Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a masz te stery. Bo szukałem na stronie rosstecha i boje się dawać nowe żeby wsad kabla się nie wysypał. Kabel ogólnie powinien być ok bo wykrywa go jako rosstecha tylko brak sterów.
-
Propozycja zestawu nowego audio - proszę o sprawdzenie
Ceny bez wygłuszenia drzwi?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał nie było nic wiecej na płytce. Bo te stery nie ruszą. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Co zrobić aby radio pasowało?
Aleś wypalił Grzesiek ma b5 --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
polecam ten kabel sam mam taki teraz i wszystko jest git
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Numer diod w ASO 8E0 919 063 A a cena katalog to coś koło 60pln.
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Kolor koks pięknie odcina się od utartych wzorców. Szkoda że w B6 niema takiego wyboru. Co do felg to mi bardziej pasowały do tego projektu obecne, ale to kwestia gustu. Powodzenia i bezawaryjności.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie wiosna idzie trawa się zieleni a że życie nie jest czarne lub srebrne i audi też nie musi. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?184635-Green-na-glebie-by-Spartan taki przykład że można się wyróżniać pozytywnie wiadomo o co chodzi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek byłeś u ptaka? Jak tak to dobrze ze nie mieli, u nich jest drożej niż w aso. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Brak dźwięku tył
Wracając do wcześniejszej rozmowy usiadłem w aucie i dorezałem podświetlenie i komunikaty fis. Efekt - micha cieszy się od ucha do ucha Zgadzam się z przedmówcą. Wygłusz przednie drzwi i już będzie elekt, bo bez dodatkowego wzmacniacza szkoda pakować się dobre głośniki. Ewentualnie jakiś zestaw dwudrożny ze zwrotnicą np. Power Bas czy Helix ale to zależy od gustów. Dobrze odsłuchać bo nie każdemu mogą spasować. A tył jak niema wyrywać szyb z karoserii to opędzisz prostą skrzynką. Ja preferuję zamknięte ale to też kwestia gustu.
-
Brak dźwięku tył
Nie jestem pewny czy sub był zawsze czy tylko w bosse ale jak auto wyjechało z fabryki z ori radiem to napewno masz trzy kostki za radiem i wzmacniacz w półce. A jak nie było ori radia to pewnie niema głośników w tylnych drzwiach. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- Czy są głośniki sprawdzisz bez zdejmowania boczków. Ja przed chwilą sprawdzałem u siebie w garażu, przyświeciłem latarką w maskownicę i było widać czy jest głośnik. Dobrze jak w garażu jest ciemno.
-
Brak dźwięku tył
Półka jest do sedana. Sub w nadkole do avanta. W avacie go słabo słychać a co dopiera w sedanie. Pułka jest spoko tylko żeby była kompletna miała głośnik, wzmacniacz i kostkę z kawałkiem przewodów. Bo jak ci przyjdzie kupić kostkę i piny w ASO to zapłacisz drugie tyle co za tubę.
-
Brak dźwięku tył
Dzięki wielkie, na szczęście gdzieś mam instalacje z drugiej A4 B6 to nie będe mieć problemu z pinami i kabelkami. W sumie w tej drugiej instalacji też jest tak podłączona instalacja radia jak u mnie (bez wzmacniacza i subwoofera). Zależało to od czegoś, że jedni mają a inni nie? Trochę mnie dziwią wersje wyposażenia, np ja mam S-line i z tyłu mam korbki w drzwiach albo np brak wzmaka i suba. Moim zdaniem jest to conajmniej śmieszne Taka polityka firmy. Jak nie było fabrycznego radia to instalacja była przygotowana pod zwykłe. Ja ostatnio się naciąłem przy Passacie B6 też nie było ori radia. Wyjąłem ramkę patrze są zwykłe kostki iso. Biorę się za wyciąganie zegarów i jak juz były na wierzchu okazało się że kable can są w kostce a za klimatronikiem była schowana przejściówka mini iso z wszystkimi przewodami. Ale jak się nie popatrzy dobrze to trzeba dołożyć roboty. Taki mały OT
-
Brak dźwięku tył
No trochę rezania będzie. Lektura do poczytania. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?7428-ALL-RNS-E-od-A-do-Z http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?14771-ALL-B6-Pod%B3%B1czenie-CAN-z-zegar%F3w-do-radia W drugim temacie jest opisane jak rozwiązać problem braku podświetlenia, komunikatów na fis i wyłączania radia. Prosta modyfikacja a ile radości.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał co z tymi sterownikami?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak walniesz oba grile w czarny to głupio bedą wyglądały ramki wokół szyb. A cała czarna będzie strasznie smutna. Ale jak by nie patrzeć projekt anty czikita --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Dziwne stukanie z silnika?
Awarie pompowtryskiwacza powinien pokazać vcds. Lub tak jak piszesz logi. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Brak dźwięku tył
Mas instalacje pod nie fabrycznie radio. Zeby zagrał tył musisz dołożyć wzmacniacz. Działa ci podswietlenie i komunikaty na fis? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Brak dźwięku tył
Dokładnie. Wzmacniacz jest w tylnej półce. Zrób zdjęcie kostek za radiem i wszystko będzie jasne jaką masz instalacje. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Brak dźwięku tył
Za radiem masz dwie kostki czy trzy. Jak w aucie fabrycznie było zamontowane radio to powinny być trzy kostki. Radio Sony ma wejścia na dwie. Trzecia kostka jest od aktywnego tyłu a którym było pisane wiele razy, ale oczywiście ciężko jest poszukać. W przypadku fabrycznej instalacji konieczne jest zastosowanie adaptera aktywnego tyłu (adapter do zakupienia na allegro) Co do głośników z tyłu to możesz przyświecić latarką w maskownice i powinno być widać czy są.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie pamiętam, ty masz ramki wokół szyb w chromie?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Nie bo nie miałem poduszki. Sprzedałem sam moduł na allegro. Tylko moja wtyczka w module jest inna.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobra dobra. Następnym razem wezmę opalarkę i się zobaczy.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
W moim różni się wtyczka od taśmy i wyjście z modułu. tak to wygląda Ale poprzednią kierownicę która kupiłem do A4 na allegro miałem z takim modułem jak ty masz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko zamów sobie żółte w stylu Anti-Ford and f*ck