Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Patrze teraz i ty masz kabel od zwykłej poduszki a nie od multi? zaraz pyknę zdjęcia jak to wygląda u mnie.
-
Dziwne stukanie z silnika?
Nie poma wydaje dźwięki tylko jest ich przyczyną. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Dziwne stukanie z silnika?
Mi tez to wyglada na pompę oleju albo walki wyrownoważajace --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Tylne głośniki, wymiana
Też nic to nie da. Oryginalne radio ma tylko wzmacniacz dwukanałowy. A tył jest aktywny. Ja ostatnio robiłem taką przekładkę na jakimś chinolu i nawet to grało. Wbrew pozorom niema dużo roboty.
-
Dziwne stukanie z silnika?
Albo popychacze bo ciśnienie będzie słabe. Jak za w czasu wymienisz bolec to ci nie uszkodzi gniazda. Sprzęgieł-ko alternatora słychać tylko na wolnych obrotach. A ocenić to można tylko na żywo. A co do pompy to była tylko sugestia aby za dużo nie jeździł bo jak faktycznie będzie coś takiego to narobi sobie problemów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie jak by ktoś potrzebował http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232377-Poduszka-powietrzna-AUDI-A4-A3-A6
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Nic nie zmieni. W przycisku esp dioda jest zaraz pod napisem i zawsze będzie lepiej świecić. W nocy jest prawie tak samo jak ESP. U mnie tak to wygląda przy ori podświetleniu
-
Tylne głośniki, wymiana
to ja się zlituję nad tobą. Zabawa polega na tym że twoje ori głośniki tylne nie są zasilane z radia. Z radia idzie tylko sygnał. Jak założysz inne głośniki to na ten wzmacniacz ich nie pociągnie i szkoda się bawić w jego przekładanie. Ale można to prosto obejść. Zakładamy że zostajesz przy ori radiu a wtedy potrzebny ci będzie prócz głośników wzmacniacz, jako taki 2-kanałowy na allegro kupisz za 100pln ale tu wybór należy do ciebie, zależy ile kasy chcesz utopić. Mocowania głośników nie będę poruszał bo z tym to sobie nawet kowal poradzi. Jak jesteś mocny w kabelkach to możesz zostawić ori instalację z radia do tylnego lewego głośnika tam jest wszystko czyli masa, dwa sygnały (lewy,prawy) i sterowanie wzmaka. Do kabli sygnałowych lutujesz wtyczki RCA, podłączysz sterowanie i zostanie ci tylko doprowadzić zasilanie. Zasilanie powinno być doprowadzone z akumulatora ale jak założysz jakiś słaby wzmak made in china to wystarczy prądu po podpięciu za skrzynka bezpieczników. Masa to wiadomo do karoserii i po sprawie. Głośniki podłączysz pod dołożony wzmacniacz i wszystko gra. Możesz też zrezygnować z dorabiania wtyczek RCA i kupić przejściówkę miniiso/RCA i tam masz już wszystko wyprowadzone. Kupujesz kabele RCA 5m i 5m przewodu do sterowania przeciągasz na tył i po sprawie, zasilanie zostaje takie jak w poprzedniej wersji.
-
Dziwne stukanie z silnika?
To by się zgadzało. Pewnie napęd pompy oleju. Jak przekręcisz 2tys obrotów to nie zapala się kontrolka ciśnienia? Zmieniałeś rozrząd w aucie? jak tak to czy zmieniłeś ten bolec napędzający pompę oleju?
-
Dziwne stukanie z silnika?
jaki przebieg? jaki silnik? jak 2,0tdi może być pompa oleju i silnik niema smarowania. ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- już widzę że 2,0TDI to tylko jaki przebieg. ale dziwna praca silnika w tym modelu to zazwyczaj pompa albo wałki wyrównoważające. Tak czy siak lepiej z tym tak nie jeździć.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tam po wioskach wole uważać. Wyskoczy jakiś dzieciak na skuterku z bocznej i po ptokach. Co innego obwodnica jak rano jadę do pracy to pod realem 160 spokojnie wyskoczy, i tylko dlatego że do Juki jadę 60 bo tam stoją co dwa dni. ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ---------- Dixon a te lampy ujdą w tłumie. Szukaj relingów i montuj wtedy będzie prawdziwy avant. Sam oklejałeś?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał a ty znowu szalejesz na prostej przed Korzenną?
-
Przeraźliwy pisk przy włączaniu klimy
Ja bym na twoim miejscu sprawdził pasek i jego napinacz. Sprężarka klimy w B6 niema sprzęgła elektromagnetycznego. W momencie gdy włączysz klimę otwiera się zawór i sprężarka robi ciśnienie, a przez to pracuje ciężej a to może prowadzić do ślizgania paska. Na początek sprawdź pasek i napinacz.
-
Zbyt ciepła klima, troche skomplikowane :)
Spróbujcie zrobić nastawy podstawowe klimatronika.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja muszę odwołać swoje słowa o o śmierci Sądeckich spotów. Panowie oby tak dalej. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
kosz 2 din
Oczywiście. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zapomniałeś o Adamie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko spoko. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
kosz 2 din
Docinasz nie do kosza tylko do tunelu. Zreszta tunel tez trzeba podciąć. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek klimatronik działa? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie to dzisiaj znowu TESCO?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz tylko audi czy całą grupę VAG? Wolantt zabierz ze sobą zasilacz samochodowy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał weź jutro else --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Czy podejdzie Kosz 2 Din z Audi A6 ?
Nie podejdzie na 100%. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał już wiesz w jaką stronę iść przy modach A3 --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk