Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[B6 AWX] Radio Symphony II problem z odbieraniem zagranicznej stacji [dziwny problem]
tak czy tak rds by mu przełączył na najlepszą częstotliwość.
-
[B6 AWX] Jakie radio do b6ki concert, chorus ??
Warto przeglądać allegro bo czasem trafiają się fajne sztuki w dobrych pieniądzach. A co do dźwięku to nawet pionek będzie grał o niebo lepiej niż ori radio. Tylko pamiętaj przy zakupie o zaopatrzeniu się adapter i separator.
-
[B6 AWX] Jak zmodernizować swoją A4 na orginalnym radiu i mieć navi
Też mi się tak wydawało. Dzięki za info.
-
[B6 AWX] Jakie radio do b6ki concert, chorus ??
Ale pionek za około 1000 pln to będzie już stacja multimedialna (używka) która ma o niebo większe możliwości niż symphony.
-
[B6 AWX] Radio Symphony II problem z odbieraniem zagranicznej stacji [dziwny problem]
Radio nie ma tu raczej nic do powiedzenia podejrzewam że masz walnięty wzmacniacz antenowy. Na początek sprawdź połączenie czy kabel antenowy nie ma przerwy. Możesz sprawdzić czy z radia dochodzi zasilanie na wzmacniacz ale jeszcze nie spotkałem się z tym żeby radio nie podawało napiecia, co innego że może być przerwa na kablu i to trzeba sprawdzić.
-
[B6 AWX] Jak zmodernizować swoją A4 na orginalnym radiu i mieć navi
A ori mała navi będzie chodzić bez kolorowego fisa?
-
[B6 AWX] Jakie radio do b6ki concert, chorus ??
Przy montażu Symphony III będziesz musiał zmienić kosz na 2din i przerobić klimatronika. Zawsze można pomyśleć o concercie II i emulatorze zmieniarki na karty SD. Generalnie w możliwościach ogranicza cię tylko kasa i fantazja. Ja osobiście jestem zwolennikiem nie oryginalnych radii zrozumie to ten kto posłucha dobrego niefabrycznego radia i porówna z fabryką.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ogólnie na allegro pełno jest podróbek różnych radii w firmowym busie mamy Lemma który jest wzorowany na onwie mk3 i nieda się do słuchać. Zresztą podróbki stabo też istnieją.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja ze swojej strony mogę polecić to radio. Miałem możliwość testować alany i nie ma porównania.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w koncu zobacze co za kicz Ci dalem zebys kupil [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 18:58_________________________________________________ oby bo jak nie to Cie znajdziemy Ale ja się wcale nie ukrywam.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak 8.01 to i ja bym się wybrał.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
o ile pamiętam to chyba był kanał ratunkowy? sam kiedyś nasłuchiwałem i nic tam się nie dzieje.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja mam już 5 lat president Johnny II i jestem bardzo zadowolony. A z tego co widziałem to jeszcze model3001 ma przełącnik na szybką 19 a 3003 na 9 chociaż to nie wiem bo po zdjęciach tak to wygląda ale w opisie jest szybka 19.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Różnią się tym że 3003 ma zmianę modulacji AM/FM a 3001 nie. W miejscu tego przełącznika jest jakiś filtr który w 3003 jest włączony na stałe.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Niby nieduże ale stówka piechota nie chodzi. A rezanie pełnego FISa to nic trudnego tylko trzeba mieć nieodpowiedni klucz do kierownicy. A kodowanie ci na pewno by na spocie ogarnęli chłopaki z forum.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Moduł jest ok na 100% jak masz dawać zarobić jakiemuś kolesiowi to lepiej sam sobie kup kabel i działaj. W tym dziale warsztat jest manual jak i co trzeba zrobić a kodowanie jest proste. Cała operacja bez rezania czujnika poziomu płynu spryskiwaczy to z 30min.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Pełnego fisa obsługuje każdy moduł ale tempomat i multi już nie o czym sam się boleśnie przekonałem.
-
[ALL B8] Gdzie montować najlepiej CB radio ?
Jak masz radio z ASC to montaż w schowku jest ok. Ale dla zwykłego szumofona to chyba jednak nie jest najlepsze wyjście to lepiej przyczepić do tunelu rzepem, a małe radia widziałem wciśnięte między fotel a tunel w A4.
-
[ALL B8] Gdzie montować najlepiej CB radio ?
Nie trzeba tam montować całego radia. Wystarczy zdemontować panel dorobić wiązką i sam panel tam zamontować. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Z tego co zauważyłem na tej aukcji zestaw jest z B7 a klimatronik z B7 nie pasuje do B6. Jest problem z ogrzewaniem tylnej szyby.
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
Nie wtyczka jest pomiędzy drzwiami a karoserią pod gumową osłoną.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
I wtedy to ma sens. A klimatronika masz od ilu stopni ustawianego.
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
Gumowa osłona jest zamocowana na wcisk delikatnie podważywszy cienkim śrubokrętem i zejdzie. A w słupku jest wtyczka rozepnij ją i sprawdź czy dobrze łączy ewentualnie przeczyść styki.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Poco pakować 450 PLN skoro można poszukać na forum kosza i popielniczki a klimatronika dociąć do 2din i spokojnie zostaną ci wie stówki. Zakup tego zestawu ma sens jeśli masz tunel wytarty a ten jest w lepszym stanie, chyba że będziesz się bawił ze sprzedawaniem swoich części to wtedy jest ok.
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
Najlepiej sprawdzić wtyczkę w słupku i kable w przelotce pomiędzy drzwiami a słupkiem.