Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Rurka miarki oleju


tomek988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kurcze nigdzie nie moge dostać tego plastiku wszystkie sklepy już objeździłem i nigdzie nie mają takich co ja potrzebuje. ma ktoś moze taki numer seryjny bo nie wiem co robić??, ta tuleja jest u gury nakładana na blaszke od korektora

jak kupiłem samochód to już tego nie było

i jeszcze jedno pytanie, jak nazywa sie ta gumka zaraz przy zbiorniczku hamulcowym?? bo też jej nie moge kupic , taka czarna, ciśnienie mi z niej cały czas ucieka silnik ANB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w sklepie nie ma szanas żeby to kupić?

Są szanse.. numer zamiennika TOPRAN 101 024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu facet ma czesci do SKODY

i ja tam spokojnie kupiłem taki bagnet tzn tą tuleję

tylko ze ja potrzebowalem do passata rok 2000 ajm i pasowało ideał nie wiem czy tobie taki bedzie OK?

to jest taki ciekawy sklepik więc jak chcesz to ci załatwię ( nawet nie dzwonie do ASO bo chłop ma wszystko i sporo taniej nawet org )

dawaj znac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojeżdziłem po sklepach motoryzacyjnych i w końcu dostalem...ten zamiennik topran za jedyne 1,5 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio kupiłem do swojej niuni na allegro z przesyłka wyszło mnie chyb a 8-9 zł

http://www.allegro.pl/item847902550_rurka_lejek_miarki_oleju_bagnet_vw_golf_seat_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten problem w B4-kiedys ta tulejka od bagnetu poprostu sie rozsypala w rekach-kupilem zamiennik w sklepie motoryzacyjnym za bodajze 4,99zł :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak identyczna, w swojej niedawno wymieniałem ponizej masz link do aukcji

http://www.allegro.pl/item879895658_rurka_lejek_miarki_oleju_bagnet_vw_golf_seat_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się że jednak szukanie popłaca :)

do AFN idzie troszkę inna rurka

028 103 663 - 028 103 663 A - 028 103 663 B

np http://www.allegro.pl/item871624908_rurka_miarki_oleju_audi_80_a4_a6_vw_golf_3_4_passa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj przy zdejmowaniu resztek starej rurki żeby nic do środka nie wpadło. Proponuję owinąć czymś miarkę lub jakiś drut, który po włożeniu do części metalowej uszczelni wlot.

Potem kombinerki,śrubokręt lub coś innego i bez obaw wywalasz kawałek po kawałku.

Wyciągasz drut z uszczelnieniem i ewentualne kawałki starej rurki, następnie rozgrzewasz opalarką żeby nie pękła nową rurkę i wciskasz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...