Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[ALL B5] Pytanie o kierownice multifunkcyjną
Raczej jest to niewykonalne. Ale że mieszkamy w Polsce to nie zdziwi mnie jak ktoś to zrobi. A poważnie to temat jest ciężki do ogarnięcia bo niema pasujących wyłączników. Chyba że ktoś ma rozpiskę pinów z ori sterowania radiem i kostki i spróbujesz przerobić wiązkę od tiptronica. Ale nadal pozostanie ci temat modułu montowanego w kierownicy przy oryginalnym sterowaniu radiem.
-
Jaki telefon polecacie?
Ile weźmiesz za C6 z 500pln jak dołożysz do tego 100 to raczej nowego sensownego telefonu nie kupisz. Ostatnio szukałem dla dziewczyny i wybrałem samsunga wave S8500 model do najnowszych nie należy ale jest całkiem fajny i ma genialnie wykonaną obudowę. Ewentualnie jakiegoś taniego androida ale nie będzie miał on nagrywania w HD i odtwarzania filmów w HD720p a samsung ma i wspiera DivX. A po aktualizacji do bada 2,0 daje całkiem przyzwoite możliwości personalizacji.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja chętnie się przejadę do Bukowiny jak dziewczyna będzie miała wolne, wszystko wyjaśni się końcem lutego, może będą wolne miejsca.
-
Jaki telefon polecacie?
Z noki to warto rozejrzeć się za czymś na symbianie ANNA. Miałem Nokie N8 na pierwszej wersji symbiana 3 i nawet dawała radę, w sumie pół roku spędzone z nią miło wspominam.
-
[ALL B5] Pytanie o kierownice multifunkcyjną
Musisz to jeszcze zakodować VAGiem
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Co do zakłócen to ciężko się wypowiadać bo jak koleś z którym rozmawiałeś miał radio cobra z marketu i antenę tej samej klasy to mu trzeszczy wszystko. Musisz potestować antenę.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A czego ty się spodziewałeś? Ja na floridzie presidenta mam nadawanie góra 2-3 km a wmieście to i mniej. Ale przynajmniej nie trzeszczy.
-
[ALL B5] MOREL TEMPO 6 + WZMAK na seryjnej instalacji i Concert II
Ja bym wolał używane CDA i nie tubę tylko zamkniętą skrzynkę. Tuba to jest dobra do maluch. Z całym szacunkiem do maluchów.
-
[B6 AVB] audi concert brak kodu a odłączenie akumulatora
A mi gość sprawdziła w salonie VW w Nowym Sączu za darmo. Co szkodzi spróbować?
-
[B6 AVB] audi concert brak kodu a odłączenie akumulatora
Jak to radio było w aucie fabrycznie to kod dostaniesz w ASO za darmo.
-
[ALL B5] Pytanie o kierownice multifunkcyjną
Przecież ta kierownica niema sterowania radiem. Przyciski są od tiptronica.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Żółta kostka to jest chyba czujnik położenia kierownicy.
-
[B6 AVF] Czym najprościej podpiąć muzykę z zewnątrz do concertII?
Jak chcesz to pod ipoda jest fabryczny interfejs tylko nie wiem czy działa concert II
-
[B6 AVF] Czym najprościej podpiąć muzykę z zewnątrz do concertII?
Adapter z wyjściem AUX. http://allegro.pl/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-i2017142067.html
-
[ALL B5] Wymiana BOSE- przód na...?
Głośniki to dobry wybór, na pewno zagrają lepiej niż hertz (uszy ci nie zwiędną).
-
[ALL B6] Obudowa zmieniarki do schowka
Będę dzisiaj w ASO to się wszystko wyjaśni. Jak by spasowało ta kieszeń (25) to szkoda zachodu za 50zł
-
[ALL B6] Obudowa zmieniarki do schowka
Faktycznie jest w B7 Wydaje mi się że 25 to właśnie kieszeń pod zmieniarkę. A 27 jest pod ipoda.
-
[ALL B6] Obudowa zmieniarki do schowka
No to ładnie. A znasz numer schowka pod zmieniearkę zmieniarkę bo tutaj go też niema.
-
[ALL B6] Obudowa zmieniarki do schowka
Kabla niema ale możliwe że faktycznie była tam zmieniarka. W etce jest taka kieszeń ale nie jest opisana numer 25
-
[ALL] Montaż radia- problem
Radio powinno zagadać nawet bez zmiany pinów żółtego z czerwonym (tylko przy włączonym zapłonie, lub wyłączonym ale nie wyciągniętym kluczyku) w takim przypadku nie było wy tylko pamięci. Sprawdź czy dochodzą obydwa plusy miernikiem. A jak podepniesz + na minusa w radiu to możesz uwalić radio, tak że minusa lepiej nie ruszaj. Dobrze by było jakbyś wrzucił zdjęcie kostki zasilania w aucie bo może brakuje ci jednego plusa jak w B6.
-
[ALL B6] Obudowa zmieniarki do schowka
Ciekawe bo w moim są tam przygotowane miejsca do zamocowania zmieniarki. To w takim razie darezam sobie jakieś uchwyty do zmieniarki.
-
[ALL B6] Obudowa zmieniarki do schowka
Witam Poszukuje numer obudowy zmieniarki montowanej w schowku przed pasażerem. Pozdrawiam Jarek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miałem 110KM w Golfie 4 i nie lubiło to auto jazdy po mieście.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
AFN to fajny silnik który wiele zniesie. A3 5d czy 3d
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie takie swapy polscy blacharze robili