Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Ja byłem zadowolony. Ładnie się trzymała farba. Tylko nie mieli ładnego grafitu. Jednak klasyczne malowanie daje ładniejsze kolory i powierzchnie.
  2. Tak. Ale niewiem czy założył? Dzwon do niego.
  3. Jeste z tym roboty. A środek w golfie też już chyba jest w finalnej wersji
  4. Myślałem nad oem lotką z Gti 25J. Ale zobaczę jak to będzie. Ryba dopadła cię praca
  5. Moje z audi były malowane u nich. Tak wyszły Ja już od środy na letnich latam, a we wtorek jestem omówiony na zmianę sprężyn.
  6. Kamil nie możesz zatkać odmy bo zastrzesz silnik. Poczytaj o oil catch tank i zrób coś takiego.
  7. Ryba będziesz jutro bo nie wiem czy mam brać drugiego kompa. ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- krzysieksza Drugie fajniejsze
  8. Wybieracie się na otwarcie sezonu w Bochni? w niedzielę.
  9. Ryba z jutra ni hu.. Nie będzie mnie w Sączu.
  10. To będzie pierwszy w historii Golf z FISem Bez przesady, jest rzadko spotykany ale nie pierwszy w historii.
  11. Miałeś zadzwonić. Dzisiaj nie dam rady bo zakładam full fisa do golfa, jutro, albo w czwartek.
  12. Łukasz jak nie jesteś blacharzem to wyjdzie cię to drożej niż ori US klapa.
  13. W Chełmcu chwilowo śnieg odpuścił. Ryba zadzwoń jutro. Jak coś to przyjedź na 16 do Chełmca to ci go zainstaluje. Chyba że dasz radę sam tu masz wszystko łopatologicznie, najprościej jak się da opisane. INSTRUKCJA INSTALACJI INTERFEJSU VAG KKL.pdf - VAG - Do auta - Dodo35 - Chomikuj.pl Kamil Fajne foty.
  14. Ryba wejdź w ustawienia systemu i odinstaluj sterowniki, potem zainstaluj je ponownie ale z podanej lokalizacji, w której masz pobrane sterowniki. Ostatnie na dole. http://www.viaken.pl/download.php?lang=pl&nadrzedny=58
  15. Ściąg sterowniki ze strony viakena i ruszy. Program pod 64 bity to polski vag lub vcds lite działa bez problemu. ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- Chyba ze kabel jest uwalony. to wtedy źle go wykrywa.
  16. Fajny malar FIAT 126P SILNIK CBR 600 ! MALUCH ! KJS DRIFT (3157164048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. No mnie na 99% nie będzie. Niestety ale obecne terminy wypadają jak Moja ma wolne.
  18. A po kiego grzyba chcesz malować tarcze? Do twojego pasował by grafit albo granat.
  19. I będzie zj**.. jak wrócisz. A może byś mi załatwił w końcu numer do tego eksperta od liczników?
  20. O to samo miałem cię zapytać
  21. To dobrze. A blokada została? I co z ledami dalej walczysz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.