Treść opublikowana przez Metal
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Uzytkownik Balbolek sprzedał mi radio chorus które miało być super sprawne głos miał chodzić bez zarzutów a jak się okazało głos świruje podgłasnia na max i nie da się wyciszyć.Balbolek twierdzi ze jak sprawdzal to chodziło a u mnie na drugi dzien po nocy jak było zimno już nie działało...Nie polecam Chciałem się dogadać ale on twierdzi że dla niego sprawa jest zamknieta bo sprzedał mi sprawne radio.Tylko pewnie sprawdzane było w warunkach domowych....
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Muszę przyjechać do was niedługo to strzelimy sesje razem
-
[B5 AFN] Nowy nabytek
Siema Krycha :-D Tak to była zwykła 80 trochę zmieniona :-P zderzak tył z compi od Krychy przywiózł mi go nawet do Krosna :-D a przód coupe niestety od compi nie zdążyłem założyć...
-
[B5 AFN] Nowy nabytek
Jeszcze Bastek miał taką samą jak ja ale też już sprzedaje
-
[B5 AFN] Nowy nabytek
Pomalutku już są
-
[B5 AFN] Nowy nabytek
Witam Od miesiąca jestem szczesliwym posiadaczem A4 :)wczesniej przez 6 lat jeździłem 80 b4 która nigdy mnie nie zawiodła Uploaded with ImageShack.us A więc teraz opiszę swój nowy nabytek. A4 97r 1.9 TDI AFN 110kM ale już myślę nad zwiększeniem mocy 2x elektryczne szyby elektryczne lusterka 2x poduszki klimatronic kierownica od S-line podłokietnik i tu pytanie czy wszytskie a4 miały podłokietnik czy to dodatkowy bajer ?:> Przy aucie raczej nic nie będe robił ewentualnie jakieś drobne poprawki typu gril na czarno wywalić znaczki z tyłu i może jakieś inne felgi.Auto zmieniłem ponieważ urodził mi się syn i trzeba było myśleć o kombiku Proszę o komentarze Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
TEmperatura POMOCY
Podpinam się pod ten temat bo mam ten sam problem
-
Dziwny dzwięk
Dużo roboty przy tym ? o koszt nie pytam bo na allegro zobaczę
-
Dziwny dzwięk
Witam Szukałem na forum ale nie mogę nigdzie znaleźć problemu jaki ja mam.Mianowicie przy delikatnym wciśnięciu sprzęgła słychać dźwięk taki jak ze wspomagania kierownicy jak skręcę kierownice do oporu.Jak wcisnę do oporu to ten dzwięk ustaję i tak przy każdej zmianie biegów.Problemów ze zmianą biegów nie ma tylko trochę mnie ten dźwięk irytuję Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich od tygodnia jestem posiadaczem A4 1.9 TDI 110kM.Przez 7 lat jeździłem b4 Pozdrawiam