Treść opublikowana przez fethorus
-
A4-KLUB.GERMANY
no ja bym byl za kupnem czegos na czesci ten warto dla samej skory felg i silnika jak cos sie trafi to jestem za a jak by byla s linia to na bank bo swojego przerabiam a same listwy majatek chca [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:59_________________________________________________co do szybki to niby da sie kupic nowa czytalem na forum
-
A4-KLUB.GERMANY
no efekt te chinole ladne swiatlo ale ori jasniej swieca ,lampki ladnie ale umnie to sie zgubi do bialego lepiej pasuje ja chyba kierunek tylko wymienie i wyczyszcze [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:24_________________________________________________szkoda ze to nie avant bo bym dla felg i samego wydechu kupil go http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=b2pqfeeyt2lf#
-
A4-KLUB.GERMANY
no mi gosc pokazal na kompie ze niby w brd ida 2 rurki do pierwszego tlumika i 2 wychodza wiec niewiem jak bys kiedys mial czas to machnij fotke do wgladu od twojego autka to mi pomorze wsumie chce wiedziec jak od 1 tlumika do koncowych jest polonczone i odrazu lampki jak ci wyszly
-
A4-KLUB.GERMANY
ale ja chce sobie tylko podwojny wydech zrobic dla optyki chcialem tak zrobic ze srodkowy tlumik wchodzi jedna rura wychodzi 2 i z tyl 2 tlumiki z ladnymi koncowkami do tego trzeba softa robic jakiegos lub z tym dpf ? bylem dzisiaj i pytalem sie w audi centrum i niewiem w razie co jak tobic to rozwidlenie czy moge za srodkowym tlumikiem to rozdwoic czy srodkowy z 1 wejsciem i 2 wyjsciami ale ponoc niema po jak sa na 2 wyjscia to i 2 wejscia maja jest niby jakis od qwatro ale niebedzie chyba pasowal wiec niewiem jak to skladac i czy wogule moge zrobic taj po swojemu bo co z tuf przejdzie wtedy czy nie [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 18:16_________________________________________________a co do spota to mozna jakis termin zrobic i sie spotkac bo jest kilka forumowiczow w okolicy tez wiec wypalic to powinno wypalic
-
A4-KLUB.GERMANY
tak mam xenony , w czwartek niedam rady i tak bo nocki mam to polowa dnia mi zostanie a zanim bym dojechal to tez niewiem ze 160 km jakos jak sie niemyle a na drugi dzien spowrotem do roboty taka mialem nadzieje ze dlugi wickend ale nici . wklej gdzies jakas fote jak tobie wyszly te czarne lampiszony i mi powiedz jakie bede zarniki potrzebowal bo sobie odrazu kupie wszystko co potrzebne i tak do audi centrum musze skoczyc bo chce sobie sprawic wydech od twojego modelu tylko niewiem jakie koszty i co bedzie potrzeba pare modow sobie zaplanowalem na wiosne
-
A4-KLUB.GERMANY
to czekam to sobie tez zrobie te srodki i mi npisz jakie zarniki bo bym odrazu wymienil to i kierunki na bialo jak all bedzie na wieszchu[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 06:18_________________________________________________jak niedam rady to przyjade do ciebie he :>he
-
A4-KLUB.GERMANY
no znalazlem troche ale niewiem co z ta sruba niby jest jakas schowana bo niemoge znajsc czy da sie sciagnac bez rozbierania frontu czy nie i ponoc sie w piekarniku rozbiera heh boje sie troche bo pizze zawsze przypalam aby mi lampy sie nieroztopily
-
A4-KLUB.GERMANY
poprawilem hehe po imieniu pewnie poznasz kto ja ;p[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 18:41_________________________________________________jak cos z tym spotem w bremen jest nas kilku wiec zjechac mozna tylko trzeba osoby co sie tym zajmie itd
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
przyblirzyl bys mi bardziej temat tego dvd bo chce tez zamontowac bo mam w schowku tylko cd zmieniarke a niewiem co mam kupic aby bylo dobrze a ori sa strasznie drogie ponoc
-
A4-KLUB.GERMANY
witam z oldenburga jak jakis zlocik w okolicach to jestem chetny
-
[ALL B7] Xenon - czy pasują przetwornice od reflektorów wersji brytyjskiej
a po wymianie tzeba ustawiac cos na kompie-
-
[ALL B7] Czujniki cofania-nie zawsze działają poprawnie
jedz do innego mechanika i podlacz to skonfiguruja ci to lub czujnik popsul sie
-
[ALL B7] Xenon - czy pasują przetwornice od reflektorów wersji brytyjskiej
no tak ale czy to mi niebedzie swiecic potem na inna strone heh ale jak tak to wielki thx za porade
-
[ALL B7] Xenon - czy pasują przetwornice od reflektorów wersji brytyjskiej
mam pytanie czy mozna zamontowac przetwornice od anglika bo mi zaczela mrugac jedna lampa i musze wymienic a nowe zadrogie
-
[ALL] Czym usunąć z lakieru klej typu "Kropelka"
noto zmywacz do paznokci jutro biore sie za prace zobaczymu co z tego bedzie napisze jakie beda efekty
-
[ALL] Czym usunąć z lakieru klej typu "Kropelka"
no rozpuszczalniki niepomagaja goraca woda itp a ten aceton co to takiego niewiecie pod jaka nazwa to znajduje sie w niemczech pare osob mi doradzilo ze tylko papier 2k i szlifowac potem jakas pasta cierzko to zrobic czy lepiej dac jakiemus fachowcowi bo mi za te robote krzycza 150 euro wiec szukam jakiegos rozwiazania bo mi troche drogo
-
[ALL] Czym usunąć z lakieru klej typu "Kropelka"
Mam takie pytanie czym usunac klej "kropelka" z lakieru samochodowego ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam all *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich