Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Kamil przyjedź na spota w niedzielę. Zobaczymy coś tam nowego spieprzył.
  2. W kwestii radia idź lepiej do sklepu i posłuchaj jak grają bo pionek ma zupełnie inne brzmienie od alipnea. Pioneer ma bardziej basowe brzmienie a alpine jest bardziej wyważony, ale jak trzeba to też da kopa. Ja miałem w swoim b6 cda9883r i byłem bardzo zadowolony.
  3. Zdecydowanie. Za tą kasę można kupić coś sensownego.
  4. Łukasz a przy module z podstawowa funkcjonalnością na fisie masz sam numer czy opis kontaktu?
  5. No. Mi się kolor podoba, odskocznia od srebrno, szaro, czarnej codzienności.
  6. Opłacalność to nie wszystko, wydaje mi się że wygoda używania jest ważniejsza i dlatego zainwestowałem w multi kierę. Ale teraz raczej bym poszukał BNS5,0 i on spokojnie obsługuje bluetooth a przy okazji masz mp3. Co do kosztów wychodzi to podobnie.
  7. A tak na marginesie to B6 ładnie cenę trzyma. PIĘKNE AUDI A4 S-LINE QUATRO 1.8T 190KM 6 BIEGÓW (2359619519) - motoAllegro za takie pieniądze idzie kupić B7.
  8. Nie ważne ile wyda kasy na tuning. Ważne żeby z sensem. Można wywalić kasę i otrzymać coś takiego EKONOMICZNY SUPER AUDIK DOINWESTOWANY 200KM 11LPG (2358097674) - motoAllegro
  9. Bez multi kiery przy concercie II szkoda kasy na ori bluetooth. Nawet nie odbierzesz połączenia bez telefonu.
  10. Na początek radio. Jakim budżetem dysponujesz?
  11. Jeśli wszystko jest dobrze podłączone to nie ma takiej opcji. Zresztą spróbuj odpiąć rns-e i sprawdzić czy przyjmie kod. Generalnie radia typu concert II, chorus II nie wymagały ponownego wpisywania kodu. Dopiero po przełożeniu do innego auta się wpisuje pin.
  12. Spróbuj zresetować RNS-E i wpisać kod.
  13. Michał pyta się ktoś o auto?
  14. Czujnik nie ma nic do tego. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Może jedziemy na Słowację w niedzielę?
  16. Masz rację. U mnie jak odpalę zimy silnik rano to też puści dymka, a potem jest ok. Już 20tys tak zrobiłem i nic się nie dzieje. To jest po prostu olej z dolotu. Jak niema go tam dużo to można śmiało jeździć.
  17. Ta cienka ramka nie jest na wypadek braku ori ramki przy radiu?
  18. W b8 też jest chyba czteroramienna Jaki masz moduł pod kierownicą?
  19. Podejdzie. Ale na samej kierownicy się nie skończy. Będziesz musiał mienić moduł kierownicy na wersji High, chyba że masz taki. Nie wiem czy w b7 ale w c6 na pewno była taka kiera.
  20. Ja raz kupiłem w Golfie zaworek z inna końcówką i nie pasowała wtyczka.
  21. Jak by nie fis to już dawno wrócił bym do nie ori radia. A tak pozostaje tylko szukać wzmaka bosse może to pomoże. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Wszystkie te ramki robią sprytne małe rączki z Azji. Więc gdzie byś nie kupił będzie raczej to samo. Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Nie ja znalazłem tylko http://a4-klub.pl/showthread.php?493-Ciekawe-aukcje-Allegro-ebay-itd/page317 na dole.
  24. Ta powinna być dobra https://car-tronic.pl/ramka-2-iso-audi-a4-2000-2001-symphony-navigation-plus-p135.html
  25. Jakieś znajome to audi http://allegro.pl/show_item.php?item=2363968907 Aluminiowe 15 miały być moje!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.