Treść opublikowana przez dardit
-
[ALL B5] Podłączenie alarmu
Od bagażnika trzeba poprowadzić nowy przewód do centralki z tego co wiem
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
Udało mi się uruchomić maleństwo i co się okazało że zapowietrzył się układ odpowietrzyłem go ale dziwi mnie to że w wężach od nagrzewnicy nie ma wysokiego ciśnienia tylko tak leci bo leci. Teraz jeździ płyn sam wrócił do normy. Jak odkręcam zbiorniczek po jeździe to jest bardzo delikatne syknięcie bardzo delikatne. Pytanko do fachowców co to może być ??
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
A może jest jakiś 100% sposób sprawdzenia czy to uszczelka bo może ........
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
Chyba nie mam co liczyć że się zmieszczę w 1000 co??
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
Niestety to manual i w zasadzie jest 100% pewne że uszczela, po rozgrzaniu przybywa płytu, kiedyś gdzieś uciekał. Brak ogrzewania co za tym idzie nie przełącza się na gaz.
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
Sam bym tego nie robił tylko z mechanikiem ale przyznał się bez bicia że w V6 uszczelek nie robił natomiast 4 dużo i ma wątpliwości dlatego pytam
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
Wszystkie narzędzie - znaczy?? co mnie zaskoczy??
-
[B5 ABC] Uszczelka pod głowicą
Padła mi dziś uszczelka i tu pytanie czy ktoś może posiada jakieś how to żebym mógł wymienić ją sam ?? Silnik 2.6 V6 Z góry dzięki
-
[B5 ABC] Dziwne dzwięki
Tak mam ale to się dzieje jeszcze jak pracuje na PB instalacja jest sekwencyjna.
-
[B5 ABC] Dziwne dzwięki
Zakładam nowy wątek bo nie znalazłem nic na ten temat ale do rzeczy Jak odpalę rano (zimne) auto dziwne dźwięki wydobywają się z rury wydechowej takie jakieś prychanie i nagle to ustaje i robi się chicho. Czy to normalne czy coś się dzieje?? z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Silnik nawiewu-wymiana
A jak??[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:42_________________________________________________Problem się sam rozwiązał. Silnik ma zacięcia
-
[ALL B5] Silnik nawiewu-wymiana
Nie nauczył się ani drgnie a ja marznę ;(
-
[ALL B5] Silnik nawiewu-wymiana
Witam. Wymieniłem silniczek od ustawiania temp nawiewu on stawił się w pozycję zimno i tyle. Pytanie czy trzeba go adoptować czy sam powinien zacząć działać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Nie mam jeszcze A4, szukam takowego za dużo kasy nie ma wymagania rosną i zarejestrowałem się żeby poczytać o tych maszynach