Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to są za radia?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeszukując googla, natknąlem sie na cos takiego:

http://www.alibaba.com/showroom/audi-a4-2-din-car-radio.html

Wybór przeogromny z mnostwem mozliwosci.

Co to są za radia?

Czemu tego nigdzie nie można zdobyć?

Opublikowano

mi się wydaje że podróba rns-e

Opublikowano
  • Autor

BizoOn, to jest zwykly rns-e ktorego mam.

Zebys chociaz jeszcze podal namiar na rns-e 2010.

emilk89, tez mi sie tak wydaje, wszedzie w ofertach widnieje flaga Chin.

Ale koncepcje maja bardzo fajne.

Opublikowano

raczej by nie sprzedawali za 1200zł nowych oryginalnych rns-e

Opublikowano
  • Autor

Mowisz?

To obczaj to:

http://www.hrc-auto.pl/sklep/stacja-dedykowana-do-audi-a4.html

Zdaje sie ta sama "chinska" stacja ale juz z "polska" cena :)

produkt dostepny na zamowienie -> ciekawe skad zamawiaja? :facepalm:

Opublikowano

to sa chinskie prdukty pelnego tego wszedzie, padaja jak muchy jeden za drugim jak zobaczylem co jest w srodku to stara nokia jest bardziej rozwinieta niz to , dramat

Opublikowano

A korzystając z nawigacji w RNS-E można równocześnie słuchać radia bądź płyty?

Opublikowano
A korzystając z nawigacji w RNS-E można równocześnie słuchać radia bądź płyty?
Tak
Opublikowano

Płyty tylko ze zmieniarki ewentualnie MP3 z karty SD

Opublikowano

Produkty Dynavin sobie sprawdź, pare osób ma na forum

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:42 ----------

http://dynavin-nawigacje.pl/pl/c/Dynavin/49

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

i recenzja

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/360482-B7-REVIEW-Dynavin-Touchscreen-GPS-iPhone-Bluetooth-DVD-BackupCam-Mini-SD-USB

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem, na pierwszy rzut oka wygladaja tak samo jak te chinskie.

Moga byc tylko przemalowane pod inne logo...

Opublikowano

Nikt na to radio nie narzeka:whistling:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie..

Nie narzeka, bo to juz nie chinskie.

Zastanawiam sie gdzie jest granica jakosci w takim razie.

Czy produkt chinski nalezy przemalowac pod erupejskie logo by spelnial juz wszystkie wymagania i standardy?

Czy tylko uprzedzenia co do chinskiej marki sa podstawne?

Zwroc uwage ze jak wszedzie indziej maja czas dostawy 14dni.

Wiesz jak to sie odbywa? Chinska fabryka od razu robi im te radia pod ich logo. Zupelnie jak w firmie gdzie ja pracuje. Czesc produktow w ofercie, firmy robia Chiny (bo taniej) juz pod nasze logo.

Zobacz teraz na to:

http://dynavin-nawigacje.pl/pl/p/DVN-A4-D99/158

Zdjecia (te trzy na gorze) pokazuja zupelnie inny produkt, niz ponizej jest w opisie.

Na zdjeciach czytnik kart sd po lewej stronie, po prawej micro usb. Na zdjeciach ponizej z obu stron czytniki kart sd.

Ten sam blad wystepowal na tych chinskich stronach/produktach wiec nawet tego nie zmienili.

Zastanawiam sie wiec czy to wkoncu badziew czy jednak renomowana marka? Skoro nikt nie narzeka i ludzie maja, to tak samo powinno byc z tymi chinskimi bo radia roznia sie tylko kolorem literek na obudowie. Roznica jest tylko w cenie. W Polsce za 3000-3500zl, tam za 1200-1500zl.

Opublikowano

A wiesz na czym polega róznica miedzy Nokią a Noklą??

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

Najlepiej zapytaj sie użytkownika takiego sprzetu

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?122280-B5-AJM-a4-by-gwerty-plany-na-wiosne/page5

jest jeszcze ktos co ma to w B7, ale nie pamietam nicku

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/359695-The-DYNAVIN-navigation-review-thread-PICS/page4

Opublikowano
  • Autor

Nokia i Nokla to nie jest to samo.

A w tym przypadku wyglada na to ze jest. Tylko o to mi chodzi. Nie twierdze ze radio z tego powodu moze byc zle.

Opublikowano

Moim zdaniem jak ktoś ma na to wydać 3500pln to Ja wolę kupić markowy sprzęt, albo jak chcę mieć sprzęt pasujący idealnie to RNS-E w pełnej opcji. Za 1000-1500 można by było się nad tym zastanowić.

Opublikowano

z całym szacunkiem jeśli ma kupić RNSE to niech kupic kabelek AUX i podłaczy telefon, każdy jeden w obecnej chwili potrafi wiecej nizto rnse:decayed:

Według mnie

Sprzet markowy<chinol<telefon<RNSe

:grin:

Opublikowano
z całym szacunkiem jeśli ma kupić RNSE to niech kupic kabelek AUX i podłaczy telefon, każdy jeden w obecnej chwili potrafi wiecej nizto rnse:decayed:

Według mnie

Sprzet markowy<chinol<telefon<RNSe

:grin:

W 100% się z tobą zgodzę ale niektórym tego nie wytłumaczysz, bo ori jest "najlepsze"

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja też jestem od kilku dni posiadaczem DYNAVIN DVN-A4 D99. Narazie jestem zadowolony. Wszystko ładnie pasuje, radyjko gra dobrze, navi i bloototh bez zarzutu. Jakby ktoś chciał jakieś info służę pomocą. Pisać na priv.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.