Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dodatkowe wygłuszenie przy okazji (zdjęta podłoga)


kanluk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Musiałem zdjąć całą podłogę w Audi A4 B5 96 rok ponieważ sobie "kapkę" zalałem. Przy tej okazji pomyślałem, że może da sie jakimś niewielkim kosztem może jeszcze troszkę bardziej wygłuszyc podłogę i okolice pod deską rozdzielczą?

Nie oczekuje cudów. Po prostu sobie jeżdzę, ale skoro jest rozebrane tak czy inaczej, to pomyślałem, że coś można podziałać...

Pozdrawiam

kanluk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować mat bitumicznych, one dość dobrze tłumią hałas i drgania, ludzie wygłuszają tym drzwi i panele przy poprawianiu audio. Maty są zazwyczaj samoprzylepne, przed naklejeniem trzeba dobrze odtłuścić. Generalnie wykładzina podłogi w b5 dość dobrze tłumi hałasy bo jest gruba i zamiast podłogi mógłbyś spróbować lepiej wygłuszyć nadkola i gródź, ale nie wiem na ile tam dojdziesz bez demontażu deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za hałasy Masz , że dodatkowo trzeba wygłuszać :shocked:

A4 to ma w środku dość niski poziom hałasu nominalnie( fabrycznie).Jak jest za głośno to zwykle z jakiejś konkretnej

przyczyny i warto ją poszukać i usunąć ( marne opony o dużych oporach toczenia, niesprawny wydech, głośna praca silnika itp itd).

Ja tam mam pojazd dużo starszy i po paru inwestycjach cisza (no chyba że pocisnę go do odcięcia tak ponad 5tyś.obr.

to silnik trochę daje ale to tylko czasami :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za hałasy Masz , że dodatkowo trzeba wygłuszać :shocked:

A4 to ma w środku dość niski poziom hałasu nominalnie( fabrycznie).Jak jest za głośno to zwykle z jakiejś konkretnej

przyczyny i warto ją poszukać i usunąć ( marne opony o dużych oporach toczenia, niesprawny wydech, głośna praca silnika itp itd).

Ja tam mam pojazd dużo starszy i po paru inwestycjach cisza (no chyba że pocisnę go do odcięcia tak ponad 5tyś.obr.

to silnik trochę daje ale to tylko czasami :gwizdanie:)

kolego a4 b5 to chyba najgorzej wygluszone auto jakie jest z a4,jak chcesz dobre car audio to wygluszaj matami ktore nie chlona wilgoci,jak niemasz zamiaru robic nic ze sprzetem grajacym to szkoda zachodu i kasy,lepiej dobrze wyglusz drzwi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a4 b5 to chyba najgorzej wygłuszone auto jakie jest z a4,jak chcesz dobre car audio to wygluszaj matami które nie chlona wilgoci,jak niemasz zamiaru robic nic ze sprzetem grajacym to szkoda zachodu i kasy,lepiej dobrze wyglusz drzwi.....

No to pozostaje zmiana modelu na nowszy albo marki pojazdu :witch: .

A tak co do dobrego car audio to jak się odpowiednio podkręci to innych hałasów nie będzie słychać więc po co dodatkowo wygłuszać ale autorowi wątku chyba nie o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...