Treść opublikowana przez tomek gdynia
-
[B5 AKN] Drgania silnika na postoju
żadne poduszki,żaden alternator....sprawdź pompowtryskiwacze-jeśli jeden źle dawkuje masz taki objaw...zregenerowałem wszystkie i mam święty spokój...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
co znaczy głośniejszy?? jaro4444 będzie w szoku...też mam ochotę przejść na napęd z 1.9 tdi....
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Panie Jaro4444 -czekam na aukcje z allegro kto wspawuje śrubę... -nie każdy mieszka w "wielkim mieście" więc załatwienie zabieraka kosztowałoby więcej niż 50 zł(dojazd),nie zmuszam nikogo do zakupu -kolejny raz odpisuję-nie odpowiem jaką mam metodę regeneracji wałka wyrównoważającego- jest to moja tajemnica gdyż jest skuteczna -4200 zł za nową pompę a 700zł z głębszym gniazdem jest różnicą JEŚLI SIĘ TO NIE PODOBA PROSZĘ O USUNIĘCIE Z FORUM.POZDRAWIAM
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
proszę podać te"niektóre" regeneracje z allegro-jestem ciekawy kto wspawuje śruby.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
panie Jaro4444 od ponad miesiąca koszt naprawy 700zł z oryginalnym zabierakiem 10 cm(gniazdo głębsze o 2,3 cm).Proszę nie wprowadzać w błąd społeczeństwa odnośnie wspawywanej śruby z gniazdem sześciokątnym-czegoś takiego nie ma i nie miało miejsca.Proszę nie być wścipski i nie pisać głupot.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
cyt: Witam wszystkich hi Chciałbym podzielić się ze wszystkimi wrażeniami z udanej operacji likwidującej nieszczęsne wałki wyrównoważajace thumbdown Ordynator jaro 4444 notworthy notworthy :notworthy:zastosował u mojego Parcha innowacyjną terapię którą fachowo opisał w/w wątku. Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0. Jako wyleczony pacjent jestem pełen podziwu dla wiedzy jaro good good :good:Facet jest chodzącą encyklopedią vag na każde pytanie potrafił odpowiedzieć szczegółowo i cierpliwie. Nqaprawdę pełen szacun notworthy notworthy notworthy notworthy Do rzeczy: Rano zjawiłem się w warsztacie i zobaczyłem audika który chodził jak odkurzacz gdyby nie tablica rejestracyjna nie uwierzyłbym ,ze to mój shocked kultura pracy w porównaniu ze "starym" nieporównywalna Zadnych drgań cisza jak po śmierci organisty.Jazda do Wałbrzycha 420km to czysta przyjemność.Spalanie w normie 5.4L olej silnikowy na stałym poziomie na jałowym biegu nie telepie jak na starej łajbie,pełen komfort.Co do kosztów myślę,ze nie są takie duże.Pierwsza koncepcja ASO 4800 cześci + 2500 robocizna.druga znajomy mechanik 1400 robocizna +2300części i do tego brak gwarancji udanej naprawy :no:Warsztat pana Jarka notworthy good operacja plus wymiana rozrządu płyny 2500zł. Podsumowując: Samochód zupełnie inaczej pracuje {ciszej} żadnych kołysań, metalicznych dźwięków itp. Jeszcze raz wielkie dzięki dla jaro444 za opiekę przez cały czas, masę telefonów i transport w Warszawie notworthy notworthy notworthy WIELKIE DZIĘKI Jeśli sie pomyliłem to przepraszam.Ale dla mnie Jaro to Jarosław.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Przepraszam za błąd.Chodziło mi o Jaro 4444. W temacie :wywalenie wałków wyrównoważających" jest wyraźnie napisane kto u kogo co robił.Nie mam nic przeciwko tylko nie lubię jak ktoś pisze nieprawdę...
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Panie moderatorze Musashi!!! PROSZĘ POCZYTAĆ DOKŁADNIE NA FORUM CZY PAN JARO9999 NIE MA WARSZTATU!!!JAKOŚ LUDZIE PISZĄ ŻE ROBILI U NIEGO AUTO.POZDRAWIAM naprawa pomp olejowych 2.0 tdi !!!
