Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał a tą folie chciałeś położyć na dach do swojej ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to czekamy na propozycje a potem dogadujemy szczegóły.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Można by wybrać się nad Solinę, nie jest daleko a okolica całkiem fajna. żeby nie generować dużych kosztów można by jechać na jeden dzień odpada wtedy koszt noclegu. Niech reszta się wypowie i można by pomyśleć nad zorganizowaniem czegoś.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To może po świętach zrobili byśmy spota gdzieś w plenerze? np. z grillem?
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Musisz wyjąć radio i wpiąć sie do kostki mini iso. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak by to odemnie zależało to bym pojechał. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę że wycieczka się udała. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Kabel musisz sam położyć. Musisz przełożyć piny do kostki radia bo ori kostka jest cała. Zamiast zmieniarki możesz zamontować emulator z wejściem usb --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Adapter tylne głosniki jaki wybrać?
Każdy z tych adapterów zadziała https://car-tronic.pl/gniazdo-mini-iso-2xrca-do-audi-vw-skoda-p288.html https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285.html
-
Radio - słaby odbiór stacji
Jak masz nie ori radia to musisz zamontować separator antenowy. Który poda zasilanie na wzmacniacz. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja odpadam.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jak z tym wyjazdem z nowego sącza jedziemy na jedno, dwa czy trzy auta? I o której? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek a gdzie masz alu? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
trzeba było zobaczyć minę Adama.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzicie nie byliście na spocie w niedzielę. A działo się? Po necie krąży filmik z popisami żółtej A4.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czikita ma robić na zlocie za transport medyczny, bo jest szybszy od karetki
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
Dobre 13 też potrzebują dystansów. Z 16 jes więcej roboty ale efekt jest tego wart.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek, to jak jedziesz to spotkajmy sie w Chełmcu i śmigniemy w konwoju aż do Zabrzeży i reszta chłopaków dołączy Spoko. Wieczorem ci napiszę, bo jak coś to możemy jechać moim?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bez przesady, aż tak to nie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podobno jego stylistą jest Kononowicz Loko to ile osób jedzie bo Ja dostałem wstępna akceptację na wyjazd ale dzisiaj się wszystko okaże wieczorem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie chodzi o gościa bo ten jest wyjątkowo denerwujący ale o auto. Jak myślicie światła przód to zmian na plus czy minus? teraz to A4 jest już całkiem podobne do A5.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Prawdę mówiąc to dał bym nawet 2K żeby to było solidnie zrobione tylko z czasem u mnie krucho. Mam 16dni zaległego urlopu i nie mam kiedy wybrać. Jakby ktoś był zainteresowany i nie miał co zrobić z nadmiarem gotówki http://www.autokrata.pl/artykul/wideo-pierwsza-jazda-audi-a4-2012-13021
-
[B5] Navigation Plus RNS-D nonDX -> zamiana na RNS-D DX
masz gołego RNS-E czy jakieś dodatki typu moduł TV czy bluetooth?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał a ty swoją zrobiłeś? Bo ja swojego strucla planuje podkręcić i zastanawiam się czy nie rozleci się tyle że ja planuje spokojnie bez szaleństw tak 160PS nie więcej i żeby moment trzymał dłużej niż teraz. Kojarzysz firmę CAR SECURITY z Gorlic podobno stroją auta na hamowni?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jednak jedziesz audi boisz się że opla by spalili