Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Jeszcze nie znalazła się moduł z którym bym się nie połączył. Logi, nastawy i adaptacja oczywiście tez chodzą. Więc poco przepłacać?
  2. Z radiem połączy się praktycznie każdy kabel. Ja mam najzwyklejszy za 50pln i w B6 wszystko hula.
  3. Pasowało by zapiąć VAGa i sprawdzić jaką temperaturę widzi sterownik silnika. Może to kwestia wymienionego czujnika.
  4. Po pierwsze to napisz jakie auto i jaka instalacja głośnikowa?
  5. jarek_ns odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego masz podczepione tematy w dziale warsztat. FiS http://desmond.imageshack.us/Himg821/scaled.php?server=821&filename=img0079xl.jpg&res=medium praktycznie p&p Przy tempomacie będziesz musiał wymienić moduł pod kierownicą bo na 99% twój nie obsługuje tempomatu. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15393-ALL-B6-Wymiana-modu%B3u-kierownicy-(pod-tempomat-kierownic%EA-multifunkcyjn%B1) Miłej lektury.
  6. Kolego idzie to zrobić polskim VAGiem bloki i wartości zostają te same.
  7. Szkoda kota. O której jutro spot? i gdzie?
  8. To musi byc jakiś nowszy model bo miałem takiego w maluchu i nie miał. Co to były za lata radio było droższe od auta
  9. dokładnie. Tylko radio musi być ori to co wyjechało z autem z fabryki. Ale jak to w Polsce dobrze jest zedrzeć kasę przy każdej okazji.
  10. Wiem już o tym tylko niemam czasu zabrać sie za to. Co do gala. To ustawienia w radiu nanic sie zdadzą jak nie aktywujesz funkcji vagiem.
  11. Kolego wiem co mam bajer jest taki że mam 10 głośników i co lepsze wszystkie grają. Radio kupiłem od jednego gościa z forum i tak jak ci piszę niema ustawienia fader.
  12. Dzisiaj ci nagram film i wrzucę linka bo widzę że jak nie zobaczysz to nie uwierzysz.
  13. Pisałeś że zamykałeś na włączonym silniku poprze przyciski w środku. Spróbuj kluczykiem i zobaczysz jak będzie.
  14. przy nieoryginalnych musisz zastosować przejściówki albo obciąć kostki. Do zamontowania potrzebne będą adaptery. Jest temat w dziale car-audio i wnim są wszystkie zdjęcia z tej operacji. Co do sensu to musisz sobie sam odpowiedzieć czy zadowala cię obecne brzmienie czy chcesz coś więcej.
  15. Może byc jeszcze gdzieś przetarta wiązka i coś zwiera. Sterownik zawsze możesz dołożyć ale wpinasz się w przewody idące od zamków i nimi sterujesz pompką, ale to już zależy od typu sterownika.
  16. Kolego pasuje przeprowadzić nastawy podstawowe w klimatroniku. Pomocny temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?14431-B5-APU-Adaptacja-klimatronik&highlight=nastawy+podstawowe+klimatronik
  17. Problem może być związany ze stykami w zamku kierowcy, w b5 jest chyba zamek w drzwiach pasażera spróbuj nim zamknąć i zobaczysz ja będzie się zachowywał. Jak będzie dalej wariował pasowało by się przyjrzeć pompie centralnego zamka.
  18. W b5 z przodu siedzą niestety 13cm. Jak zmieniasz obydwa to możesz pobawić się w montaż 16cm.
  19. Moja wina powinienem napisać że chodzi o chorusa
  20. nie w chorusie II
  21. sprawdzę w drodze do domu. A jak idzie zakodować funkcję fader?
  22. Spoko to czyszczenie łopatek. A gdzie uszczelnienia? wirnik? to nie jest regeneracja. tylko czyszczenie turbiny.
  23. Wykorzystaj kostkę ze starego fotela. i kawałek instalacji bo bo ciężko ci będzie podłączyć opornik do kostki. kable do poduchy są dwa i niema znaczenia jak podepniesz opornik ważne żeby miał oporność taką samą jak poducha. A jak masz błędy to będziesz musiał je usunąć VAGiem
  24. Weź ją oddaj, bo jak będzie coś więcej niż tylko zablokowane kierownice to na pewno sam sobie nie poradzisz. PS. A EGRa mógł byś przynajmniej wyczyścić, ewentualnie usunąć, bo strasznie ci silnik zapaprał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.