Treść opublikowana przez jarek_ns
-
wskaznik paliwa..czy to normalne ???
No fis jest pełny. Kolorowy tylko w takiej wersji wychodził. A przypadkiem auto nie stało wtedy na przodem w dół. U siebie zauważyłem że jak stoje na podjeździe u dziewczyny właśnie przodem w dół to wskaźnik od paliwa opada a potem wraca do poprzedniego poziomu.
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Do wycieraczek bedziesz musiał mieć sciągacz. Możesz sam zrobić tak to wygląda U Gładysza dostaniesz komplet pióra i ramiona za 245pln. I przy okazji zapraszam na spota do NS jest w tą niedziele o 16 pod MM na ul. Tarnowskiej.
-
wskaznik paliwa..czy to normalne ???
Podczas stania w korku wskaźnik poziomu paliwa też opada czy tylko wskazanie na fisie? Jak wskazówka również to coś jest nie tak. Jeśli tylko przebieg na fisie to wszystko jest ok. Ps pewnie nie masz pełnego fisa i patrzysz na ten dystans. Wymień manetkę od wycieraczek na taką z przyciskami komputera, zmien kodowanie i masz pełny fis. A wtedy możesz sobie ustawić średnie spalanie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko znowu %%% ? Tylko pamiętaj że wątroba teściowej nie pasuje przy rodzinnym przeszczepie.
-
zgranie głosnikow
Lekiem na twój problem jest wymiana tuby na bose. Lub przynajmniej zmiana wzmacniacza na bose.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ma inny numer. Ale jedna i druga różnią sie tylko znaczkami. Funkcje zależą od kodowania.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nooo.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A różowego ktoś widział bo coś ostatnio nam wsiąkł.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys jest jakiś postęp w poszukiwaniach?
-
Wymiana car audio w B6 Avant
Tylko jak to będzie brzmiało jak już się pchać w audio to ja bym najpierw zrobił przednie drzwi (wygłuszenie i zmiana głośników) żeby nie odstawały od tyłu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak się zapowiada frekwencja w niedzielę? idziemy za ciosem.
-
Radio Pomocy
Takie coś tylko możesz mieć przy fabrycznym radiu lub blaupunkt i becker
-
System operacyjny Android
Lumia 920. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 Ekran trochę duży ale to już przeboleje. Tyle że baza oprogramowania jest słaba.
-
BEX- proszę o pomoc
A po logach jedź na rolki sprawdzić ile tych rumaków zdechło po drodze, a może się rozmnożyły
-
Wymiana car audio w B6 Avant
Najprościej jest kupić wzmacniacz z wejściem hi input, wtedy podłączysz go pod kable głośnika z tuby a reszta zostaje jak dawniej. Ewentualnie bardziej ambitnie można dorobić 2xRCA z wiązki fabrycznego wzmacniacza i przez nie podłączyć zewnętrzny wzmacniacz. Pozostaje tylko kwestia jakie będzie napięcie na wyjściach RCA bo przekłada się to na jakość dźwięku.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Za tyle faktycznie niema co się babrać. Jeszcze jak nie masz dobrego klucza to nie jest łatwo.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Jak zastosujesz odpowiedni podkład i farbę to niema prawa nic się z tym dziać. Co do wyglądu to ciekawie mogło wyglądać bez malowania.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Widać amelinium dało się pomalować
-
[ALL B6] Radio ma słaby odbiór
Ustawienia radia pewnie też zmieniałeś. Ciekawe jest to że blaupunkt ma jedna z najlepszych odbiorników radiowych.
-
Audi A3 Sportback 1.9 TDI 2005r. Wyświetla na monitorze otwartą klapę.
W obudowie zawiasu idzie wiązka sprawdź ją może któryś kabel jest przerwany.
-
[ALL B6] Radio ma słaby odbiór
Możesz to łatwo sprawdzić, jak masz wtyczkę anteny to wepnij ją do radia i sprawdź jaki jest odbiór jak będzie lepszy to pewnie wzmacniacz padł. Co do separatora to niektóre Blaupunkty podawały napięcie na antenę ( starsze modele) możesz spróbować podłączyć radio bez separatora. sam separator tez może być kiepski, musisz sprawdzić kilka konfiguracji. Ja zawsze biorę separatory u jednego gościa. https://car-tronic.pl/separator-antenowy-iso-katowy-vwaudiseatskoda-p156.html https://car-tronic.pl/separator-antenowy-din-prosty-vwaudiseatskoda-p152.html
-
[ALL B6] Radio ma słaby odbiór
Ja mam fabryczne radio chorusa. Dokładnego napięcia nie znam. Jak masz nie ori radio to podepnij separator pod niebieski kabel z kostki zasilania radia. Na nim powinno być 12V po włączeniu radia.
-
Wymiana car audio w B6 Avant
Są dwie wersje. Wzmacniacz bose zasila wszystkie głośniki, Audi Harman zasila tylko suba i tylne. Jak chcesz coś dłubać przy fabrycznej tubie to szkoda zachodu, efekt jest średni. Możesz zmienić wzmacniacz na Bose i nim zasilić tubę i głośniki. Dostana więcej mocy i lepiej zagrają.
-
[ALL B6] Radio ma słaby odbiór
Ja mam taki system i jest ok. Mam porównanie z innymi autami i moje audi trzyma poziom. Mieszkam w górzystych okolicach i jak wjadę w jakąś dziurę to wiadomo że sygnał słabnie ale jadąc do Krakowa, Rzeszowa czy Zakopanego niema problemu z odbiorem radia.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Przy dodatnich temperaturach dobry diesel odpali bez świec żarowych. Jak masz jedną walniętą to przy ujemnej temperaturze może nierówno pracować silnik zaraz po uruchomieniu. Twój problem raczej leży pod stronie akumulatora lub rozrusznika. Akumulator sprawdzisz miernikiem. Jak nie masz specjalnego który mierzy napięcie pod obciążeniem to sprawdź do jakiej wartości spada napięcie podczas rozruchy. Jak spada poniżej 10V to akumulator jest kiepski. możesz próbować go ładować ale pewnie i tak trzeba będzie go wymienić. Co do świec to dobrze jest wymienić wszystkie żeby równo grzały. Jak będziesz je wykręcał to uważaj żeby nie ukruszyć porcelanki bo możesz sobie narobić problemów.