Treść opublikowana przez tomek988
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
aha i dodam jeszcze ze poprzedni własciciel (niemiec) chyba nie wiedział ze w silnikach robi sie takie coś jak wymiane oleju
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
ja na te rurke od bagnetu palec od rekawiczki założyłem i dobrze opaską zacisnełem także układ zamknięty
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
a co ma bagnet do kopcenia wspolnego?? odme sobie nawet z ciekawosci jutro sprawdze. Oby to n ie uszczeliacze
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
Witam Kurcze kupiłem niedawno audi no i ostatnio zauważyłem, że jak rano odpalam maszyne to prze około 5 minut dymka nie pusci, póżniej sie trochu rozgrzeje i chmurzy takim niebieskim dymem przez jakies 10 minut a jak pochodzi jeszcze troche to już wszystko wraca do normy, włożyłem nawet palucha do końcowki wydechu no i zauważyłem czarna wode chyba jest z olejem, nie wiem czy olej bierze bo nie mam chwilowo bagnetu i teraz pytanie to może być wina turbiny?? samochod ma niby najechane 200 000 km
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
narazie zamówiłem w jednym sklepie i czekam... jak nie bedzie to wtedy bede musiał kąbinować
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
heh ja juz dzwoniłem nawet do intercars i też mi przywieźli ale nie takie co trzeba.. nic trza poszukać ASO
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
oki. dzieki, bede próbował
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
a tak w sklepie nie ma szanas żeby to kupić?
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
aha, dzięki A to jest jej numer po którym ją kupie tak?
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
Witam, kurcze nigdzie nie moge dostać tego plastiku wszystkie sklepy już objeździłem i nigdzie nie mają takich co ja potrzebuje. ma ktoś moze taki numer seryjny bo nie wiem co robić??, ta tuleja jest u gury nakładana na blaszke od korektora jak kupiłem samochód to już tego nie było i jeszcze jedno pytanie, jak nazywa sie ta gumka zaraz przy zbiorniczku hamulcowym?? bo też jej nie moge kupic , taka czarna, ciśnienie mi z niej cały czas ucieka silnik ANB
-
[B5 ANB] Wskaźnik temperatury oleju
Witam Nie pokazuje właśnie u mnie temperature oleju a wskaźnik jest dobry bo sprawdzałem vaGIEM pYTANIE gDZIE SIE ZNAJDUJE TEN czujnik ciśnienie oleju bo nigdzie nie moge go znaleść?. silnik ANB
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ćzesć