Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Zestaw jakie radio dobrac??
To pokaz mi coś z nowych lepszego. Bo czołówka zawodników startujących w zawodach używa starszych modeli alipne. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja niestety odpadam. Sprawy rodzinne. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W Sączu jest ok. Brać VAGa? jak coś to Wolant weź zasilacz bo bateria mi już całkiem padła albo niech ktoś weźmie laptopa.
-
Zestaw jakie radio dobrac??
Jak zależy ci na USB to tak ale brzmienie ma lepsze cda9855. Poczytaj opinie na jego temat. Cda9855r to już przedsionek od nieba wyżej jest już tylko Alpine F# 1 Status Jakie radio wybrac ? - Car Audio,Pioneer,Alpine,Kenwood,Sony,JVC,Clarion,Blaupunkt,Forum car audio,
-
Zestaw jakie radio dobrac??
Cda 9855 to już klasyka. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie LEDy wybrać - proste czy zaokrąglone?
Pozbywasz sie przeciwgielnych. Ale jak często z nich korzystasz? Bo ja może raz lub dwa w roku. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zestaw jakie radio dobrac??
Ile dałeś? może być na PW
-
[ALL B6] Manetka
Nie zapomnij podać masy na pierwszy pin w niebieskiej kostce licznika. Bo fis będzie domagał się dolania płynu do spryskiwaczy.
-
Jakie radyjko najlepsze
Mówisz o concercie III i chorusie III czyli 2din. Chorus nie ma mp3. Lepiej w tych pieniądzach kup bns5.0 masz to samo co w concercie a dodatkowo prosta nawigację Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cześć Wybiera się ktoś jutro na spota?
-
Jakie LEDy wybrać - proste czy zaokrąglone?
Jak bardzo chcesz dzienne to najlepiej wyglądają okrągłe montowane zamiast halogenów, bo te dokładane są jak z bazaru. Np. takie http://moto.allegro.pl/swiatla-dzienne-e4-rl-2x4-led-drl-okragle-koszalin-i2362298868.html te są uniwersalne ale widziałem kiedyś typowe do A4 b6 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
To nie jest problem. Ten może być. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Kup sobie adapter aktywnego tyłu obojętnie jaki to są dwa przykłady pełno jest tego na allegro przykłady https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p1990.html https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285.html https://car-tronic.pl/gniazdo-mini-iso-2xrca-do-audi-vw-skoda-p288.html
-
[ALL B5] montaż fabrycznego subwofera
Kolego jak słychać to na zewnątrz to jest to na 90% kratka wentylacyjna bagażnika. Tu masz to opisane http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/%5Ball-b6%5D-wyeliminowanie-pierdzenia-w-avancie-przy-s-uchaniu-muzyki-116339/
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Opis pierwsza klasa. Własnie szukałem opisu adaptacji. W końcu ustawię sobie domyślną głośność.
-
Kable car audio, glosniki
Przepraszam nie widziałem ze to b5. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kable car audio, glosniki
Co do kabla to najlepiej puścić przelotka pod akumulatorem. A w tylnej półce jest tylko sub i wzmacniacz. Głośniki 16cm są w drzwiach.
-
Zestaw głośnomówiący
Trzeba wymienić cały tunel, bo po odkręceniu uchwytu zostaną ci brzydkie dziury.
-
Nowa zabawka a zarazem wielki powrót do Klubu B-szóstki :)
Body S4 robi robotę
-
[ALL B5] montaż fabrycznego subwofera
Twoje radio niema takiej możliwości. Zamontuj concerta i wtedy będziesz musiał zrobić aktywny tył. Tylko pytanie czy to się opłaca bo jakość tego suba jest bardzo przeciętna. Co do demontażu to pamiętaj że wzmacniacz w subie zasila również tylne głośniki. I po zdemontowaniu suba będziesz musiał przerobić instalację. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jakość jest ok. Jest to emulator zmieniarki. Czyli na karcie sd lub pamięci usb robisz 6 folderów o nazwie od 01 do 06 i w każdym możesz mieć po 99 utworów. A obsługujesz jak zmieniarkę. Jedyna wada to że nie widać opisów piosenek. Jes tylko coś takiego cd1tr12 cd1 to folder tr to kolejny utwór Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z wzmacniaczem ( Za duża moc przekazywana na głośnik )
Ewentualnie ma zwartekable lub cele w głośniku. Podepnij na krótko inny głośnik i zobaczysz. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dokładnie nf+ i nf- to sygnał audio ale bezpośrednio nie zasili głośników bo potrzebuje wzmacniacza w radiu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
No to ładnie. Tylko za często z nim nie przebywaj bo jeszcze pójdzie w twoje ślady.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ja mam moduł M czyli full i opisy są tylko niema polskich znaków. Mam iphonea i spokojnie czyta kontakty z urządzenia, z androida również. Dodatkowo jest możliwość wyboru jakie kontakty ma wyświetlać przy szukaniu. Mam ustawione na ulubione bo wszystkich jest z 400 i nic bym nie znalazł. A przy połączeniu wyświetla wszystkie opisy.