Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładnie. Może przegonisz tą zimę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz polecił mi gościa z Zawadki. Różnica jest ogromna, turbo ładnie wstaje, zobaczymy jak będzie później, po świętach zrobię logi. Co do ceny to tak jak wszędzie. Ja zapłaciłem 550 pln, ale wszystko zależy co robią.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wieszała się geometria. A że oleju też było już trochę w dolocie i był już luz osiowy na wirniku to zrobiłem całą. Wirnik był ok, zmienione są uszczelnienia i skasowany luz. Dzisiaj rano odebrałem dwie godziny i wszystko złożone, jeszcze spokojnie na luzie auto pochodziło godzinę, pierwsza jazda i wrażenia bardzo pozytywne. Po świętach logi, nowy olej i jadę na program.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co do hamowni to na każdej jak chcesz to oszukasz. Wystarczy że zmienisz jeden parametr i wynik może polecieć o kilkanaście procent.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bez szału. Jak turbo zda test to zostanie standard + program na około 135-140KM i 300-310 NM. Kolektor musiałem zdjąć żeby wyjąć turbo. Ogólnie to było co robić. Jak się okaże że trzeba dużo dołożyć do turbiny to mam odłożoną z ASZ na mustkowie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolekor siedzi już w kąpieli z ropy. Mam nadzieje ze jutro turbo dostanę i będzie można wszystko złożyć do kupy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzisiaj zabraliśmy się za turbo. I taki widok zostałem przy zaworze EGR
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba to jest kabel z programem i licencją. Taki sam kabel bez programu kupisz za 30pln. Jak szukasz czegoś po polsku i nie chcesz kombinować to możesz brać śmiało. Ale polski vag w b6 nie łączył mi się z niektórymi modułami. W b5 spokojnie ogarnia wszystko.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dominik a od kiedy jeździ się na halogenach w dzień?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Andrzej wyceniłeś paczkę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wyślij przez sendit.pl logujesz się przez konto allegro. Spokojnie tam wycenisz paczkę i zamówisz kuriera. A ceny są OK. Ja za komplet felg 17" płaciłem 50pln.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ile chce za te misie? może siostra kupi do polo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Misie chyba są z forda KA
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To pokaż foty środka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz coś mówił że by je przygarną. Pochwal się nowym wnętrzem, masz już podsufitkę?
-
Zmiana radia Chorus na Concert
Przy 1din nic się nie zmienia.
-
Zmiana radia Chorus na Concert
Jak bym miał dać 400pln za concerta CD to wolał bym kupić zmieniarkę 1din zamontować ją w schowku i przy odrobinie szczęścia wszystko z dodatkową kieszenią i kablem wyjdzie 200pln a mam 6CD a nie jeden. Ewentualnie jak już kolega wyżej pokazywał emulator zmieniarki.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Daje mu zarobić co niedzielę.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko. Pewnie byś chciał na sobotę a ja mam już dwa tempomaty ustawione. Wpadną trzy stówki i można się zabawić w niedzielę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Proszę cie bardzo Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ostro idą na sprzedawcę roku na allegro. Ale tak jak Michał już kiedyś mówił co lepsze części i rarytasy idą na miejscu zanim wystawią na allegro.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na forum VW już sobie zdążyli wyrobić opinie. Jak ktoś wkleja ich aukcje do wątku z ciekawymi ofertami to zaraz zaczyna się dyskusja i moderator ma co robić.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek u WRCa w temacie ostatnio gość wrzucił link do sklepu z pinami w DE ceny były fajne, a trochę tych pinów potrzebujesz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko ten adapter jest pod mfd2 i raczej nie podejdzie. Do mfd i rns-d tez są takie ale kosztują ponad 300pln Ci nie zmienia faktu że DVD jest fajne.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To drl najlepiej zrobić na dodatkiem module z Allegro. Wtedy jest najmniej roboty. ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Michał zestaw chyba poszedł. W takiej cenie to była okazja, sam emulator i DVD były warte ponad 500 pln. Jak podepniesz DVD to chyba nie będzie już miejsca na kamerę. A podłączenie Zewnętrznych ekranów to kwestia wyjść AV w DVD. Anie widziełś gdzieś tematu o fabrycznym TV jakie on ma wejścia i wyjścia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może bym opatrzył ale prądu nie mam i pisze z telefonu. A w domu mam tylko edge więc to nie chodzi. Może kiedyś zrobią 3G