Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fethorus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fethorus

  1. a z tym zachowaniem podczas wypalania jest tak jak umnie czy odwrotnie ?
  2. nieraz ludzie niesciagaja tej tasmy i nieprzykleja sie klocek i wtedy stuka poto jest tam klej aby niestukalo
  3. mam takie pytanie w zwiazku z filtrem czasteczek wiadomo ze filter czysci sie co kilkaset kilkadziesiat km zalerznie jak i gdzie jezdzimy. chodzi mi tutaj o czyszczenie samodzielne niepoprzedzone zadna swiecaca kontrolka. ja wiem kiedy sie to dzieje bo turbo syczy i autko zaczyna wydawac buczenie w wydechu i jest slabsze troszke a pododaniu mocniej gazu turbo jak by przeladowywalo do tej pory wszystko dlamnie jasne ale moje autko kiedy wchodzi w ten tryb czyszczenia silnik zaczyna pracowac o wiele lepiej niz na codzien 0 wibracji drgania itp co nieraz jest wyczuwalne moje pytanie jest takie czy to normalnie bo slyszalem ze silnik podczas czyszczenie wpada w wibracje itd a umnie dzieje sie inaczej silnik zaczyna lepiej pracowac ? i jeszcze jedno pytanoko czy jak czysci sie w tym pierwszym trybie to ja jade sobie tak z 1700 obrotami ze stala predkoscia po jakis 5 do 10 minut czuc ze autko skonczylo wraca moc turba nieslychac tak itd. i drugie pytanie tutaj czy to w tym trybie ma znaczenie jakiekolwiek jak jedziemy autkiem czy trzeba sie zachowywac jak w tym trybie czyszczenia co wyswietla nam sie kontrolka te 2300 obrotow 70km-h itd?
  4. 3.0 ciagnie po kieszeni morze i sie nieczesto psuje ale jak to drogie to jest ale mi chodzi tutaj o 2.0 mniej pali jesli komus chodzi o oszczednosc wiekszosc jezdzi dieslem wlasnie dlatego bo malo pali ale mi chodzi tutaj o podatek i ubespieczenie bo jest znacznie wieksze no ale to tez zalerzy w jakim kraju ale przy serwisie tez odczuwa sie cenowe wachania
  5. koledzy troszke przesadzaja jak wiadomo silnik 1.9 jak dotej pory zbiera dobre noty ale silnik 2.0 np. bpw taki jak ja posiadam tak samo jezdzi i niepsuje sie jak i 1.9 mam 190 tys i 0 ingeracji w silnik jak dotej pory wiec radze omijac takie silniki tylko jak blb z tego co wiem od 2006 niema wiekszych problemow z silnikami co do 3.0 to inna bajka silnik dobry ale ciagnie po kieszeni przerabialem go tak samo i wybralem jednak 2.0
  6. fethorus odpowiedział(a) na pukko temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja tez tankowalem i na niemieckiejn ropie 15 ltrow mniej spalilem na trasie 900 km i do tego auto na polskim paliwie niema dynamiki tylko ze akurat tankowalem na jakiejs malo znanej stacji to pewnie dlatego
  7. ja wam powiem tak ja zmagam sie z tymi drganiami i teraz wymieniac lub czyscic bede EGR do tego ta gaszaca klapa okarze sie . Do tego jak mi wypala sie filter to buczy z wydechu i turbo mocno syczy ale silnik niema drgan wiec jak filter sie niewypala to na postoju drga a jak wypala to silnik chodzi jak zloto wiec umnie jest na odwrot
  8. turdzi a masz szarpanie silnika na jalowym w jakims przedziale obrot..
  9. R napisz wyrazniej gdzie dokladnie i naco zwracac uwage? jakas fotka by sie zdala
  10. a ja mam takie to poszarpywanie na 1700 do 2000 to morzliwe ze egr ? bo wyczuwam jeszcze ze zuca mi przy gaszeniu i zapalaniu ale lekko
  11. jak jest kontrolka to i sie zapala przy przekreceniu zaplonu po odpaleniu gasnie i tak ma byc
  12. a szarpie ci troche przy ruszaniu autem /powolnym ruszaniu / ?
  13. mialem to w silniku 1.9 tdi z golfa jakas kostka miala przebicie i odcinalo mi paliwo na 4 tys obrotow poczytaj fora golfa w golfach to padalo na potege mi to wykryl jakis 3 lub 4 mechanik odrazu wiedzial coto nawet kompa niepodlanczal niepowinno byc z tym problemu
  14. teoretycznie nie ale zawsze sie to robi bo przy takiej rozbiurce warto do miski zagladnac czasem jak tam wyglada i czy all ok
  15. sprawdz wtryski
  16. noto w takim razie poczekamy niech kolega napisze czy mu szarpie autem czy ma na mysli drgania czyli rezonans na aucie w tym przedziale obrotowym i dopiero bedziemy pisc
  17. zamiast pisac ze ja pisze glupoty to napisz cos sesownego do tematu albo sie nieudzielaj a do tego problemu nic niezrobisz bo mam to samo i rok szukalem i jezdzilem po warsztatach tak ma byc i koniec zreszta niech sie inni wypowiedza nieznam nikogo kto nato poradzil cos ten silnik tak pracuje //a ty bys mu pewnie napisal wymien 2 massa ,,sprzeglo,.wtryski,,turbo..i co jeszcze cale auto?
