Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prosze o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwne te logi tzn nieczytelne. Sprawdz i wrzuc jeszcze raz. :hi:

Opublikowano

Przepływka chyba trochę przekłamuje, spróbuj przepłukać.

Wrzuć 000 BS

Opublikowano

przepływka jest ok, ale nie zaszkodzi wyczyścić kolektor ssący czy same siatki w przepłyce

w logach nie widać przyczyny telepania wiec to pewnie będzie dwumas do wymiany

możesz wymienić filtr paliwa, odpiąć kabelek impulsatora przy skrzyni biegów, przestanie działać licznik i zobaczyć czy tez będzie telepać

jak zapniesz impulsator możesz odpiąć kabelek wtrysku sterującego i też sprawdź czy nadal to samo, dokręć koła, pod silnikiem posprawdzaj wszystkie śruby, poduszki skrzyni i silnika+grzybek, plecionkę i wieszaki układu wydechowego, to tak dodatkowo bo według mnie dwumas się wysypał, ile km ma furka nalatane?

jakieś dziwnych odgłosów przy zmianie biegów nie ma? przy ruszaniu nie słychać basowego pukania?

Opublikowano
  • Autor

dwumase wymieniłem na nowa wtryski regenerowałem wymieniłem plecionkę wywaliłem kata zmieniłem wszystkie poduszki 4 oprócz grzybka filtra paliwa , powietrza wymieniony turbinę czyściłem. czyściłem nastawnik pompy wtryskowej na vagu brak błędów. wieszaki tłumika ok egr zaślepiałem. I dalej to samo telepie w tym zakresie jak dojdzie na 2tysobr to jest git jak ręka odjąć dziwnych odgłosów niema biegi wchodzą dobrze ma przelatane niby 230000tys [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:38_________________________________________________witam odpiąłem ta kostke od impulsatora i wydaje mi sie ze mniej szarpie wiec co teraz z tym zrobic

Opublikowano

jak mniej szarpie tzn ze brudny nastawnik

Opublikowano
  • Autor

nastawnik pompy wtryskowej miałem czyszczony. może jest uszkodzony ten nastawnik pomocy panowie kto by mi zrobił tan nastawnik. poczym stwierdzasz ze to nastawnik co ma impulsator do nastawnika

Opublikowano

ma dużo, czyszczenie nie gwarantuje poprawy jak sprężynki mając luz

Opublikowano

zrób logi dynamiczne od 1000obr tak zęby całe to telepeniem w logach było zawarte

odepnij jeszcze wtrysk sterujący i zobacz co będzie

Opublikowano
  • Autor

Odpinałem wtrysk sterujący i miał muła i delikatnie poszarpywało a tylko delikatnie bo nie miał buta i momentu i dlatego tak się działo ze delikatnie szarpał jak odpiąłem wtyczkę od impulsatora to nie szarpało

Opublikowano

Jeżeli naprawdę szarpanie ustaje, a logi nie wskazują na nieprawidłowe działanie nastawnika, to można go rozebrać i dokładnie obejrzeć

Opublikowano
  • Autor

obejrzeć a co tam oglądać jak ja na tym nie znam widziałem jak mechanik to rozbierał robił to pierwszy raz po wyczyszczeniu nie było już słychać metalicznego dźwięku przy tym zakresie obrotów tak jak przed czyszczeniem .

Opublikowano

dwumase wymieniłem na nowa wtryski regenerowałem wymieniłem plecionkę wywaliłem kata zmieniłem wszystkie poduszki 4 oprócz grzybka filtra paliwa , powietrza wymieniony turbinę czyściłem. czyściłem nastawnik pompy wtryskowej na vagu brak błędów. wieszaki tłumika ok egr zaślepiałem. I dalej to samo telepie w tym zakresie jak dojdzie na 2tysobr to jest git jak ręka odjąć dziwnych odgłosów niema biegi wchodzą dobrze ma przelatane niby 230000tys [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:38_________________________________________________witam odpiąłem ta kostke od impulsatora i wydaje mi sie ze mniej szarpie wiec co teraz z tym zrobic

tu piszeż że wydaje ci się że mniej szarpie

Odpinałem wtrysk sterujący i miał muła i delikatnie poszarpywało a tylko delikatnie bo nie miał buta i momentu i dlatego tak się działo ze delikatnie szarpał jak odpiąłem wtyczkę od impulsatora to nie szarpało

a tu co innego, zdecyduj się bo z takim podejściem to źle skończysz, po co wymieniałeś tyle gratów w silniku, przy tym przebiegu nie ma prawa nic z tego co wymieniałeś paść, oo i dopiero teraz zauważyłem że wtryski regenerowałeś, na czym ta regeneracja polegała? zostały wymienione końcówki? opisz to dokładnie

Opublikowano
  • Autor

Wymienione końcówki rozpylaczy i ustawienie cisnienia. A na co mam sie zdecydowac jak tu każdy co innego pisze niemam w okolicy kogoś kto mogł by naprawic ten nastawnik

Opublikowano

Czy filtr paliwa jest dobrze zalozony w tym samochodzie ?

Opublikowano
  • Autor

tak dobrze zmieniałem ostatnio przed i po wymianie jest tak samo

Opublikowano

wymienione na nowe końcówki? każdy dawał idealna mgiełkę?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdź może jeszcze czy wszystkie wtryski mają to samo ozaczenie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.