Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Cichy szum w głośnikach - RNS-e
Xenony masz ori czy dokładane? Bo morze przetwornica powodować zakłócenia.
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
W tym miejscu to na 80% EGR.
-
navi w audi a4 b7....?
Na tym radiu telewizji ani kamery raczej nie uruchomisz bo to radio bez kolorowego wyświetlacza. Jeśli chcesz takie rzeczy to musisz rozejrzeć się za RNS-E lub jakąś nawigacja nie oryginalną. Temat RNS-E był wałkowany na forum wiele razy. Link do tematu. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12081.0.html;highlight=rns-e
-
SYMPHONY II VS RNS-E
tak komputer działa normalnie
-
[ALL B6/B7] podlaczenie radia pioneer avic f900bt
A może efektem ubocznym tego modułu jest działanie FISa. Adamooo próbowałeś ten moduł?
-
[ALL B6/B7] podlaczenie radia pioneer avic f900bt
Niestety nie da się.
-
Jaki telefon polecacie?
Ciekawe jak to się ma twój wybór do kryteriów trzeciego posta.
-
SYMPHONY II VS RNS-E
no i działający wyświetlacz na fisie. Sam mam nie oryginalne radio i nie zamierzam wracać do fabrycznego.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co do komisu LansCar to faktycznie mają dużo Audi. Sam oglądałem tam parę aut. Faktycznie są wyczyszczone wymuskane. Z tego co widziałem to auta maja raczej wysokie przebiegi ale może prawdziwe. Mi osobiście podobało się tam jedna B5 jak szukałem dla Ojca ale z ceny podane na necie nie zawierały opłat i za opłaty sobie doliczali. Jak masz coś konkretnie upatrzone to mogę obejrzeć bo zaraz koło nich pracuje.
-
SYMPHONY II VS RNS-E
I tu jest pies pogrzebany że by z RNS-E zrobić fajny sprzęt to trzeba wydać ponad 3tys pln.
-
Jaki telefon polecacie?
To bierz samsunga B2710 solidny telefon bez zbędnych bajerów.
-
SYMPHONY II VS RNS-E
RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Mariuszzgierz Szczerze to temat tych listw spodobał mi się i chyba sam spróbuje coś wymodzić z tymi listwami. Na 99% materiał będzie przyklejony do listwy. Jutro podpytam znajomej krawcowej o klej do tapicerki. Jak się to potwierdzi to szukam materiału w kolorze mojej tapicerki.
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Daj znać jak wyszło i ile cię takie frykasy kosztowały bo moje carbony mi się już opatrzyły.
-
[b7] Głośniki Infiniti
Albo sam możesz się pobawić. Powodzenia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co do teledysku to idę o zakład że z tyłu ma cztery rury w stylu DTM rodem z Calibry.
-
[b7] Głośniki Infiniti
Zależy ile chcesz kasy wydać. Jak cię fundusze nie ograniczają to zacznij od wygłuszenia drzwi. Chociaż może masz tam jakieś maty. Ta skrzyneczka to właśnie zwrotnica. Można na niej wysterować poziom głośników wysoko tonowych. Ogólnie to raczej bym się cieszył niż martwił. Bo masz dobre wyjście do dobrego grania.
-
Opinie na temat Cobra 19 Ultra III
To radio które masz na oku teraz jest lepsze od Cobry ale szału niema Dawniej sprzedawali te radia pod nazwą Alan 199, chyba. A w oryginale to była Onwa MK3 i było to naprawdę dobre radio. Tego Lema mamy w jednym aucie firmowym i nawet daje radę z antena Lema 80 cm tak że jak za ta cenę warto brać.
-
[ALL B6] Błąd hamulców na fisie
Ja wymieniłem u siebie akumulator i niema już żadnego błędu na FISie. Co do aku to na wyłączonym silniku i zapłonie powinno być od 12 do 13 Volt. Mówimy o pomiarze zwykłym miernikiem. Sprawdzenie spadku napięcia podczas rozruchu też jest istotne ale najlepiej podjechać do warsztatu gdzie zajmują się elektryką i sprawdzić akumulator tam sprawdzą jego pojemność, gęstość elektrolitu i napięcie pod obciążeniem. Co do ładowanie to mierząc napięcie na akumulatorze to nie powinno być więcej niż 14,5V bez względu jak wysoko kręcisz silnik bo ogranicza to regulator a na wolnych obrotach po9winno być około 13,5V.
-
[b7] Głośniki Infiniti
Kolego głośniki nie są seryjne ale od seryjnych są na pewno lepsze. Sprawdź czy masz do nich zwrotnice i gwizdki od zestawu. Jak tak to warto wygłuszyć drzwi o ile ktoś tego już nie zrobił. I masz granie konkretne granie z przodu. Potem tylko osobny wzmak i zaczyna się zabawa.
-
[ALL B6/B7] Pytanie o fis
Zmian języka to faktycznie grupa 17 Instruments kanał 4 W tym wątku masz to opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29394.0;highlight=zmiana+j%EAzyka+fis
-
Opinie na temat Cobra 19 Ultra III
To jest typowy szumofon. Lepiej daj sobie spokój.
-
[B6 ALT] wymiana radia orginalnego na pioniera dodano separator i.....
kolego a może masz uszkodzony wzmacniacz antenowy lub kabel antenowy.
-
[ALL B6] Klimatyzacja w zimie
A nie jest tak że przy temperaturze poniżej 4st. sprężarka się nie włącza.
-
[B6 ALT] wymiana radia orginalnego na pioniera dodano separator i.....
Spróbuj sprawdzić czy z separatora wychodzi Napięcie 12V. W oryginalnej kostce nie ma wyjścia na antenę. Możesz dorobić jeden pin 5 kostka zasilania.