Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Brak podświetlania w radiu audi Concert
Tu masz rozpiskę całej kostki. Myślę że wszystko masz już jasne A: Zasilanie 1. BOSE 2. DWA GND (podłączenie podobno do systemu alarmowego - ale nie jestem pewien) 3. K-Bus 4. - 5. - 6. - 7. zasilanie +12V 8. masa zasilania B: głośniki 1. - 2. - 3. głośnik RF+ 4. głośnik RF- 5. głośnik LF+ 6. głośnik LF- 7. - 8. - Tylne głośniki w systemie aktywnym, czyli pod wzmacniaczem D: Rozszerzenie 1. TEL MUTE 2. - 3. NF+ (tel) 4. NF- (tel) 5. NF+ (navi) 6. NF- (navi) 7. sterowanie navi 8. - 9. - 10. - C: złącze rozszerzeń, kolory oznaczają barwy kostek wtykanych do poszczególnych złącz. C1: wyjścia liniowe Wyjścia liniowe do systemu aktywnego. 1. wyjście liniowe LR 2. wyjście liniowe RR 3. masa wyjść linowych 4. wyjście liniowe LF 5. wyjście liniowe RF 6. sterowanie wzmacniacza +12V C2: pilot, wyświetlacz Wyjście na wyświetlacz między zegarami. 7. CAN-H 8. - 9. - 10. CD-GND 11. - 12. CAN-L C3: zmieniacz CD 13. Data-In 14. Data-Out 15. Clock 16. wyjście zasilania +12V 17. +12V sterowanie CD 18. masa CD - COM. 19. CD L 20. CD R
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakby doliczyć to że procuje w Chełmcu to nawet trzech:decayed:
-
[B5] Navigation Plus RNS-D nonDX -> zamiana na RNS-D DX
Już poprawione. Linki http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?7428-ALL-RNS-E-od-A-do-Z http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?57552-B6-B7-SDS-w-RNS-E --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
Dobierając kasy i kup zestaw ze zwrotnica 16 na przód np PB różnica miedzy 13 a 16 jest kolosalna. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
[B5] Navigation Plus RNS-D nonDX -> zamiana na RNS-D DX
Kolego masz rns-e najlepszą navi w tym aucie. Tematy o rns-e masz podczepione w dziale car audio i warsztat. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Nawigacja między zegarami w B7
Widziałem ten temat ale nie mogę nawierzchnić na nowym forum. Sam robiłem to u kumpla i wszystko zagadało tylko wgrywalo sie prawie godzinę. Może ktoś podrzuci link do spolaszczenia? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Do swojego modułu tez możesz podłączyć manetke od fisa. Co do esp to pewnie coś sknocileś przy losowaniu tempomatu. Musisz przywrócić poprzednie kodowanie sterownikow. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Coś pokombinowales. Spryskiwacz to brak czujnika. Podajesz masę na pin1 niebieskiej kostki licznika i po sprawie. Esp to nie problem samo zniknie jak przejedziesz sie autem. Co do reszty to musisz pomalować błędy a jak bedą dalej wracać to trzeba sprawdzić kodowanie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Nawigacja między zegarami w B7
Możesz to zlecić firmie np takiej http://www.nawigacjakrakow.pl/bns-4.2-fis-nawigacja-w-liczniku,83.html Na forum ktoś chyba sam wgrywał pl menu.
-
Nawigacja między zegarami w B7
Ogólnie możesz też wgrać polskie Menu.
-
Żarzy się kontrolka ładowania na wolych obrotach
Pewnie diody w mostku wysiadają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Właśnie o której wyjazd i jakie plany?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek widzę że recaro już zmodyfikowane
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może masz rację. A co z filmem? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jeszcze nie wiesz gdzie parkują auto? Ale fakt recaro fajne. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixona Potwierdzam w tamtym tygodniu przyjechała z niemcowni:banan: Postawa Czikity utwierdza mnie w przekonaniu że prawo jazdy nie jest dla każdego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixona
-
Radio CB - gdzie podłączyć
Kolego za skrzynką bezpieczników masz listwę z zasilaniem. Jest to zasilanie bezpośrednio z akumulatora i tam się podłącz. Jak podłączenie do aku potrzebne jest ci do CB to szkoda czasu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak wyjeżdżał to już było widać że go emocje ponoszą. Pewnie szukał pretekstu do pomalowania siatek i grila --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A do Bukowiny na która trzeba jechać? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mało brakło a było by wiecej czesci do wzięcia. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co masz do sprzedania? ---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:22 ---------- Mike nie przesadzaj.na krakowskim chyba tylu nied ma. Zapomniał napisać ze na całym parkingu pod MM --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
16 pod MM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To i ja będę. Brać VAGa?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A będzie ktoś?