Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Tempomat
dokładnie o to chodziło. Jak by czujnik przy hamulcu był uwalony to nie działały by światła stopu.
-
Tempomat
Podpowiesz jak konkretnie to sprawdzić ? Podpinam Vaga i........... Idę puki co sprawdzić pod kierownicą może przy odkurzaniu coś zaczepiłem Na to że coś zahaczyłeś bym nie liczył. Nie pamiętam który to jest blok pomiarowy ale jak coś to wieczorem sprawdzę u siebie. Na szybko możesz sprawdzić to tak że demontujesz czujnik i zwierasz przewody jak zadziała tempomat to czujnik jest do wymiany.
-
Tempomat
Przy pedale sprzęgła. Albo sprawdzić w blokach pomiarowych VAGiem
-
rns-e z seata do audi
EXEO ma deskę rozdzielczą z AUDI B6/B7 Cabrio. RNS-E z seata ma tak jak z AUDI po 2010r lepszy ekran i obsługuje karty SDHC.
-
rns-e z seata do audi
Ekran startowy zmieniasz VAGiem a polskie menu znajdziesz na chomiku. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Tempomat
Sprawdź czujnik przy sprzęgle Sent from my iPhone using Tapatalk
-
rns-e z seata do audi
Z seata nie mają funkcji sds
-
rns-e z seata do audi
Da się to przekodować.
-
rns-e z seata do audi
Z seata exeo dział bez problemu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No fakt.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A to jest zespół ze szczotkami? Za 120pln nie kupił byś alternatora. To teraz tylko patrzeć jak się sypnie sprzęgło alternatora.
-
Wybór CB radia :)
Modernizację ASC robiłem już dwa lata temu. A temat dotyczy nowego radia jak toś kupi nowe to nie będzie tracił gwarancji po to żeby poprawić ASC.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema. Bo ja właśnie wrucilem do domu. Kto jutro się wybiera na spota? Rozumiem że mam zabrać kompa? Ryba ile cię szarpneło po kieszeni? I na koniec dalej szukam jakiegoś auta do 7t zł jak by ktoś coś miał na oku to dajcie znać Wczoraj oglądałem coś takiego http://moto.allegro.pl/lancia-y-ypsilon-full-opcja-sport-klima-nowy-sacz-i2496432540.html Ogólnie ładnie wyglada ale ma swoje wady. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wybór CB radia :)
Daj namiar na Jonny III za 200 pln za tyle zaraz kupię ten szumofon. Co do presidenta Jonny II to mam go już pięć lat i jestem zadowolony ale ASC w nowszej generacji działa lepiej i wiem to z własnego doświadczenia bo uratowanie takiego radia Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wybór CB radia :)
Jak będę na urlopie to sie wezmę za szczotki. Przy okazji sprawdze alternator. Ciekawe w jakim jest stanie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wybór CB radia :)
Przecież III ma ASC nowszej generacji. Laguna ty jesteś mocny w cb. Sieje mi zakłócenia wentylatory od klimy idzie go jakoś wytlumić czy tylko przez zmianę szczotki i przetoczenie komutatora? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmiana w FIS języka niemieckiego na ang lub pl
Zmieniasz to VAGiem w grupie 17 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zależy ile ma na fakturze. Na pewno recykling 500pln ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- Przy tym to czikita wymięka #SZYBKA I WSCIEKLA# HONDA INTEGRA 1,8 TYPE-R 200KM (2473014570) - motoAllegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Za te pieniądze z sekwencją to nie może być nic dobrego. Dobra sekwencja kosztuje 2500-3000pln to ile to auto kosztowało gościa? Poza tym ten silnik do najlepszych nie należy.
-
Licznik nie pokazuje przebiegu i kilometrów dziennych.
A nie spaliła ci sie żarówka od podswietlenia? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Audi Concert - Nie gra tył
Daj zdjęcia swoich wtyczek. Powinny być przynajmniej trzy. ISO głośników, zasilania i 3 x miniISO
-
RNS-E - jak to ugryżć???
Twoje auto ma CANa. Tylko diagnostyka jest po linii K. Przy przejściu z RNS-D na RNS-E robisz wszystko jak w temacie podanym wyżej. Jak nie będziesz miał CANa w kostce radia to pociągniesz go od zegarów tak jak tu jest opisane http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/ Potem kodowanie i po sprawie.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jesteś z Cieszyna to uderzaj do Marka (Siemiana) on ci wszystko ogarnie.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja u siebie będę zmieniał głośniki i wygłuszał drzwi i przy okazji zamierzam zrobić podświetlenia klamek sam montując zwykłą diodę i odpowiedni opornik. Fabryczne podświetlenie jest ledwo widoczne.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
W sprawie modułu i manetki pisz do siemiana lub czakiego. I ewentualnie jak nie chcesz ciąć swojej obudowy to potrzebna będzie ci dolna obudowa pod tempomat. Jak będziesz się bawił swoja to jest temat w dziale warsztat.