Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Klubowicz się ustawił i teraz lecą mu punkty za pisanie w dziale Newbie
-
Zakodowane radio Delta CC
Darował byś sobie swoje mondrości. Patent z lodówka jest jak najbardziej autentyczny ale nie działa w karzdym radiu. Jak to nie pomoże to zamiast dokładać do tego radia lepiej rozejrzeć się za concertem --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
pukanie przy gwałtownym skręcie kół??
Przyczyn może być kilka. Pasuje sprawdzić poduszki pod silnikiem i skrzynią oraz przekładnie kierwoniczą. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Co to są za radia?
Płyty tylko ze zmieniarki ewentualnie MP3 z karty SD
-
Głośniki tylnych drzwi i SUBWOFER A4 2000r Avant
Wzmacniacz znajduje się w subie. Sprawdź kostkę przy nim.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Myśle ze na następnym Sopocie będzie już w aucie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Te są fajne ciekawe jak pasują do auta, bo z tymi zamiennikami różnie bywa. Ja na zajączka zafundowałem sobie kierownicę multi a w tygodniu zawita bluetooth
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cześć Panowie. Wesołych Świąt. I ostrożnie polewajcie wodą ognistą żeby nie było problemów z niebieskimi we wtorek Cris zajączek przyniósł ci wymarzone lampy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ledy z pierwszego zdjęcia są ok. Nawet podobne do ori --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak chcesz byc oryginalny to pomaluj gril na biało albo różowo Ostatnio widziałem czarne a3 z różowymi felgami i ciekawie to wyglądało. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba u ciebie to jeszcze ujdzie bo masz szare auto. Ale w czarnym? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
depo.red white albo ori 2 lift. Te ledy to straszna wioska. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to temat poruszymy na spocie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak przyszły tydzień to ja odpadam.
-
Problem z tylnymi głośnikami i subwooferem po podłączeniu modułu
Masz na PW. Czarny.
-
Problem z tylnymi głośnikami i subwooferem po podłączeniu modułu
Zrobisz jak uważasz albo przedłużysz albo podłącz pod masę w kostce zasilania.
-
Problem z tylnymi głośnikami i subwooferem po podłączeniu modułu
Każdy element metalowy za radiem. Pod deską są wzmocnienia i do nich możesz podłączyć.
-
Problem z tylnymi głośnikami i subwooferem po podłączeniu modułu
czarny to jest masa podpinasz go pod jakieś wzmocnienie za radiem. Sprawdzisz bez problemu miernikiem czy dana śruba ma masę. Co do niebieskiego to spokojnie możesz go podłączyć pod niebieski kabel w kostce iso radia sony. Pod ten sam podłącz separator antenowy.
-
Problem z tylnymi głośnikami i subwooferem po podłączeniu modułu
Kolego zrób zdjęcia kostek zasilania radia o adaptera to ci napiszę które piny masz przełożyć. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Instalacja radiowa audi a4 2000r
Tu masz wszystko. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dzięki za info. Myślałem ze takie cuda są tylko z kierą z b7 --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co cie tak rozyyyebało w tym pytaniu???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz płyn hydrauliczny w układzie? wyje cały czas czy tylko przy max skręcie?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam chorusa II i ori kierownicę multi B6 i jak kupie moduł Q to będę mógł z poziomu kierownicy odebrać i zakończyć połączenie? i czy będzie na fisie widać kto dzwoni?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie jedno pytanko. Kierownica multi z B6 obsługuje fabryczny zestaw bluetooth? czy tylko multi z B7?