Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dardit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dardit

  1. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Wsyztko ok tylko że u mnie jak się mocno silnik rozgrzeje to dopiero jak zgasze poczekam 30 sek odpale to jest wszystko ok jakbym jechał nawet 100 km to on ma mnie głęboko. Tak jakby przyodpaleniu ECU dokonywał jakiegoś pomiaru a potem już nie. Map sensor działa cały czas więc chyba odpada. Jeszcze jedno. U mnie Vag-com pokazuje IMP w procentach i na wolnych obrotach mam 31% tak samo jak Dawid. Ktoś wie ile ma być prawidłowo?
  2. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Arcus skąd wiesz że z podciśnieniami jest ok?? Jak sprawdzałeś? Może można wykorzystać wakuometr do sprawdzenia szczelności układu dolotowego, tylko jakie ma być prawidłowe podciśnienie??
  3. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Programuje się tylko immo. trzeba tylko mieć PIN - jest na zegarach. Ale jak już ktoś pisał skąd wiedzieć że kupi sie dobry :/
  4. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Nie jest to związane z samą przepustnicą Dawid wyciągał sprawdzał ją mechanicznie i elektrycznie. Ja bym postawił na sterownik a w zasadzie jego część która odpowiada za sprawdzanie obciążenia silnika. Tak u mnie jak i u Dawida obroty spadają jak tylko koła się zatrzymają a jak auto zaczyna się toczyć podnoszą to ECU tym steruje i on wydaje się że robi to z "rozmysłem" pytanie tylko dlaczego.
  5. Sterowanie oświetlenia kolego jest w pompce centralnego.
  6. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Panowie jak mogę prosić zerknijcie u siebie czy macie sprawne wisko wiem że nie ma nic piernik do wiatraka ale w tym motorze wszystko jest możliwe
  7. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Gdy styk biegu jałowego nie działa. Obroty falują a nie są za wysokie. A co do TPS to VAG-COM w blokach pomiarowych jest położenie w stopniach podane zależnie od wciśnięcia pedału gazu.
  8. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    U mnie sprawdzam co dzień Vag-iem i nie ma błędów. Co więcej nie jest tu uszkodzenie mechaniczne bo im dłużej jeżdze danego dnia tym jest lepiej. W miarę rozgrzewania auta. Już się nawet zastanawiałem czy to nie ma coś wspólnego z wisko bo mi padło i wentylator się kręci na zimnym silniku jak powalony. A jak się rozgrzeje to trochę zwalnia. Ale co ma piernik do wiatraka :/ Dodam że nie tylko błedy sprawdzałem ale też wskazania VAG-a temp, pozycje tps, itp. i wszystko w normie. Już mi się powoli pomysły kończą.
  9. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    dawid_sc, jak jesteś z okolic Dąbrowy Górniczej to możemy się spotkać. Mam Vaga może coś pomogę Ja u siebie zauważyłem jeszcze taki bojaw który jest jeszcze bardziej denerwujący niż obroty, jak zmieniam bieg to auto samo dodaje gazu. Puszczam gaz wciskam sprzęgło a obroty jeszcze lecą 500 może 800 do góry. Może to coś komuś rozjaśli co to może być.
  10. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Napisz które konkretnie proszę
  11. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Nie szarpie. Jeździ wszystko ok tylko te obroty mnie wnerwiają. A udało Ci się ustalić od czego u Ciebie to się dzieje?
  12. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Jak jadąc pczywiście przy 90st wrzuce na luz mam 1200 rpm jak się koła zatrzymają w sensie stanę spada do ok 800 tak to dokładnie wygląda .
  13. dardit opublikował(a) temat w 2.6
    Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek gdyż nie znalazłem podobnych o takich cudach jak u mnie ale do rzeczy: Autko pali i jeździ normalnie poza faktem że jak dam na luz jest ok 1200 rpm jak sie zatrzymam w sensie koła staną spadają do 900 rpm to i tak trochę za dużo. Oczywiście sprawdzałem VAG-iem błędów brak ale nie tylko to sprawdzałem też wskazania temp silnika temp zasysanego powietrza, robiłem adaptacje przepustnicy i dalej to samo. Może ktoś ma jakiś pomysł co to za cuda??
  14. Brak masy na przekaźniku albo żarówkach, styki gdzieś zaśniedziały.
  15. Troszkę odświeżę ten temat czy w ABC pompa ma działać po zapłonie i czy wyraźnie ją słychać czy trzeba wsadzić ucho do zbiornika??
  16. Vag mówi wszystko ok ale jak zaleje paliwa i mam pół zbiornika to jest git i im mniej paliwa tym gorzej .
  17. Niestety naszukałem się go prawie 1h i znalazł się po lewej chyba że mam inne ABC
  18. Patrząc od przodu auta po lewej stronie w przewodzie podłączonym do bloku, za silnikiem. Dobrze go widać po rozkręceniu dolotu.
  19. Powrócę do tematu - nie bardzo chyba jest to wina czujnika gdyż ja mam 1/2 zbiornika to odpala ok im mniej benzyny tym gorzej, poza tym jak odpalę i się dławi to wystarczy zgasić odpalić ponownie i jest ok. Macie jakiś pomysł??
  20. Sprawdź jak koledzy powiadają termostat - silnik ma mieć 90 nie ważne czy stoisz czy jedziesz czy jest +35 czy -25 na dworze. Mam 2.6 i tak właśnie jest, z temperaturą oleju nie wiem bo nie mam zegara.
  21. Jak dla mnie docisk skończył swój bieg.
  22. Też z tym kiedyś walczyłem i ..... ważne żeby po odpowietrzeniu mocno dokręcić króćce na wężach do nagrzewnicy w innym przypadku o..... rozbić całe odpowietrzanie. Ewentualnie poszukać nieszczelności na tych właśnie wężach - ciężko ją zauważyć a takie właśnie daje efekty.
  23. To ja się podłączę. Otóż stukanie jest przy hamowaniu gdy jadę po dziurach, wczoraj wymieniłem górne wahacze gdyż miały luz, i niestety jest to samo, byłem na SKP i powiedzieli że wszystko jest ok. Gdzie i jak jeszcze szukać bo mnie to doprowadza do szału.
  24. Właśnie dziś założyłem Febi - zobaczymy jaki będzie efekt. Pochwale się nim oczywiście.
  25. Tryb AUTO ponadto załącza klimatyzację praktycznie w każdym przypadku chyba że na dworze jest poniżej +3C, wtedy kliny nie załączysz nawet ręcznie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.