Treść opublikowana przez ludwik166
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Własnie kurde co to jest to basic setting a ta przepływke to jak wyczyscic bo czytałem ze po umyciu moze sie popsuc niechce zrobic gorzej niz jest a ta grupa statyczna 003 -przega rozumiem ze to przegazuwa a ten izopropanol to gdzie mozna kupic. Logi statyczne robi sie na wolych obrotach i na biegu jałowym
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
kata nie mam a filtr wymieniany z 3tys temu resztę logów? tzn kurde nie mogę się połapać które jak robić czytałem już lekturkę odnośnie diagnostyki ale wraz jakoś nie pojmuje tego może jakiś kolega by mi w skrócie napisał jakie grupy jak robić
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Proszę o sprawdzenie kondycji mojego silnika i jego podzespołów. Logi robiłem na 4 biegu
-
[B5 AFN] ABS szaleje
to trzeba może czujnik dobić może nie dochodzi do odpowiedniej pozycji
-
[B5 AFN] ABS szaleje
trzeba wyjąc przegub i na przegubie będziesz widział pierścień obejrzyj dokładnie jak będzie lipny to trzeba zdjąć z jakiegoś starego przegubu ja skorzystałem z zużytych części znajomych mechaników i sobie zdjąłem tylko to nie prosta sprawa trzeba delikatnie ściągać bo może porostu pęknąć i będzie do kosza
-
[B5 AFN] ABS szaleje
ja tak miałem i okazało sie ze miałem jeden ząb na pierscieniu wyrobiony i był wiekszy niż wszystkie i tak sie robiło
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
robiłem logi i wszystko git kurde jak zmniejszę dawke to bedzie wolniej jezdził bo juz zmniejszałem zwiekszałem i czuc róznice
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
a kolega armistead mysli ze co to moze byc przychodzi mi teraz tylko do głowy ze moze cos z turbina
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Ja mam afn-a mam tak samo jak muwicie wymieniłem u sibie : koło dwumasowe regeneracja wtrysków poduszki pod silnikiem i skrzynia czysciłem nastawnik pompy wymieniłem plecionke i dalej to samo
-
[B6 AWX] Problem z zakresem obrotów 1800-2000
Panowie wymieniłem dwumas i to samo wyczysciłem nastawnik pompy wtryskowej i jest troche lepiej teraz biore sie za turbine najpierw rozbiore i zobacze kierownice vtg i sztange jak sie sprawuje bo chodzi mi po glowie ze sie sztanga zaciera i słabo doładowuje silnik
-
[B5 AFN] [B5 AFN] Proszę o ocene logów
Witam Proszę o sprawdzenie kondycji mojego silnika i jego podzespołów. Logi robiłem na 4 biegu
-
[B5 AFN] Pluje sadzą 1,9 tdi 110km
ciepły garaż a dlaczego
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
nio kurde troszke robotki coś trzea bedzie pokombinowac ale te plastikowe opaski to dobry pomysl a potem w d..pe niebeda wchodziły
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
sprawdzałem niemam jednego obwodu tylko nie pamiętam którego czy nie chcial by mi kto naprawić tego fotela
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
witam ma tez problem z grzanymi fotelami grzeje mi tylko do okoła siedziska nie grzeje oparcie i samo siedzisko czy może ktoś to naprawia bo samemu to dla mnie chyba za trudna robótka i brak narzędzi a może to nie spalony obwód POMOCY
-
[B5 AFN] Co to za czujnik i po co?
dzięki panowie a czemu niema tego w niektórych wersjach
-
[B5 AFN] Co to za czujnik i po co?
Na pierwszym zdjeciu niema tego a na drugim jest po co to jest i czemu niema tego na tym pierwszym
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów Passat B5 EGR? N75? (odgłos odkurzacza) gwizdanie
Witam mam ten sam problem i sie zastanawiam czy napewno jest wszystko ok Prosze o jakies podpowiedzi mam zaślepiony egr i tak sie dzieje
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Witam ja mam taki problem wystukałem ori katalizator wyjelem z niego wszystkie bebechy i teraz na wolnych obrotach brzęczy mi cos w tlumiku ale niewiem gdzie moze cos zostało w katalizatorze.
-
[B6 AWX] Problem z zakresem obrotów 1800-2000
Witam mam ten sam problem w b5 afn drga przy tym zakresie obrotów wymieniłem poduszki pod silnikiem i skrzynia wywaliłem kata zmieniłem plecionke zregenerowałem wtryski i dlaej to samo mechanik mówi mi ze to dwumas Zakała 110-tek.
-
[B5 AFN] Drżenie lewarka i całego samochodu 1500-2300 obr
trzeba chyba a będzie wymienić ten dwumas
-
[B5 AFN] Drżenie lewarka i całego samochodu 1500-2300 obr
Niestety po regeneracji wtryskow dalej telepie wywaliłem kata i teraz coś mi brzęczy w tlumiku ciekawe coooo? Pomocy rozwiązał ktos problem telepania u siebie.
-
[B5 AFN] Drżenie lewarka i całego samochodu 1500-2300 obr
pod silnikem są 2 i pod skrzynia są dwie i z przodu jest ogranicznik koszt lemfórdera to jakies 500zł po znajomości za 4 poduszki bez ogranicznika[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________witam wyszło u mnie że jeden wtryskiwacz niedaje do 2000tyś/obr po 2 tys jest ok i mam nadzieje ze to ztąd te drgania
-
[B5 AHU] "Chrupanie" w kierownicy
Mi miechanik powiedział że jest luz na zębie przekładni kierowniczej
-
[B5 AFN] Pluje sadzą 1,9 tdi 110km
ale kapie z rury sadza tak jakby z woda coś takiego niewiem może jest wszystko ok