Treść opublikowana przez tomek gdynia
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
będę jechał za kilka dni do Polkowic przez Głogów to może wtedy porozmawiam jak znajdziesz chwilkę.pzdawiam
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
jeśli ktoś boi się wywalania wałków wyrównoważających to służę pomocą...proszę dzwonić.pomogę
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
witam.czy 2500zł wystarczy na wywalenie wałków??kto sie tym zajmuje i gdzie?? bez przekonania piszecie o tej operacji- bujanie silnika,głośniejsza praca...
-
[B7 BPW] Wymiana/czyszczenie zaworu EGR i kolektora dolotoweg w b7 BPW
witam.czy ktoś czyścił lub wymieniał zawór egr??proszę o podpowiedz.z góry dziękuję
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
witam.jesli ktoś potrzebuje zdjęcia po regeneracji wałka wyrównoważającego to proszę podawać maile.pozdrawiam
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
dzięki.jedna konkretna odpowiedź...
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
wyraźnie pisze ze jestem zalogowany na forum a4 i nie mogę dodać zdjęć...a forum vw to inna para kaloszy-tam bez problemu je umiesciłem
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
ale mi chodzi o forum a4.klub.....jacy wszyscy inteligentni:)
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jestem zalogowany-inaczej nie umieściłbym wiadomości na forum
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
pewnie....[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________tak wygląda wyrobione gniazdo w wałku.[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:42_________________________________________________przepraszam-ale nie mogę dodać zdjęć...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:44_________________________________________________zdjęcia umieściłem na tym forum: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60383&page=14
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
jaro4444 to bardzo kumaty facet !!!!! ale jeśli ktoś boi się wywalania wałków to służę pomocą w regeneracji wałka wyrównoważąjżcego. kilkadziesiąt aut śmiga bez problemu.pozdrawiam
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
witam.przesyłam zdjęcia z modułu: wałek wyrównoważający bez sześciokąta w środku oraz obrobiony zabierak[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________jeśli ktoś potrzebuje zdjęcia przed i po regeneracji to proszę dzwonić pod mój nr.pozdrawiam
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
no to gratulacje..oby wszystko było ok i autko śmigało..pozdrawiam
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
hej kolego...pozbycie wałków udane??jakoś cisza....
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
a myślisz że ja sprzedam Ci informację jak to się robi....chyba zwariowałeś...mogę podać Ci nr telefonów do ludzi u których wałki chodzą bez żadnych problemów...
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
ZA MIESIĄC KOLEGO ODPISZ MI CZY ZNOWU MUSISZ WKŁADAĆ SWOJ NOWY IMBUSIK-JESLI NIE MASZ NOWEGO WAŁKA WYRÓWNOWAŻAJĄCEGO...PAMIĘTAJ ŻE WYRABIA SIĘ GNIAZDO W WAŁKU A NIE SAM IMBUSIK!!!!!!!
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
nie zaprzeczam..oczywiście że to reklama-4200zł a 800 to chyba jest różnica...[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________w tą bezinteresowną pomoc to bym wątpił-hobby może tak.na dniach opiszę Ci wraz ze zdjęciami co dokładnie i jak jest robione.pozdrawiam
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
szkoda że nie mam Twojego nr telefonu -udowodniłbym Ci o której dzwoniłeś..wiem ze było to 14 grudnia -wracałem z urodzin córki aby zdążyć do pracy...postaram się znaleźć nr i udowodnię Ci o której to było... [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 00:09_________________________________________________strasznie zazdrościsz że nie masz maszyny do robienia pieniędzy??trudno-najpierw trzeba zainwestować a później zarabiać...możesz pisać co chcesz na forum-ja już mam zaufanych klientów
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
drogi kolego...dzwoniąc rano do mnie po (7 00) czyli po 12 godzinach jazdy samochodem w snieżycę gdzie spałem tylko 2 godziny-nie miałem ochoty się rozwodzić...zanasz się lepiej więc zacznij pomagac ludziom
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
nie w pompie tylko w wałku wyrównoważającym(są dwa wałki w module które przenoszą moment obrotowy poprzez zabierak na pompę)pompa mocowana jest do modułu....[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:15_________________________________________________dokładnie jak napisał YESFAN
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
proszę czytać dokładnie-ja nie regeneruję pompy tylko wałek wyrównoważający-pompy prawie nigdy nie padają....
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
nikt nie każe panu tego robić za 800zł-można dać 4200zł w serwisie
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
regeneracja wałka to koszt 800zł czas realizacji to 1-2 dni od dnia dostarczenia wałka gwarancja na wałek wyrównoważający to pół roku
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
koledzy - nie wyrabia się zabierak(może troszeczkę) ale wyrabia się otwór w wałku wyrównoważającym...życzę powodzenia wymiany co 20 tyś km zabieraka-jak któregoś razu staniesz z zapalona na czerwono kontrolką to się nie pozbierasz...jak zapłacisz za zatarta turbinę 4000zł(ona tez potrzebuje smarowania) i cały moduł-4200zł to bedziesz miał tylko swoj zabierak... jesli ktos potrzebuje pomocy w regeneracji wałka metoda elektrodową to proszę zadzwonić..509-174-141(już kilkanascie silników na regeneracji pracuje)-nie słuchajcie sie w serwisach ze to nie wykonalne. tylko nie spawjcie zabietraka do wałka wyrównoważającego(rozwalicie pompę oleju)-ona się samoosiuje z wałkiem wyrównoważającym poprzez zabierak...
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
REGENERACJA WAŁKÓW WYRÓWNOWAŻAJĄCYCH TEL. 509-174-141