Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fakt 5x100. Ale to jeszcze lepiej swego czasu na takich felgach śmigał Grzegorz Staszewski swoim A3 w sprincie na 1/4mil.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jest chyba flaga Mille Miglia. Fajny wzór ET 35 jest idealne do A4 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
bluetooth
Czyli miałem racje. Tak książka ma byc na fisie. Zmieniałeś kodowanie zegarów? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Jak już robić czarne listwy to tylko w mat. Bo połysk średnio wygląda. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podgrzewane lusterka - jak grzeją u Was ?
Ja mam fabrycznie grzane i Grześka nawet powyżej 10st Sent from my iPhone using Tapatalk
-
wymiana przycisku ESP i org radia concert
Maja rożne fanty. Przejrzyj dział sprzedam Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A3 pierwszej generacji stało przy drodze. Widziałem. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
bluetooth
Jak sam napisałeś BT po wyjęciu kluczyka się wyłącza więc jak może utrzymywać połączenie. Telefon nie przełącza się z trybu zestawu głośnomówiącego w zwykły. kopek07 jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki to jest gong sygnalizujący wyłączenie modyłu? sam dokładałeś moduł jakie masz kodowanie?
-
wymiana przycisku ESP i org radia concert
Problemu nie będzie ale cena jest delikatnie mówiąc nie za ciekawa. Pisz do siemiana albo czkiego u nich kupisz taniej. Ja u siebie miałem Alpine i byłem bardzo zadowolony a grało o niebo lepiej od fabrycznego. W specyfikacji podają że współpracuje z fabrycznym wyświetlaczem i kierownicą. Szukałem adapterów i u dystrybutora (horn) znaleźli tylko adapter do kierownicy ale cena była delikatnie nie specjalna (450pln+kw) a adaptera fis nie znaleźli nawet oni.
-
Zmieniarka płyt CD
Myślę że od płyty ważniejsza jest prędkość nagrywania. Ja do swojej zmieniarki wypalam płyty z minimalną prędkością i zawsze działają. a płyty kupuje zawsze najtańsze z marketu.
-
Podgrzewane lusterka - jak grzeją u Was ?
Ciężko jest to stwierdzić. Jak włączę swoje to czuć że są podgrzewane ale nie grzeją zbyt mocno. Dodam że spełniają swoje zadanie lusterka momentalnie odparowują.
-
bluetooth
Problem jest w telefonie nie w module BT samochodu. Telefon po wyjściu z auta powinien przełączyć się na normalny tryb pracy a zostaje trybie współpracy z zestawem. Nie napisałeś jaki to telefon więc ciężko jest określić co można zmienić w ustawieniach. Ewentualnie jak nie pomogą ustawienia telefonu to możesz zrestartować moduł BT w aucie. Tu masz opis do BT http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/
-
wymiana przycisku ESP i org radia concert
Jak masz multi z B6 to przy radiach odtwarzających mp3 z b7 kiera nie będzie działała w pełni poprawnie (dział tylko głośność). Jeśli chodzi o inne radia to zależy to od producenta i modelu radia. Część producentów przewiduje specjalne adaptery. Do fabrycznego radia concert cd można podłączyć emulator zmieniarki i wtedy masz mp3 w concercie. Co do esp to zdejmujesz górą osłonę tunelu. Potem wysuwasz szufladkę (ma dwa zatrzaski od góry które trzeba nacisnąć), odczepiasz kostkę od esp i wypychasz przycisk do przodu.
-
bluetooth 1
Nie ten dział.
-
Bose z B7 do B6 ?
Podejdzie. Wszystko jest takie samo. ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- Tu masz temat o zmianie ASS na Bose http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na 99% nie miała tego bo dosyć dobrze ją obejrzałem. Miała ładna skórę w środku. ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- Chodzi mi o to Audi I kilka zdjęć korowodu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys kojarzysz to czarne audi b7. Stało przed nami. Ktoś mu ładnie tylny zderzak obdarł. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Działa.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Musisz zmienić jeszcze pierwszą wartość. I jak nie masz kiery multi to taśmę. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
HaHA Nie można wszystkiego sprowadzać do kasy. Zobaczę jaka będzie pogoda. Jak będzie ciepło to chyba jednak wybiorę moczenie kości w wodzie.
-
Navigacja z MMI miedzy zegarami - proszę o pomoc
Jak miał wcześniej concerta 3 i wyświetlało mu na zegarach to CANy są. Spróbuj zmienić ustawienia VAGiem STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak moja to by wolała jechać na zakupy do KRK Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
A jakim cudem? Dalej będzie czytać CD Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Dziesięć minut roboty. Ale ja bym zastanowił się nad nowym klimatronikiem bo obecnego masz pewnie od 18st a z b7 będzie od 16. W zimie wygodniej się jeździ przy 16st.
-
ramka do zmieniarki
Numer Części znajdziesz w etce. Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ---------- tu masz zrzut z etki