Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Kosz pod 2din tanio znajdziesz u nas na forum.
-
[ALL B5] Radio chorus 1 + sub
Możesz założyć ori suba z A4 avant ale jak już robić coś to lepiej zainwestować i kupić coś takiego http://moto.allegro.pl/blaupunkt-gtb-8a-gtb-8a-gratisy-i1999900361.html Do tego adapter mini iso na RCA i fabryczny sprzęt nie ma szans. A to jest tylko jedno z wielu wyjść, wszystko zależy ile PLNów masz na to.
-
[ALL B5] A4 B5 po lifcie a Audi Concert II z CD
W przypadku concerta II musisz kupić adapter CANBus. A przy nieoryginalnym radiu adapter aktywnego tyłu i separator.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jak się nie obrazi osoba która ci je dała to zamień
-
[ALL] Bluetooth RNS-e nie słychać jak mówie
jak masz zwykły uchwyt to nie masz bluta. Moduł Bluetooth był montowany w podłokietniku.
-
[ALL B5] Podłączenie głośników- pytanie
na to samo zwracałem uwagę w drugim poście.
-
[ALL B5] Podłączenie głośników- pytanie
W bose masz aktywny przód i tył dlatego kable zasilające nie idą z radia tylko wzmacniacza bose. Skoro masz wszystko dobrze podłączone to poprostu wzmacniacz nie daje rady, a właściwie to głośniki są za mocne do wzmaka.
-
[ALL B5] Podłączenie głośników- pytanie
Dobrze połączyłeś głośniki ze zwrotnicą? Nie mam bose ale obiło mi się o uszy że głośniki bose są 2omowe a większość głośników na rynku jest 4omowa i może bardziej obciążają wzmacniacz? Może wypowie się ktoś kto ma bose.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Moja Taradaja przybrała barwy klubowe. Tak że teraz mogę wybrać się na spota.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Podobno się reza ale do B7. Zobaczymy czy podejdzie do B6? Chociaż ja się obawiam że nie bo zegary z B7 nie pasują do B6.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jak najbardziej jeśli będzie to ori sirio. President jeśli chodzi o anteny nie jest lepszy do sirio. Presidenta Johnny II ASC Oficjalnie występuje teraz jako stabo. Czasem można takie znaleźć na allegro.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie myślałeś o antenie Gamma 90. Radio jest ok. Sam mam Presidenta Johnny II ASC i daje radę. A z ASC korzystam cały czas i jest ok.
-
Jaki telefon polecacie?
tych trzech to sensation nie ważne jaki. XE ma lepszy dźwięk i nowszy soft ale zwykły pewnie też go odstanie. A bateria w jednym i drugim szału nie robi. U mnie sensation wytrzymuje od rana do wieczora.
-
[ALL] Radyjko - które wybrać?
kiedyś kenwood fajnie brzmiał. ale tak jak pisałem najlepiej posłuchać.
-
[ALL] Radyjko - które wybrać?
to bierz to ALPINE IDA-X311 jest zielone i będzie pasowało do skody. Dobrze było by wybrać się do media albo innego sklepu i posłuchać czy pasuje ci brzmienie, bo alipne ma fajną dynamikę ale ostrożnie dawkuje basy szczególnie widoczne jest to na tle pioneera.
-
[ALL] Radyjko - które wybrać?
To do jakiej kasy ma to być?
-
[ALL] Radyjko - które wybrać?
Ja też jestem tego zdania dlatego słucham CD
-
[ALL] Radyjko - które wybrać?
używkę kupisz za za 150zł
-
[ALL B6] Czy to jest moduł kierownicy multifunkcyjnej z B6
Taki mam zamiar
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
No fajna sprawa z tym dodatkowy komputerem ale mało konkretów czy podejdzie do B6. A co do passata B6 to szczerze wole moje audi też b6 Napisałem do tego gościa od kompa i zobaczymy może da radę w B6 to zrobić.
-
[ALL B6] Symphony III - sterowanie z kierownicy MF w A4 B6
Albo poszukać zmieniarki alpine obsługującej mp3. Próbował ktoś podłączyć coś takiego. Wiem że część zmieniarek alpine jest kompatybilna z concert II
-
[ALL] Radyjko - które wybrać?
Do mnie nie trafia ani jedno ani drugie. Jakoś mi nie leżą te nowe alpiney. Ja mam starego poczciwego CDA9883 i daje radę a poza tym ma duże możliwości rozbudowy. Jedyna wada to brak usb, ale za to obsługuje ipoda.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
JA dzisiaj wymieniłem moduł i zainstalowałem manetkę, tempomat chodzi super, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Nie idzie zakodować w grupie 17 instruments wyświetlacza tak żeby pokazywała się ustawiona prędkość bo u mnie jest tylko kontrolka. Jeździłem passatem b6 i tam właśnie na fisie wyświetlała się ustawiona prędkość.
-
[ALL B6] Czy to jest moduł kierownicy multifunkcyjnej z B6
Tak właśnie sądziłem. Kupiłem kierownicę skórzaną i był ten moduł w środku ale go wyjąłem bo nie był mi potrzebny. Dzięki temat do zamknięcia.
-
[B5 AFN] Audi a4 Avant - Problem z tylnymi głośnikami
Jak miałeś blaupunkta to mógł być tył podłączony bezpośrednio do radia. A jeśli chodzi ci o ten czarny który wychodzi z modułu na przedostatnim zdjęciu to jest to masa (-) jak widzę to chyba jest nigdzie nie podłączony.