  18. to jest normalne i tak ma byc karzdy silnik ma takie miejsce w jakims przedziale ze poprostu niedomaga moje tez ma w tym porzedziale to samo a jak ktos ci pisze ze to kolo lub poduszka to niesluchaj bo szkoda pieniedzy takich tematow jest pelno ludzie wymieniaja massy placa po 3 tys i dalej to samo tak jak i poduszki [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 12:29_________________________________________________jak masz ten szum od czasu do czsu i potem niema na jakis czas to to ci sie czysci dpf 45% zapelnienia tak ma byc powinien nieraz byc slyszalne buczenie z wydechu[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 12:30_________________________________________________tutaj dla tych co niewiedza ze nie zawsze wypalanie dpfa jest poprzedzone wyswietleniem kontrolki w fisie http://img356.imageshack.us/i/dpfdd0.jpg/
  19. fethorus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    mi odpadl kawalek lakieru pod nadkolem poprostu auta sie robi na ilosc jak by mieli tak idealnie sprawdzac to by auto jeszcze wiecej kosztowalo polska sol tez daje znac ja bylem w polsce raz zima i potej wizycie zaczely mi rdzewiec srubki tam gdzie sa blaszki informacyjne pod maska i kolo mocowania silnika
  20. blb mial te problemy i to byl silnik od konca 2004 do konca 2005 2006 zmienili to i czesc blb bo byla akcja serwisowa ja bym polecal silnik 3 litra to chyba najbespieczniejsza inwestycja po 1.9
  21. fethorus odpowiedział(a) na turdzi temat w 2.0TDI
    tylko z ta kontrolka to all jasne ale ludzie mysla ze cos jest popsute jak wypala a kontrolka nieswieci ja niemialem pojecia ze sie wypala samo i niedaje znaku a to przy wiekszym zapelnieniu dopiero pokazuje. wielkie thx chlopaki bardzo wiele sie dowiedzialem z tego tematu
  22. fethorus odpowiedział(a) na turdzi temat w 2.0TDI
    a czy np jak jade autostrada jade sobie jakos 140 potem zwalniam na ograniczeniu i zaczynam slyszec buczenie to mam tak jechac czy moge sobie dalej potem przycisnac z tego wnioskuje co piszecie ze nic sie wtedy niestanie tylko jak sie niewypali to przy najblirzszej okazji bedzie to robil z tad to czeste wypalanie jak sie jezdzi po miescie ? mi sie to zawsze robi przy okolo 1800 obrotow ale ponizej i powyrzej tego przedzialu byczenie znika czy wtedy filter sie niewypala?[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 12:04_________________________________________________i jeszcze jedno pytanie czy w waszych autkach czuc strasznie taki jakby kwas z wydechu bo w moim tak a u kolegi nie czy to jest zwiazane z tym ze moje autko ma wiekszy przebieg lub filter jest mocniej zapchany ?
  23. fethorus odpowiedział(a) na turdzi temat w 2.0TDI
    mam takie pytanie co do okresowego wypalania te 30% wiec jak rozumiem nieswieci sie kontrolka ale czy morze towarzyszyc buczenie wydechu bo ja mam co jakis czas i mam pytanie moje auto ma 185 tys ja przejezdzilem nim 30 tys i jeszcze nigdy niezapalila sie kontrolka o wypalaniu. ale czytajac tytaj to by sie zgadzalo ze mi co jakis czas chce wypalic ale kontrolka nieswieci. jak stwierdze ze to sie zaczyna pojade wypalac skad wiem kiedy sie wypali? jeszcze spostrzeglem kilka razy ze nieraz jakis zapach dochodzi spod auta i silnik jest nagrzany mocno i to buczenie czy to jest normalne bo mnie to spotyka co kilka dni da sie jakos to sprawdzic czy z tym filtrem jest all ok bylem w serwisie kilka razy ale niechca mi powiedziec lub niewiedza bo niby testowali auto i jest ok a jak jezdzilem z kolesiem zeby mu pokazac to buczenie to oczewiscie wtedy bylo ok
  24. ja mialem golfa 3 tdi i lalem opal przez 5 lat i nic sie niedzialo najezdzil ponad 340 tys dopiero zaczol silnik terkotac a poprzedni wlasciciele tez pewno na opale smigali jak on po 70 groszy byl [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:23_________________________________________________starych silnikow opal i inne oleje niesponiewieraja problem jest z nowymi te to sie psuja po zalaniu slabej ropy
  25. fethorus odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    niestety nocka z soboty na niedziele bo vw nas cisnie bo oni za 2 miechy maja betriebsurlaub a unas lakiernia pada nonstop i sie niewyrabiamy jak bym wczesniej wiedzial to by przeszlo teraz niedostane wolnego a 300 km tam jakos zanim bym dojechal to bym wracac musial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.