Treść opublikowana przez qpa007
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Już się wymieniają: - tył: sachs, - przód: kayaba.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Lubię się dzielić ciekawostkami więc: Byłem dziś na Mierosławskiego sprawdzić amortyzatory. Dostałem wydruk na którym wyniki są takie (mniej-więcej): przód prawy: 45% - przód lewy: 50% - tył prawy: 0% - tył lewy: 35% - ;( A ja się zastanawiałem co mnie tak nosi jak na dziurę najadę... Dobrze, że wolno jeżdżę.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak dojadę to będę
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a vag będzie dziś?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja, naturliś
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jedź czym prędzej, policja już czeka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
BTW kamera na ratuszu to bardzo ciekawe źródło informacji na temat tego co dzieje się na placu: przed chwila jeden taki pokręcił się dookoła innego
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a przejadę się i będę
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
To normalne przy takim mrozie, pomijając klimę głównie zależy to od obrotów silnika, jak chcesz zachować jego temperaturę (a jest już rozgrzany) to zredukuj bieg i niech pracuje na wyższych. Mi się wczoraj wieczorem zdarzyło tak: jadę sobie (akurat było -18 w Celsjuszu) na 4 biegu tak 90km/h wjeżdżam do miejscowości, nie redukuje tylko zwalniam do 50-60km/h (obroty spadają do 1500-1600) i po chwili wskazówka temperatury zaczyna opadać, redukcja do 3, obroty zwiększam do 2000 i temperatura wraca do normy.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Olej to 540. Tu masz perełkę: http://allegro.pl/show_item.php?item=885318884
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie zapominając o wyjątkowym cabrio stojącym w sąsiedztwie podczas spotów pod dachem!
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
bo dobra basia nie jest zła :>
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a mi wstyd przez soczewki
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no miał facet camaro i mu się przyśniło ferrrrrarrrri, no to kupił brzeszczot, srebrną taśmę, puchę żółtej farby w komplecie z pędzlem, do tego 1 trabant i 1 ax dla pozyskania plastików, posiedział kilka wieczorów w stodole i włala ! tylko te niezwykle drogocenne laminaty nieźle połamał na zaspach
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
to może któryś z tych: Mad Maxm (1980, reż. George Miller) - Ford Falcon XB GT Coupe '73 (wersja australijska). the driver (1978, reż. Walter Hill) - Pontiac Trans Am '76 BLUES BROTHERS (1980, reż. John landis) - Dodge Monaco 440/Auto '74 Convoy (1978, reż. Sam Peckinpah) - Ciągnik Mack + cysterna Back to the Future (1985, reż. Robert Zemeckis) - DeLorean '81 John Carpenter's Christine (1983, reż. John Carpenter) - czerwony Plymouth Fury '58. BULLIT (1968, reż. Peter Yates) - Ford Mustang Fastback GT 390 '68
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie omieszkam dodać, że challenger ten miał silnik 440ci: 7.21L V8 Six-Pack, 390 KM @ 4600 rpm, 480 lb-ft @ 2300 rpm, 6.2 sec do 100km/h samochód ten występuje również w "Grindhouse: Death Proof"
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
:gwizdanie: le mła, aj hołp
-
[ALL] Diesel a zima(rozgrzewanie silnika)
Instrukcja obsługi, strona 71: "Uruchamianie silnika", pierwsza kolumna tekstu, ostatni punkt: "Nie czekać na postoju na rozgrzanie silnika. Ruszać natychmiast." (ale oznaczone jest to kwiatkiem i dotyczy ochrony środowiska)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Proszę Państwa oto i on: - 4-drzwiowy, - przyczajona postawa, wzmocniona specjalnie profilowanymi przednimi oponami, tak proszę Państwa to kabrjolet! A tak serio to smutny obrazek porzuconego samochodu, którego ktoś wyjątkowo urządził...
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam, czy w najbliższą środę się spotykacie? Chciałbym zagościć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie, od miesiąca jeżdżę "Norbertem" (jak nazwała samochód moja narzeczona) A4 B5 '95 1.9 TDI 90KM