Treść opublikowana przez jarek_ns
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
Ja bym to widział tak. Radio ma dwie pary wyjść. Przód + tył/sub. Kup markowy używany piecyk 4 kanałowy. Koszt około 400-500pln do tego głośniki na przód np. PB najlepiej 16. Za resztę kasy zleć montaż lub zamontuj sam jak będziesz robił sam to w 1000pln zmieścisz się z wytłumieniem drzwi przednich. Za dwa trzy miechy dozbierasz kasy i wsadzisz sobie skrzynkę jak ale nie bluepunkta czy magnata za 250pln tylko coś bardziej ambitnego może nawet w zamkniętej obudowie. Bas jest wtedy bardziej sprężysty i dynamiczny. Głośniki w tylnych drzwiach odpuść bo jak zrobisz porządny przód to będą tylko mącić scenę. Jak będziesz uparty to możesz przerobić przednie słupki pod montaż głośników wysoko tonowych ale to już nie koniecznie. Pierwszy etap powinien zamknąć się w 1000-1200pln z całym osprzętem bez robocizny.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co ty mówisz przynajmniej było wesoło.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czikita popadnie w depresję zamknęli jego wątek.
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Co do hamowni to zam pomiar mocy i momentu nic ci nie da. Bo pokaże tylko w którym momencie silnik wszedł w tryb awaryjny. A jak nie wejdzie to nic nie pokaże. Dopiero jak zrobią logi podczas pomiaru na hamowni to coś wyjdzie. Ale jak kolega pisał szkoda kasy bo trochę cie skroją. Do poprawnego zrobienia logów będą musieli zrobić przynajmniej trzy pomiary. Z dynamicznych przynajmniej 003, 004, 011 z BS 000, 003, 004, 011. ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- Tu jest instrukcja co i jak zrobić. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-30-vii-2008-a-12031/
-
Brak tempomatu
No znajomemu w aso vw wciskali ze przyciski od fisa są do tylnej wycieraczki w avancie i w sedanie nie będzie mu to działać. Ale chciał założyć fisa w aso a wrócił do mnie. Sory za ot. jak wszystko jasne to sprawdzaj i działaj.
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
wlasnie widac jak sie znasz mowiac dosc dobre, model konkretny sie podaje zeby wiedziec co ma nadawac na ten wzmak i tube. masz tam chodz dwa wyjscia rca? jak chciales podpiac wszystko pod jeden kanal to gratulacje uzyskanego dzwieku. ale pownie nie uslyszal bys tego ze cos jednak nie pokolei dudni. wsadz glosniki na przod tyl PB i uzyskasz juz troche basu ewentualnie to pod wzmaka. chyba ze remiza ma slyszec to tube o ktorej mowisz z mediaexpert za 400 zl. Tu się z kolegą zgodzę. Podstawa to jakie radio bo jak ma jedna parę wyjść RCA to całe twoje plany możesz odpuścić. Ewentualnie próbować podłączyć wzmak po sygnale głośników ale to jest zbrodnia dla audio.
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Weź poszukaj w regionalnych na pewno na spocie ktoś ci zrobi logi. Ewentualnie na forum jest instrukcja kabelek od viakena za 50pln, program, trochę chęci i sam to zrobisz. Jak coś to pisz pomożemy.
-
Brak tempomatu
Bez przesady przecież chyba wie jak włączyć tempomat. Jak mówisz że działał to Ja na 90% obstawiam czujnik sprzęgła.
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Po pierwsze wklej błędy, po drugie jak kolega pisał logi najlepiej statyczne i dynamiczne. A potem można stawiać diagnozę. Kierownice są w pierwszej kolejności ale może też być coś z zaworem N75 nie tak. Na logach będzie widać jak to wszystko pracuje.
-
Prawdopodobnie problem z z padającą turbiną
Ja mam AWXa i już ponad 20k km mam ten dźwięk. I nic się nie dzieję. A ostatnie 4tys zrobione po programie. Jak się martwisz to dla spokoju sumienia zrób logi i zamieść w dziale diagnostyka.
