-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
viki81 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieTMBJB7NS8L8020245
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
viki81 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1BNAFY6J2031928
-
viki81 obserwuje zawartość Sonda lambda CASA 3.0TDI , [3.0tdi CASA] Uszczelka korka spustu oleju , [Q7 I lift] Nie opuszcza się tył i 1 inny
-
[3.0tdi CASA] Uszczelka korka spustu oleju
Cześć, Jako, że przez płaską uszczelkę korka spustu oleju poci mi się olejem, tym razem zakupiłem uszczelkę dmuchaną / pompowaną jak to się tam zwie i mam kilka pytań: - uszczelkę ułożyć przecięciem do miski czy do korka - dokręcać takim samym momentem jak zwykłą - moment dokręcania dla korka M14x1,5 to 30Nm? Dzięki za pomoc Pozdr
-
[Q7 I lift] Nie opuszcza się tył
Cześć, Mam mały problem z zawieszeniem Q7 2009 CASA, niestety kumaty mechanik ma termin dopiero za 2 tygodnie więc może Was podpytam. Sytuacja wygląda nastepujaco: przód leży, tył sterczy. Jechałem na opcji dynamic czyli najniższej dość wolno i naraz zaczęła migać pomarańczowa kontrolka od zawieszenia. Przód został w najniższym położeniu a tył jest wysoko, około 9cm wyżej niż przód. Błędy jakie były to: 01400 - Suspension Level Control 001 - Upper Limit Exceeded I później doszedl: 02250 - function deactivation, valve duty cycle 001 - Upper Limit Exceeded. To co zdążyłem sprawdzić to błędy da się wykasować ale po jakimś czasie wracają i wtedy menu od zawieszenia jest wyszarzone. Sprężarka sprawdzona w Vcds 34 Basic setings ciśnienie pompuje i nie przegrzewa się. Test napełnienia przednich miechów działa, spuszczać trochę się bałem bo furę potrzebuje do jazdy ale jeśli napełnienie działa to i spuszczenie chyba powinno. Test spuszczenia powietrza z tyłu nie wyszedł zbyt dobrze. Pokazywało 6,84 bara w miechach a jak włączyłem test niecałą sekundę psyknął i pokazał 0,00 a tył nawet nie drgnął. Co o tym sądzicie problem z zaworami ciśnienia resztkowego z tyłu? Czy może coś innego. Dzięki za pomoc Pozdr
-
Sonda lambda CASA 3.0TDI
Hej wszystkim, Jakiś czas temu robiłem skan Vcds i miałem błąd sondy lambda. Niestety nie pamiętam co to było. Niedługo znowu będę się podłączał więc chciałbym Was zapytać w jakich grupach można podejrzeć działanie sondy i jakie parametry w tych grupach są poprawne. Chciałbym ogarnąć to za jednym podłączeniem, taka sytuacja. Niestety nigdzie w necie nie znalazłem dokładnie tego o co mi chodzi. Silnik 3.0tdi CASA. Dzięki za pomoc Pozdr
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki bardzo: WAUZZZ4L3AD016111
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuję bardzo: WAUZZZ4L3AD018778
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki: WAUZZZ4L9BD034663
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jak się odwdzięczyć WAUZZZ4L8BD000620
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki WA1LMAFE0AD001678
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę i ja. Dzięki WA1LYAFE1AD006747
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Hej koledzy, Odgrzeję trochę kotleta bo mam takie samo zjawisko u siebie tylko, że w A6 C6 przedlift. Obecnie mam u siebie przewód 4f1422893AG. Czy ktoś się orientuje może, albo mógłby sprawdzić w etce czy ten przewód został zastąpiony jakimś nowszym? Na używki patrzę raczej z rezerwą bo używany to ja mam a znalazłem nowy firmy A-tip może ktoś zna tego producenta. Dzięki za pomoc
-
Mruga kontrolka układu chłodzenia
Witam wszystkich! Od pewnego czasu borykam się z problemem mrugającej kontrolki układu chłodzenia. Objawia się to tak: zapalam auto i za chwilke kontrolka zaczyna pulsować równomiernie (ale jak na dworzu jest chłodno, jak jest ciepło nic się nie dzieje). Po osiągnięciu temp. tak pwyżej 60 stopni przestaje. - płyn chłodniczy - obecny - zdjęcie przewodu z czujnika na zbiorniczku i zwarcie go nic nie daje - kontrolka przstawała mrugać po zdjęciu kostki z czujnika temp. - wymieniony na nowy oryginalny - efekt kontrolka mruga trochę krócej - VAG nie pokazuje żadnego błędu i w silniku i we wskaźnikach - nie mogłem połączyć się z grupą Acc. Podejrzewam coś z klimą ale działa. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? Pozdrawiam Wiktor
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Masz tutaj gotowca: http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-12v-efekt-xenon-i1827333796.html może ktoś przetestuje.
-
[B5 AFN] Pisk z prawej strony silnika, czy winna jest turbina?
Dzięki chłopaki za pomoc! Musashi miał rację. Sprawa rozwiązana. Pęknięty od dołu przy opasce wąż gumowy łączący rurę od intercoolera z kolektorem dolotowym. Znów cisza. Pozdrawiam Wiktor
viki81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta