-
[B7 BLB] Koncepacja na dłubnięcie parcha V2.1 216KM 432 Nm
:wink4:trafię Cię gdzieś na mieście
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
adwokatom na razie podziękujemy P.s jak by na tempomacie szedł to tam gdzie jest 100 było by 0 ZERO :>
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Jarol, jak już zacząłeś przerabiać , było zrobić to z głową możesz to wyjaśnić?
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
czekamy
-
[B5 AJM] Logi do oceny
turbina do czyszczenia widać po logu,przepływomierz jakby zaniżał, egr się nie otwiera zasyfiony lub zaślepiony, termostat do roboty
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
jak już się tak chwalisz to pokaż tego loga poczekajmy do lata
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
zrób log od 0-200km/h zobaczymy jaką Tobie pokaże tempprzy końcowej prędkości ..... czego spodziewałeś się przy stałej prędkości ?? Będzie rosło ?? Fakt - jedno jest pewne nie przy takich temp jakie teraz są, porozmawiajmy o tym jak będzie za oknem +38 w tym momencie debata o temp w IC to abstrakcja! Skoro już mnie wywołali :
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
tylko nie parch , to jest padlina tak jak właściciel połowa tego
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ja mam na szybko podłączone pod stacyjkę (wpienia mnie to teraz jak stoję na odpalonym aucie w nocy bo się świecą ) , wyeliminowałem na razie ściemnianie przez jeden zegar a musiałem jakoś ogarnąć 3 wskaźniki. Po połączeniu pod światła było git
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Nazywam się Marcin nie piję już od 2 dni. Miło Was poznać myślę że pomożecie mi w tym wyrwać a tak na poważnie to się rozglądam :> Pozdrawiam
Majcin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta