Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba AHF? AFN był montowany wzdłużnie a AHF porzecznie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co wkładasz w miejsce klekota?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jak się ma twoje MKII? dobrze kojarzę?
-
Strzaly w glosnikach bose
Przyczyna może leżeć w radiu ale równie dobrze może być to wzmacniacz. spróbuj podmienić radio. Jak wiązka będzie słabo przerobiona to tam tez może być problem. Jak jest podpięte sterowanie wzmacniaczem?
-
separator antenowy do nieseryjnego radia
Może być walnięty separator, ale równie dobrze wzmacniacz antenowy. Na ori radiu dobrze zbierało? Separator podpinasz pod niebieski wychodzący z radia do kostki zasilania.
-
Pytanie co do radia i skrzyni basowej
Według tego schematu beta cc nie ma wyjścia na aktywny tył Ale tu znowu jest takie wyjście Audi pinouts na sto procenta sprawdzisz jak wyjmiesz radio. Jak jest wyjście to możesz się bawić w podłączanie, jak nie to teoretycznie można podłączyć ale szkoda zachodu. Lepiej zainwestować w Concerta by Panasonic
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Drugi Ryba:facepalm:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dominik ori w etce nie znalazłem. A otwór po antenie jest okrągły bo w golfach III antena w błotniku miała owalny otwór i są takie zaślepki. VW GOLF III MK3 zaslepka otworu anteny w blotniku (2743645256) - motoAllegro Szkoda kaleczyć auto jakimiś zaślepkami jak ją przykleisz klejem do szyb to już na zawsze, może lepiej pomyśleć o jakiejś antenie do CB.
-
Port telefoniczny w podłokietniku!
Tania zabawa to nie jest ale dobrze to współgra z resztą auta. Chociaż ja i tak wolę fabryczny moduł BT w połączeniu z kierownicą wielofunkcyjną.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sprawdzę ci dzisiaj w etce, bo wydaje mi się że jest fabryczna zaślepka do tego.
-
wzmacniacz bose czy samo radio?
W b6 bez problemu Tu masz opis http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
wzmacniacz bose czy samo radio?
Norma.
-
Miejsce na sub w sedanie?
Wiosną jak się przymierzałem do zakupu to dzwoniłem do nich i stwierdzili że żaden problem maja wymiary tylko trzeba poczekać do dwóch tygodni. I wiadomo cena trochę inna.
-
wzmacniacz bose czy samo radio?
Bose nie jest najgorsze. Jak chcesz ominąć ta puszkę to zastosuj taki adapter Adapter Audi/VW/Skoda gniazdo Mini ISO - 4x RCA (2708853980) - motoAllegro
-
Miejsce na sub w sedanie?
Jak nie chcesz sam się bawić to firma basser robi takie dedykowane obudowy do różnych modeli aut. Montowanie głośnika w półce jest bez sensu bo trzeba wtedy dorobić do niego skrzynie, bez obudowy nie będzie poprawnie pracować.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bardziej ABT niż RS4 i wisi już z dwa miesiące na allegro. ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Fajny ma zestaw do gazu. Ale to był model z przed liftu ze zmienionym ryjkiem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zayyebiste wnętrze ale jakoś wolałbym manuala ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- AUDI A4 Rs4 OPTIc 1.9tdi 131KM ALU17 KLIMA OPŁATY (2734974635) - motoAllegro Mike a może coś takiego A6 C5 w tym silniku i manualu to rzadki okaz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na wejściu rozrząd do audi pewnie z 1500-2000pln, merc 0pln. Spalanie S4 15-20l/100km, merc 8-12l/100km. A najlepsze jest to że bez żadnego wysiłku z 400NM wyjściowo po programie masz ponad 500 i auto na suchym zbiera się do setki jak S4 B5 w serii. ---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- Michał taka jest fajna Audi a6 C5 4.2 v8 2003 LPG LICYTACJA super cena (2734674567) - motoAllegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja cię przepraszam przecież koszty użytkowania takiego klekota są przez pół mniejsze niż S4.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kto bogatemu zabroni ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- To jak już tak lecimy propozycjami to bardzo przyziemnie szukam czegoś takiego w srebrnym kolorze. Oferta - Mercedes-Benz C 270 - OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE BARDZO ŁADNIUTKI MERCEDES/100% BEZWYPADKOWY 1-WŁAŚCICIEL W POLSCE SERWISOWANY W NIEMCZECH,W POLSCE ,K
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I ty mi odradzałeś BMW że będą koszty. To sprawdź ile kosztuje pompa do tego zawieszenia i miechy? miechy może już obejdzie stosując zamienniki, ale reszta kosztuje sporo. Silnik spoko, ale ja bym raczej szukał 4,2 benzyna i poszedł w GAZ.
-
Montaż navi VW Navi-System VW MFD2 w VW T5
Pisz w warsztacie lub diagnostyce, to ci ktoś sprawdzi w ELSie
-
Montaż navi VW Navi-System VW MFD2 w VW T5
Jeszcze antena GPS i masz komplet. W Pasku było łatwiej. Jak nie będzie CAN w kostce to musisz je podpiąć z zegarów.
-
[a4b6avant]
Mogą mieć uszkodzone membrany, cewki lub uwalony jest wzmacniacz. Wyjmij głośnik i podepnij po pod przód zobaczysz jak będzie chodził.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Życie. I tyle w temacie. Ostatnio byłe na giełdzie w Sączu popatrzeć za felgami i były po 28-29 tys zł trzy lub cztery A4 B7 w cudownym 2,0 TDi. Jedna nawet obejrzałem i z zewnątrz była ok, ale jak gość ja odpalił to napęd wałków wyrównoważających odgrywał taką symfonię że TDI VP ciszej zimne chodzą. Nawet się zastanawiałem czy nie kupić takiej z uszkodzonym silnikiem z Holandi bo idzie wyrwać ładny egzemplarz za około 4-5 tys euro.