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
10 cm zabierak ma E 7,7cm zabierak ma D
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Boro 76 jaki zastosowaliście zabierak??
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
OLO GDA. jaki jest z Tobą kontakt?? masz całkowitą rację co do naszych nieszczęsnych pomp.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
oj koledzy.pojechaliście po mnie niesamowicie.ja do jaro4444 nic nie mam.on robi swoje ja robię swoje i niech tak pozostanie.nie każdy chce ingerować w budowę silnika więc zostaje przy tym co zrobiło audi vw,skoda.pozdrawiam
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
tak 1000 zł i rok gwarancji
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jakoś osiowość jest za każdym razem-pompy działają i nikt nie zgłasza awarii.nie jestem osobą która podkłada nogi-ale u Ciebie jaro4444 widzę odwrotność..pozdrawiam i życzę miłych przeszczepów na zwykłą pompę z 1.9
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jaro4444. robimy to pod nowy oryginalny zabierak o dł 10 cm. wchodzi w oryginalny materiał wałka wyrównoważającego.ja robię po swojemu, Ty po swojemu ok??
-
[B7 BLB] Wymiana "imbusa" w 2.0 Tdi
jaką Ty kolego kwotę podałeś??
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jeŚli chcesz prześlę Ci materiał do zbadania- ma od 380 do 430 HB
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
stary miał końcówkę D , nowy ma E
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
KOLEDZY.PILNUJCIE ZAWLECZEK OD ZABEZPIECZENIA ZABIERAKA PRZED WYSUNIĘCIEM Z POMPY OLEJOWEJ- DOTYCZY TYCH KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z REGENERACJI WAŁKA I PRZESYŁAJĄ CAŁE MODUŁY... kolejny raz osoba wysyłająca moduł do naprawy zdziwiona była brakiem zawleczki(nie wiem czy to jest nieuwaga mechanika który naprawia Wam auto czy Wasza...?[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 18:45_________________________________________________Witam.Od dnia dzisiejszego wałek wyrównoważający(balansujący) regenerowany jest pod zabierak o dł 10 cm. Stary(7,7 cm) o symbolu 03G115281D poszedł w niepamięć (brak produkcji).Tym samym otwór sześciokątny w wałku wyrów. jest głębszy i daje większą żywotność.
-
[B7 BPW] Imbusik w BPW 2006-2007
Witam. Kolejny raz piszecie tylko o samym zabieraku-wymiana wystarcza tylko na kilka tyś km(chyba że robicie auto aby je sprzedać).Jeśli jednak dalej chcecie użytkować swoje audi to służę pomocą w regeneracji gniazda które wyrabia się wraz z zabierakiem. Na forum vw jest opis. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60383&page=19 naprawa pomp olejowych 2.0 tdi
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
witam.nie ma sensu zakładać.wystarczy wejść na vw-tam jest wszystko http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60383&page=16
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
witam.jeśli ktoś będzie miał problemy z otrzymaniem zabieraka w serwisie( nr części z "etki" 03G 115 281 D) służę pomocą.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
do mho. witam.jeśli chcesz nowy wałek to jestem w wstanie Ci go załatwić ale koszt to 2 tyś zł.wałek jest z fabryki. ale jeśli chcesz zaoszczędzić to takie wałki regenerujemy.jeśli jesteś zainteresowany-dzwoń.zdjęcia z regeneracji na innych wątkach.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Witam.Przesyłam opis naprawy auta z silnikiem 2.0 tdi ze strony "forum.tdi-tuning.pl" (audi,vw,skoda) Bogumiła z Nowej Wsi. http://www.autobodex.waw.pl który dokonał regeneracji wałka wyrównoważającego u mnie http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=7764
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
jaro4444 tak mnie przestraszyłeś że już więcej się nie odezwę...tylko pamiętaj ze nie każdy skorzysta z Twojego pomysłu gdyż są różne opinie(jedni się cieszą inni narzekają..pozdrawiam