Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Do zmiany jest moduł i taśma. Moduł z końcówką R lub Q lub T (obsługuje grzaną kierownicę) I zapoznaj się z tym tematem żeby potem nie było rozczarowania http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-poduszka-kierownicy-b7-zamontowana-b6-wystrzeli-prawidlowo-przypadku-kolizji-221988/
-
bluetooth
Ameryki nie odkryłeś w trzecim poście jest problem rozwiązany. A co do wyszukiwania to jesteś w błędzie. Wszystko zależy od kodowania. Moduł może być włączony a i tak go nie znajdzie żaden telefon, bo w adaptacjach ustawiasz okres przez jaki ma być wykrywany. A co do fisa to trzeba zmienić wartość w adaptacjach. O ile się nie mylę to kanał 62.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co od A4 to poprzedni właściciel miał fantazję. Auto było chyba Tuningowane w Mostkach u Czikity:facepalm:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A może przeczytasz pierwszy post?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Moduł na 90% masz dobry. Tak jak Grzesiek pisał do zmiany będzie taśma. I dodatkowo musisz mieć taki specjalny moduł do kierownicy Taki: I oczywiście inne przewody do poduszki i multi. A tak nawiasem mówiąc to na aukcji cena jest o 100% przesadzona. Ja za 400pln kupiłem komplet z modułem okablowaniem i taśmą. Jak szukać to kompletnej kierownicy bo inaczej wyjdzie cię drogo.
-
Bose fo A4 B5
Ale obecnie masz przód zasilany z radia a przy bose wszystko idzie z wzmacniacza. Cześć instalacji zostanie stara ale większość musisz położyć od nowa.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gorsze są błotniki i drzwi, kamienie z pod przednich kół dadzą im w kość.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zobaczymy jak to wyjdzie u ciebie i czy będzie to trwałe. Bo obawiam się że jak dostanie odprysk i się uszkodzi to potem już będzie leciało. W niedzielę będzie ostatni spot w sezonie letnim. Kto się wybiera? Pasowało by pożegnać sezon dobrą frekwencją.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też bym brał pod pistolet tylko nie wiem czy będę miał dysze pod to ustrojstwo.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podkład i struktura na dokładki wyjdzie nie z 70pln więc odpuszczę ten plastidip.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z ciekawości. Będziesz miał pomalowane elementy na niedzielę? Zastanawiam się czy nie pomalować felg na nowy sezon. I na pewno będę chciał pomalować dokładki na czarno albo w grafit. Jak bym miał zderzak z Sline to poszły by w kolor. I właśnie zastanawiam się czy malować tym czy normalną farbą.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No fakt. Niedługo zagościmy w podziemiach.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To taka nowa edycja już poprawione. Czekaj, sprzedasz A4 to cię Ryba ze spotu przegoni, albo będziesz musiał stawać gdzieś chyłkiem na końcu Ale z drugiej strony to niema się co śmiać bo ze mną może być tak samo.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba ja tam cyrografu nie podpisałem i do końca życia A4 jeździć nie będę ogólnie zastanawiam się czy następne auto to będzie Audi. Choć A3 SportBack podoba mi się. Co do A6 to już w A4 wożę głównie powietrze więc A6 jest mi niepotrzebne.
-
Nabycie RNS-E
Oczywiście lub seata exeo. Poczytaj o rożnych wersjach rns-e. Te po 2010r maja dużo leprze parametry. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Bose fo A4 B5
Obawiam sie ze sub nie podejdzie. Nie jestem na 100% pewny ale w sedanie sub jest w półce a abyśmy ma go w nadkolu. I sub z półki nie będzie pasował. Konwersja w drugą stronę jest możliwa. Prócz suba problem może być z tylnymi glosnikami sedan ma je w półce awant w drzwiach nie wiem czy pasuje mocowanie. Reszta to tak jak pisał kolega wyżej zmiana instalacji i kodowanie radia pod bose. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
bluetooth
Masz moduł Q więc jeden z najnowszych. Nie napisałeś jakie masz radio. Nawet przy concercie bez multi powinny na fisie wyświetlać sie nazwy kontaktów. Spróbuj podlączyć inny telefon jak dalej nie będzie nazw to pewnie bedziesz musiał zmienić coś w adaptacji zegarów. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pionner 3300 BT problem
Nie masz anteny satelitarnej. Masz zwykłą antenę. Pewnie nie masz separatora antenowego. Zamontuj go i będzie dobrze. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Andrzej a widziałeś jak to na żywo wygląda i jakie to jest w dotyku?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja też mam pod lampkę podłączone. Tylko nie trzeba ciągnąć kabli do lampki. Można podłączyć się do jej złącza w słupku A przy nodze kierowcy. Ja myślę nad takim panelem on jest już pod napięcie 12V albo o ori diodach. Moduł panel 18LED 270lm 5050 C5W W5W BA9S (2579837377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba chodzi ci o PlastiDip? próbuj sam jestem ciekawy.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Przewód może być cienki ale ja bym chyba jednak pomyślał nad panelem LED jak B8. U siebie mam lampki w dole tapicerki i ładnie mi oświetlają podłoże ale dopiero po otwarciu auta. Dlatego też myślę nad LEDami w lusterku, planuje je podpiąć pod złącze w słupku A tak jak mam podpięte lampki pod deską. Diody zapalały by się wtedy po otwarciu auta pilotem. Kombinuj z jedna diodą i pokaż efekty może też zostanę przy jednej.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Chcesz zamontować po jednej diodzie? Nie myślałeś nad panelem led tak żeby było z 6 ledów? tak jak to jest w B8. Co do opornika to starczy ci 0,75-1 kohm
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale białym nadwoziem czy felgami? Kurcze coraz bardziej nosi mnie pchnąć mojego Avanta i kupić A3 8P i właśnie pobawić się kolorami. Biały mat z smerfnymi felgami ala 911Turbo to by było to.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie a mam taka jeszcze jedna sprawę. Mam pokaźną kolekcję czasopism motoryzacyjnych(GT, motor, auto świat). Zal mi wywalać je na śmietnik może by ktoś chciał je przygarnąć? Kolekcja jest dość pokaźna tak na oko to cały bagażnik w Avancie by wypchała. ---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Do czarnego matu te felgi tylko w pomarańczowy kolor walnij i będzie Do tego parę akcentów w pomarańczy zrobisz jeszcze. Ja się tylko obawiam że twoje zawieszenie + 18" w A3 = uraz kręgosłupa