Treść opublikowana przez djark00s
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić program ?
witam mam takie pytanie . bylem zeby mi wgrali program 130 koni do mojej 110 konne audicy afn . szczerze mowiac nie wielka roznice czuje. jak sprawdzic czy mnie nie oszukali ? czy faktycznie jest inny program z wieksza moca. :>
-
[B5 AFN] Po wymianie przepływomierza żadnych zmian...
rowniez mam taka skarbonke pod domem ze skonczy sie chyba na zmianie silnika .. eh rece opadaja
-
[ALL] Jaki klucz do wtryskiwaczy??
wlasnie jestem na tym etapie rowniez to sie przyda mi wyszly bez wiekszych problemow bez sciagacza.
-
[B5 AFN] Zgasł, nie zapla, kręci, tak jak by brak ropy... / ROZWIĄZANE
moze immo go zblokowal ?? sprawdzales? [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________oczywiscie jakby rolka nie pomogla :D hehe niezly farcik
-
Jaki chip tuning
panowie jak prosto sprawdzic czy mam wgranego chipa w kompie ?? podobno jest 130 koni program wgrany ale chcialbym sie upewnic i to jakos sprawdzic. silnik AFN
-
[B5 1Z] Turbina
ten nr to jest nr czesci i litera na koncu jest czescia tego NR i to dosc wazna z tego cco wiem..
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ok jak narazie daje sobei spokoj z tym silnikiem.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ok jutro wszstko bede ogarnial.. a ten czujnik skoku iglicy gdzie jest ? i jego wtyczka ?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
w ktorej to grupie i ktora rubryka ten kat wtrysku ? to podlacze vaga i zobacze.. i jaki powinien byc ?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ustawienie rozrzadu sprawdzone i jest ok kat wtrysku ok a ogolnie oszusci sie rozmyslili i powiedzieli ze nie zdejma nie oddadza mi kasy... juz nie wiem co mam robic,...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 19:20_________________________________________________ogolnie stwierdzili dzisiaj ze nie ma kompresji na 2 baniakach dlatego nie odpala i kopci ... juz nie wiemsam,.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
jeszcze stoi u oszustow takze pewnie jutro zrobie ...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
podobno ma wgrany program 130 Koni zdarli ze mnie 400 zl ale wlasnie auto zawiozlem do nich i sciagaja to bo cos mi smierdzialo wlasnie . logi robilem po 2 razy i wychodzilo to samo wiec nie wiem czy jest sens .. bo w excelu byly jeden pod drugim i bylo tak samo bo spr przed chwila nawet a co z ta grupa 004 dyn ?
-
[B5 AFN] Przepływomierz... pytanie
juz sam nie wiem wrzucilem logi w diagnostyce dzis.. nie wiem jak tam wskazania przeplywki bo mi chlopaki nic na ten temat jeszcze nie pisali :>
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
no program wgrany chwilowo na 130 KM ale jutro juz jest sciagany bo kupe mi wcisneli !
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
błedów sterownika nie bylo. ogolnie jest on od passata z tego co mi powiedzial mechanik . pompa wymieniana 2 tyg temu bo auto nie chcialo odpalac wiec tak stwierdzil mechanik. po wymianie dalej problemy z odpalaniem . stara pompe niby zepsuta mam . takze mozna cos poprzekladac jak cos.. jutro zrobie te logi co mi napisales i wrzuce [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________Dobra zrobilem statyczne tak jak maja byc na rozgrzanym i dynamiczne.. Bardzo PROSZE o analize ich i pomoc
-
[B5 AFN] Przepływomierz... pytanie
kupilem auto byl problem z moca i kopceniem a na 1szy rzut oka byl pzeplywomierz nieprzykrecony srubkami...wiec ktos tu grzebal dlatego pytam.
-
[B5 AFN] Przepływomierz... pytanie
tzn:P?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
witam problem z autem mam taki ze kopci na wolnych obrotach lekko na bialo w jezdzie na czarno . pozatym brak mocy do 2 tys obrotow . ciezko odpala. wpada w tryb awarynjy . silnik nierowno pracuje . z wydechu slychac dzwiek wydobywajacych sie spalin (taki jak wydaje traktor !:D:D) takie strzaly dymu .po dluzszej lub ostrzej jezdzie .. prosba o analize logow statycznych i dynamicznych . Statyczne! grupa 000 grupa 001 grupa 003 grupa 004 grupa 013 Statyczne BS o ktore kolega nizej prosil:) grupa 000 grupa 004 I dynamiczne robione w zakresie obrotow od 1500 do 3500 . grupa 000 grupa 004 grupa 008 grupa 010 grupa 011 Prosze o pomoc. bo rece nad tym autem opadaja...
-
[B5 AFN] Przepływomierz... pytanie
witam wyciagalem sswoj przeplywomierz zeby wyczyscic wczoraj bo mam problemu z moca. Moja przeplywka to bosch :> silnik 1.9 tdi 110 koni afn i teraz pytanie . ponizej na fotce wrzucam przeplywomierz taki jak mam ja tylko zastanawia mnie to ze ja nie mam tego drucika z rezystorkiem czy co to jest... jest miejsce na to a ja tego nie mam.. czy to ma byc ? czy ma tego nie byc ? ogolnie problem z moca i kopceniem..
-
[B5 AFN] Brak mocy kopci i ciężko odpala
witam problem w mojej audiczce nie chce ustapic. pierwsza sprawa auto kopcilo na bialo. turbina zygala olejem i do 2 tys obrotow auto nie jedzie od 2 zaczyna ciagnac. mechanicy twierdzili ze turbo.kupiem turbo wymienilem . auto na bialojuz nie kopci za to na czarno. problem z moca zostal nadal. dodam ze auto zle odpala . i kolejna spr ze nei moge zrobic logow bo auto na odpalonym nie laczy sie z vagiem. a na samym zaplonie nie ma z tym problemu. prosze o pomoc bo mam dosc tego auta !wrrrr
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny..
hmm nie wiem juz sam mechanicy mi powiedzieli ze to turbo i tak do wymiany bo zyga olejem a pozatym za mna caly czas biale chmury z wydechu....
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny..
nie wiem czy dobrze to zrobilem ale zalewalem...a jak powinno sie zalewac odpowiednio ?? jeszcze mam pytanie. bo w czesci turba gdzie idzie waz od filtra powietrza... jak odkrecam tego weza widac ze w turbinie jest olej ... tak ma byc ?
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny..
to napewno dobrze zalozylem bylo minimalnie w lewo .. ogolnie ten dzwiek tez slychac z tylu w wydechu:D
-
[B5 1Z] Dziwne zjawiska m.in. spalanie
i jak ? mam podobne objawy ale w afn
-
Jaki tani, niezawodny laptop?
hp 4510 s:)