://allegro.pl/blaupunkt-gtb-8a-gwarancja-pl-auto-hi-fi-w-wa-i2095361759.html Zagra dużo lepiej, a pracy przy montażu nie jest dużo więcej niż przy bosse
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A mnie to lotto na spocie pewnie temat będzie poruszony to się wypowiem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Muszę trochę rozładować atmosferę bo wczoraj strasznie nerwowi byliście
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podobno bo klapa się nie domyka Ryba jak z tymi logami jak coś to daj znać to zabiorę ze sobą lapka.
-
[ALL B6] RNS-D DX
nie masz literki na końcu?
-
[ALL B6] RNS-D DX
Bozet a ty jaki masz numer zmieniarki?
-
audi symphony na audi chorus Proszę o Pomoc !!
A drogo dałeś za to radio? sprzedać będzie raczej trudno bo jak już ktoś inwestuje to raczej w takie z MP3. A z tymi przeróbkami to przesadzasz. Dwie przejściówki, zworka, kodowanie góra 15min licząc z szukaniem kabla do VAGa w szafie.
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
To nie jest numer części AUDI przynajmniej ja w etce go nie znalazłem. A z tym szukaniem w etce po VINie jest problem bo nie zabardzo to działa.
-
audi symphony na audi chorus Proszę o Pomoc !!
Bez przesady są gotowe adaptery. Masz system audi z aktywnym tyłem i będzie on działał bez problemu tym radiu, komunikaty na fis też a jak odpowiednio zakodujesz to i telefon zadziała. Tak jak pisałem z tym radiem nie działa w pełni jedynie kiera multi z b6. MP3 czyta concert3 i symphony3 choru NIE. Co do kodowania to w grupie radio chyba 46 pisze z pamięci więc mogę się mylić, zmieniasz kodowanie 07 na odpowiednie. Opis kodowania jest na forum ale jak coś to ci podeślę.
-
audi symphony na audi chorus Proszę o Pomoc !!
Tak jak pisałem potrzebujesz adapter iso -> iso2 i adapter anteny. Potem kodowanie VAGiem i wszystko hula.
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Co do zmieniarki ma ori instalację kolega turzol. Z etki niestety nie wynika to jednoznacznie. Co do numeru modułu tmc podeśle jak będę miał dostęp do laptopa.
-
audi symphony na audi chorus Proszę o Pomoc !!
Jak masz fabryczną instalację to pewnie będziesz musiał zastosować przejściówkę z iso na iso2 a może nawet jej nie trzeba będzie. A reszta to tylko kodowanie. Kierownica multi z b6 może nie działać w pełni na tym radiu.
-
B6-NAVI PLUS problem z plytami audio
No ja kupiłem wczoraj tego rns-d bo już się nastwiłem na zmianę na 2DIN. początkowo miał być symphony albo concert III z B7 ale przy okazji chciałbym mieć sterowanie z kierownicy. niestety nie skuszę się na kierę z b7 (wątpliwości z działaniem airbag) wiec przerabiam na multi b6 i do tego chciałem dopasować radio 2din. a do wyboru jest symphony II albo rns-d... więc kupiłem po dobrej cenie. mam nadzieję że się uda to bezproblemowo podłączyć. jeśli chodzi o samą zmieniarkę to ja chcę kupić emulator żeby od razu podłączyć pendrive i mieć spokój... w końcu na początku historii zależało mi na mp3 Też zastanawiam sie na emulatorem ale najpierw załatwie inna sprawe ze stara zmieniarką.Jaki masz nr tej navi ja mam taki 8D00 35 192 B Tu podałeś taki numer. Stąd zdziwienie.
-
B6-NAVI PLUS problem z plytami audio
Po numerze faktycznie wygląda że z B5 ale jak ona pasuje do B6?
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
W etce sprawdzałem przed chwilą i dla modelu na 2003r są trzy typy zmieniarek 1din.
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Faktycznie z tego co czytałem jest jeden model zmieniarki 1din która współpracowała z NaviPlus nawet pisał ktoś o tym ale nikt nie był w stanie podać numeru tej zmieniarki. Może ty podeślesz? Bo z tych co próbowali koledzy z forum żadna nie działała. Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku. Dziwna teza. W moim A4 B6 fabrycznie zamontowana jest NaviPlus RNS-D oraz fabryczna zmieniarka 1DIN w schowku
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
jest różnica bo B5/C5 nie maja CANa a A4 B6 ma.
-
B6-NAVI PLUS problem z plytami audio
Nie wiem jak w audi ale w VW NaviPlus chyba w wersji DX faktycznie czytał płyty CDaudio.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jaki numer ma ta manetka?
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Na allegro są dostępne takie zmieniarki czasem idzie trafić razem z oryginalnym stelażem do bagażnika.
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Wtyczka jest ok. Podłączysz zmieniarkę i będzie działać na niej zasilanie ale zmieniarka nie ruszy. Te temat przerabiany ostatnio przez Bozeta. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17017.0
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku.
-
B6-NAVI PLUS problem z plytami audio
Najważniejsze żeby zagadało. A na allegro można trafić zmieniarkę z konsolą do montażu we wnęce bagażnika i to jest najlepsze wyjście bo w schowku taka zmieniarkę nie upchniesz.