Treść opublikowana przez ludwik166
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o ocene grupy 1 Nowy log
Log statyczny gr1 http://vaglog.rtnet.pl/ludwik_15_44764.html log statyczny gr13 http://vaglog.rtnet.pl/ludwik_15_44765.html
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o ocene grupy 1 Nowy log
Prosze tu log Gr1 dynamiczny http://vaglog.rtnet.pl/ludwik_15_44725.html
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o ocene grupy 1 Nowy log
witam posze o ocene grupy 1 tak około 1500-2100 obr/min czy nastawnik pompy czasem nie kuca http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_44506.html
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
Po czym poznajesz że sekcja uszkodzona może końcu będzie trafna diagnoza wrzucam loga robionego na 4 biegu niestety nie wystarczyło odcinka żeby pociągnąć do 4200tyś/obr http://vaglog.rtnet.pl/ludwik_15_43123.html. Tak na pewno impulsator bo licznik nie działa.
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
Proszę tu log 1 grupy http://vaglog.rtnet.pl/ludwik_15_43069.html tak jak kolega lishoo chciał
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
jak wcisne 10% to sa takie bardzo małe telepania ale są
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
wkładałem drugi nastawnik i to samo
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
panowie pomoże ktoś dlaczego jak wyjmę wtyczkę od impulsatora to nie telepie
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
Mam nówki opony tak samo i zimówki 2 komplety felg i na kazdym to samo[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________ nie na 2 biegu nie czuje się tego na luzie tez nie telepie niema objawów sprzegło nowe
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
Witam mam od dawna problem z telepaniem w zakresie obrotów 1500-2000min na 3-4-5 biegu powymieniałem już sporo części takich jak : poduszki (LEMFÖRDER) pod silnikiem skrzynią 4 + ogranicznik z przodu, wywaliłem kata wymieniłem plecionkę, regenerowałem wtryski , wymieniłem dwumasa, czyściłem turbinę , czyściłem nastawnik w końcu wymieniłem na drugi sprawny i dalej szarpanie telepanie. Jak wyjmę wtyczkę od impulsatora skrzyni biegów to telepania ustają niema ich wcale. proszę tu są moje logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194298.0. Może macie jeszcze jakiś pomysł mój pomysł to wymiana pompy wtryskowej bo może któraś sekcja jest uszkodzona
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
wczoraj podmieniałem nastawniki i nic dalej to samo pompiarz powiedział ze pompa może być lipna któraś sekcja jest uszkodzona da się to jakoś na vagu sprawdzić
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
impulsator jest przy skrzyni najlepiej z kanału ale z góry tez da się wyciągnąć wkładasz rękę miedzy sciana grodziowa a rurą (plastikowa) intercoolera i masz przy skrzyni 2 kostki pierwsza od góry to czujnik wstecznego i pod nią jest ten 2 czujnik (impulsator) wyciągasz i tyle przejedz się zobacz różnice
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
nie wymieniaj dwumasa ja wymieniłem i popełniłem bład nastawnik pompy wtryskowej do wymiany regeneracji czyszczenia wypnij wtyczke od impulsatora skrzyni biegów i zobacz czy jest róznica umnie jest i to spora
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
tak dobrze zmieniałem ostatnio przed i po wymianie jest tak samo
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
Wymienione końcówki rozpylaczy i ustawienie cisnienia. A na co mam sie zdecydowac jak tu każdy co innego pisze niemam w okolicy kogoś kto mogł by naprawic ten nastawnik
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
obejrzeć a co tam oglądać jak ja na tym nie znam widziałem jak mechanik to rozbierał robił to pierwszy raz po wyczyszczeniu nie było już słychać metalicznego dźwięku przy tym zakresie obrotów tak jak przed czyszczeniem .
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
Odpinałem wtrysk sterujący i miał muła i delikatnie poszarpywało a tylko delikatnie bo nie miał buta i momentu i dlatego tak się działo ze delikatnie szarpał jak odpiąłem wtyczkę od impulsatora to nie szarpało
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
to co zrobic z tym nastawnikiem
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
nastawnik pompy wtryskowej miałem czyszczony. może jest uszkodzony ten nastawnik pomocy panowie kto by mi zrobił tan nastawnik. poczym stwierdzasz ze to nastawnik co ma impulsator do nastawnika
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
dwumase wymieniłem na nowa wtryski regenerowałem wymieniłem plecionkę wywaliłem kata zmieniłem wszystkie poduszki 4 oprócz grzybka filtra paliwa , powietrza wymieniony turbinę czyściłem. czyściłem nastawnik pompy wtryskowej na vagu brak błędów. wieszaki tłumika ok egr zaślepiałem. I dalej to samo telepie w tym zakresie jak dojdzie na 2tysobr to jest git jak ręka odjąć dziwnych odgłosów niema biegi wchodzą dobrze ma przelatane niby 230000tys [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:38_________________________________________________witam odpiąłem ta kostke od impulsatora i wydaje mi sie ze mniej szarpie wiec co teraz z tym zrobic
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
mam boscha nie poleca się płukanie
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
a po co odpinac ten impulsator? gdzie on jest włozony
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
Proszę o sprawdzenie logów mam telepania podczas przyspieszania z gazem w podłogę na 3-4-5 biegu tak około 1600-2000obr/min potem ustepuja . Logi robiłem na 3 biegu. Dynamiczne http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_39995.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_39996.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_39997.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_39998.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_39999.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40000.html Statyczne http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40001.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40002.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40003.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40004.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40005.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40006.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40007.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40008.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40009.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40010.html BS http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40011.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40012.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40013.html http://vaglog.rtnet.pl/ludwik2116_40014.html
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
no właśnie dziś szukałem tego węzyka i co no puściłem totka bo wężyka nie znalazłem . wyjąłem dziś przepływke i na tych siateczkach zauważyłem tłuste naloty da się to jakoś wyczyścić
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Kurcze będzie problem z ta przepływka bo ja mam boscha własnie sprawdzałem i co teraz zrobic