Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dardit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dardit

  1. Od bagażnika trzeba poprowadzić nowy przewód do centralki z tego co wiem
  2. Udało mi się uruchomić maleństwo i co się okazało że zapowietrzył się układ odpowietrzyłem go ale dziwi mnie to że w wężach od nagrzewnicy nie ma wysokiego ciśnienia tylko tak leci bo leci. Teraz jeździ płyn sam wrócił do normy. Jak odkręcam zbiorniczek po jeździe to jest bardzo delikatne syknięcie bardzo delikatne. Pytanko do fachowców co to może być ??
  3. A może jest jakiś 100% sposób sprawdzenia czy to uszczelka bo może ........
  4. Chyba nie mam co liczyć że się zmieszczę w 1000 co??
  5. Niestety to manual i w zasadzie jest 100% pewne że uszczela, po rozgrzaniu przybywa płytu, kiedyś gdzieś uciekał. Brak ogrzewania co za tym idzie nie przełącza się na gaz.
  6. Sam bym tego nie robił tylko z mechanikiem ale przyznał się bez bicia że w V6 uszczelek nie robił natomiast 4 dużo i ma wątpliwości dlatego pytam
  7. Wszystkie narzędzie - znaczy?? co mnie zaskoczy??
  8. Padła mi dziś uszczelka i tu pytanie czy ktoś może posiada jakieś how to żebym mógł wymienić ją sam ?? Silnik 2.6 V6 Z góry dzięki
  9. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w Audi A4 B5
    Tak mam ale to się dzieje jeszcze jak pracuje na PB instalacja jest sekwencyjna.
  10. Zakładam nowy wątek bo nie znalazłem nic na ten temat ale do rzeczy Jak odpalę rano (zimne) auto dziwne dźwięki wydobywają się z rury wydechowej takie jakieś prychanie i nagle to ustaje i robi się chicho. Czy to normalne czy coś się dzieje?? z góry dzięki za pomoc
  11. A jak??[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:42_________________________________________________Problem się sam rozwiązał. Silnik ma zacięcia
  12. Nie nauczył się ani drgnie a ja marznę ;(
  13. Witam. Wymieniłem silniczek od ustawiania temp nawiewu on stawił się w pozycję zimno i tyle. Pytanie czy trzeba go adoptować czy sam powinien zacząć działać.
  14. Witam. Nie mam jeszcze A4, szukam takowego za dużo kasy nie ma wymagania rosną i zarejestrowałem się żeby poczytać o tych maszynach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.