Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kanluk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kanluk

  1. kanluk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Witam, Może komuś pomogę opisując moj przypadek. Kupiłem sobie dywaniki - zakładam na tył pasazera a tu czuje "chlup chlup" Odchylilem podgłogę własnie po tej stronie (czyt. strona prawa ) a tu lajtowy basen :kox: Wody to z 2 litry stało spokojnie, a w gąbce to chyba 3 x tyle.... Cóż... zdjąlem całą podłogę - finalnie po sprawdzeniu problem byl w filtrze kabinowym i odpływach obok niego. W filtrze uszczelka byla sparciała a do tego odpływ zawalony i woda szła do kabiny. Sprawdziłem to keszerem i wyszło jak na dłoni. Efekt: po usczelnieniu filtru oraz udrożeniniu odplywu woda idzie tam gdzie jej miejsce czyli w ziemie Straty: czas - 2 tyg. bez podlogi. / blad poduszek Pozdrawiam :decayed:
  2. ...która niestety często jest wadliwa. Ja jestem po wymianie tego urządzenia, ale i tak czasem sie nie zamyka - kij wie czemu.... :thumbdown:
  3. Wczoraj miałęm podobną sytuację. Wyjeżdzam ze stacji załamany ceną paliwa, a tu nagle na dodatek zaczyna cos pikac - patrze a tu kontrolka z wykrzyknikiem a pozniej kontrolka abs. Po ponownym zapaleniu silnika nie ma tego problemu. Na kompie byłem dzien wczesniej. Pojechalem zmierzyć płyn hamulcowy - jest perfekt, podobnie jak i poziom. W zbiorniku od płynu chłodniczego miałem spory deficyt, ale już uzupełniłem "różowym" . Wątpie zeby to mialo związek ze sprawa, ale no mniejsza o to. Na te chwile problem nie wystepuje, zobaczymy co będzie na dniach...
  4. Witam, Mój problem polega na tym iż, panel Climatronica przygasa ale hmm jak by to wytłumaczyć... przygasają same wskazania czyli to co ten panel wyświetla (cyfry, wiatraczek itd) bo ogólnie jako całe ekraniki to świecą podświetlaniem na czerwono, przyciski też wszystkie świecą. Co ciekawe kiedy z rana wsiadam do auta to Climatronic jest w pełni sprawny, jak jadę do pracy to zaczyna mrugać aż dzieje się to samo. Kolejna rzecz którą zauważyłem to to, że gdy jest coraz cieplej to wtedy właśnie pada i może dlatego rano po nocy dziala bez problemu bo jest chłodniej.... dziwne... Bardzo proszę o rady. Pozdrawiam, kanluk
  5. Witam, Musiałem zdjąć całą podłogę w Audi A4 B5 96 rok ponieważ sobie "kapkę" zalałem. Przy tej okazji pomyślałem, że może da sie jakimś niewielkim kosztem może jeszcze troszkę bardziej wygłuszyc podłogę i okolice pod deską rozdzielczą? Nie oczekuje cudów. Po prostu sobie jeżdzę, ale skoro jest rozebrane tak czy inaczej, to pomyślałem, że coś można podziałać... Pozdrawiam kanluk
  6. Miło mi przywitać wszystkich. Trudnie się aktualnie wypicowaniem Audi A4 96 rok. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.