Treść opublikowana przez Gregu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wrazie co to do Rogala się podleci, on napewno coś wyczaruje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki za info, tak mi się wdawało że dla Polsatu ie dawałam wywiadu, ale tam wczoraj tylu było tych dziennikarzy że się pogubiłam :polew: :polew: to teraz na spota będziesz przyjedziesz nową furą?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra już wiem ja wyglądasz :> na polsacie to nie byłaś ty tylko jakaś inna laska Widziałem Cię na TVN Turbo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kurde, o Polsacie nie wiedziałam, była tam jakaś moja wypowiedź czy tylko auto pokazywali nie wiem czy to Ty byłaś bo jeszcze się nie poznaliśmy :> ale była miła pani która opowiadała o autku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia - własnie widziałem wasze auto w Polsacie :> dobre jest :oklaski: jak by wszyscy śmigali takimi do pracy to moze krosaów by nie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to FW pewnie zostanie.... ciekawe ile czasu zajmie przejazd z "pragi" do FW o 19 a może jescze wybudują jakis fajny parking gdzieś po trasie.. [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 10:50 _________________________________________________ Dokładnie na przeciwko lotniska Bemowo :bicz3: :bicz3: bardzo śmieszne, jak bym wiedziała gdzie jest lotnisko Adres poproszę to jest ul. Powstańców Śląskich róg Piastów Śląskich :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Promenada jest ok.. :oklaski: a wola... całą wawę bedzie trzeba pokonać i to przez centrum... co do zimowego .. to mogą być i Bieszczady , byle grząńca dawali na stoku... Będzie trzeba jakieś zakupy zbiorowe nart do zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a działo się ... wymiana filtra paliwka (2,5TDi), wykasowanie kilku błędów kompa , prezentacja oświetlenia badażnika avanta " like a xenon" :drool:, wymiana cennych informacji... no i w moim przypadku , poznanie klubowiczy z Wawy bom pierwysz raz był...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ładnie... mogli by za to nowe drogi budować to nie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh.. :> ja byłem no i juz nie jestem dziewicą :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki napewno będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heja.. to jutro jest spot? chetnie bym podleciał do Was :> to bedzie mój pierwszy raz więc jeszcze jak byście mnie pokierowali gdzie dokładnie bedzie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
cześć, a jak mi na klimatroniku pokazuje że temp. silnika jest 90st. a na szafie 70-75 no czasem 80 st. to powinienem wymienić termostat?? czy tak może być?? :>
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
ojj MOTOR tak mi sie napisało płyn jeszcze sprawdze. a ten dzwięk był w połowie skręcania kieronicy ( jeszce z pół obrotu do końca) ale dziwne że to było 2 razy.. a teraz cisza...
-
[B5 AHH] Co sie dzieje z mocą?
oki.. wielkie dzieki..
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
wiecie co.. mi też sie tak juz zrobiło 2 razy... jak skręciłek koła w prawo to wtedy wydobył sie dziwny maetalurgiczny dzwięk... zaraz polecę sprawdzić czy żeczywiście jest mało płynu.. tylko dziwne że to się nie dzieje za każdym razem...
-
[B5 AHH] Co sie dzieje z mocą?
pewnie to głupie ale jak to się robi?
-
[B5 AHH] Co sie dzieje z mocą?
Witam, nie bardzo wiem czy dobrze się wstrzeliłem z tym tematem, ale ... mam takie dziwne coś w swoim Ostatnio zauważyłem jakiś dziwny brak mocy podczas przyspieszania....(tak jak by chciał a nie mógł) dwa dni temu robiłem rozrusznik i musiałem oczywiście rozłączyć aku. trawało to jakieś 3 godz.( tyle stało auto bez klemy minusowej) Po złożeniu wszystkiego, wyjechałem na test a auto znowu dobrze przyspiesza, aż mi uśmiech powrócił:> Co mogło być przyczyną?? czy mam jakieś błedy w kompie autka?? Czy komp sam sie resetuje po odłączeniu prądu i usówa jakieś błędy? nic nie ma wspólnego temat z tuningiem, przesuwam w dodatku źle nazwałeś temat - poprawiam
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
no ba.. dawaj.. chetnie zobaczymy:> jeszcze coś byś wymyślił dla kierowców których lubimy najbardziej... tych co smigaja lewym pasem z 60-ką na szafie mimo że prawy jest pusty
-
Kody climatronika Audi A4 B5
oooo... to coś fajnego:) dziś i ja sobie popstrykam [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 15:56 _________________________________________________Cześć, wczoraj bawiłem się troszku tymi kodami i.... dziwna sprawa, w poz.28 prędkość obrotowa silnika ( czy stoi, czy jedzie ) pokazuje 443. Co to oznacza? Co do prędkości jazdy to na postoju pokazuje 1 a w ruchu tyle co się jedzie + - 1km. Mam jeszcze pytanie o temp. chłodzenia silnika ECT. Jak pokazuje mi na zegarach że ma 75st. a na climatronicu 90st. tzn. że ma 90?? Bo tak szczerze mówiąć myślałem o wymianie termostatu ale sam nie wiem..... Temp silnika skacze , czasem jest 75 st. a czasem 90, myślicie że jest ok?? Co do poz. 49. licznik błędów sygnału prędkościomierza, to pokazuje 73. Czy to oznacza że mam 73 błędy?? Czy VAG pomoże ??
-
RS4
ale zajefajna tez kiedyś sobie taką kupie
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6,4
-
kierownica do A4
Witam, czy ktoś może wie, czy do A4 z 97roku bedzie pasowała kierownica z 3 ramionami?? To chyba od modelu pow.01r. i czy kostki od poduszki będa pasowały??? Pozdrawiam, Gregu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wam, właśnie wkroczyłem w szeregi ludzi wielbiących Audi :>. mam je od wczoraj, a już nie chce mi sie z niego wysiadać.1,9 TDi 90ps, ale i tak dobrze daje sobie rade.. Wcześniej jeździłem VW golfem w benzynie... fajne auto ale Audi ... to jest to Pozdrawiam, Gregu