-
Brak tempomatu
Czujnik hamulca to ten sam co załącza światła więc jak ci stopy działają to masz ok. Czujnik sprzęgła możesz łatwo zdemontować i sprawdzić czy zamyka obwód. Jak masz manetkę to powinien być. Chociaż ja założyłem manetkę i moduł kierownicy jej nie obsługiwał. Zagadało wszystko jak zmieniłem moduł. Jak tempomat nie działał jak kupiłeś auto a nie jesteś pewien czy tempomat był fabrycznie to sprawdź vagiem jaki masz moduł bo może się okazać ze wersje low która nie obsługuje tempomatu.
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
Ja bym na twoim miejscu kupił wzmacniacz 4 kanałowy i podłączył przednie głośniki a ślub z mastka. Tylne głośniki pod radio bo one mają tylko wypełniać przestrzeń. Zostaje jeszcze kwestia ile masz par wyjść rca? Co do głośników to warto posłuchać jak grają ogólnie helix i PB w tych pieniądzach. Coś lepszego to trzeba dać koło 500 pln Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
Nic ci z tego nie wyjdzie. Powód jest prosty Bluetooth usb potrzebuje sterowników, a gdzie je wgrasz, do kabla? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rodzaje RNS E
Grzesiek a orientujesz się czy rns-e z seata exeo obsługuje karty sdhc bo podobno modele po 2010r obsługują je? Z rns-e z A3 jest lipa bo trzeba zmieniać front a to znowu dodatkowy koszt.
-
Przednia szyba czy pasuje ??
Nie kupuj pierwszej lepszej. Bierz pilkingtona chyba że szybko zamierzasz się pozbyć auta. Ja miałem w poprzednim aucie nordglass i po dwóch latach była już w kiepskim stanie.
-
Rysa na przedniej szybie
Jak będziesz sam polerował to uważaj żeby nie przegrzać szyby, bo pęknie. Ja miałem drobne ryski po wycieraczkach, oddałem auto do serwisu zajmującego się szybami na polerkę kosztowało mnie to 150pln ale było warto. Jedyny minus to początkowo było wiać białe kropki na szybie. To były miejsca po uderzeniach kamieni.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie strasz że tak jest bo nigdy się nie zdecyduje
-
Dziwne rzeczy z audio...
Jest trochę dłubania ale warto. Poszukaj bo montował ktoś jakieś 16 w b5 i nie musiał dużo przerabiać, ale nie pamiętam jakie to były głośniki.
-
Dziwne rzeczy z audio...
Jak będziesz zmieniał głośniki to idź w 16cm.
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
To przynajmniej pomaluj siatkę na czarno. To nie kosztuje wiele a będzie plus. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dziwne rzeczy z audio...
Aleś palną wywód. Trzeba było przeczytać cały temat to byś wiedział że ma nie ori radio a schemat który zamieściłem odnosił się do pytania o kostkę mini iso. Dwa posty wyżej masz zdjęcia kostek kolegi na których widać że ma głośniki podpięte do czterech kanałów.
-
[ALL B6] Concert II i zmieniarka
Moderator powinien cię sowicie wynagrodzić. W trzech wątkach pytasz o to samo. A wystarczyło poszukać i znalazł byś coś takiego przejściówka adapter ISO 20Pin na 3x mini ISO AUDI (2369554154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie przekładka pinów.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja jak się bawiłem w dorabianie to zakładałem opornik 1kOhm, ale spokojnie możesz założyć 0,5kOhm i tez się nie spali. Teraz ma ori nie świecą jak esp. Ale świecą bardzo jednolicie, bo mają dodatkowe plastiki rozpraszające światło za dekielkami.
-
Dziwne rzeczy z audio...
TY masz przerobiony tył. Przód jest ori. Sprawdź głośniki może są na wykończeniu. Zdejmowałeś tapicerkę u kolegi i patrzyłeś co ma w drzwiach? Ori są 13 może ktoś już coś tam modził, może ma wytłumione drzwi? Rozbierz tapicerkę i obejrzyj swoje głośniki.
-
Dziwne rzeczy z audio...
Masz przerobioną instalację trzecia kostka to fis. Instalacja na wzmacniacz jest z boku. Ty masz wszystkie cztery głośniki zasilane z iso. I adapter jest ci zbyteczny. tu masz opis iso z concerta I