Treść opublikowana przez kologo
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Po cytrynówce mi przechodzi Jarko nie ma problemu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Jarko nie denerwuj sie. A z tą grawitacją w górach to jest różnie czasami wiatry wieją
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Hehe koleżanki sie znajdą a co do auto pilota to nigdy nie zawodzi :tongue4:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Witam!! Mam pytanie na temat VII ogólnopolskiego zlotu a mianowicie czy jest mozliwość dołączenia sie do imprezy bez noclegu gdyż jestem z Bukowiny Tatrzańskiej. Pozdrawiam!
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
A w górach niechce padać.
-
Ile pali Wam gazu?
Moja niunia pali ok 11.5l w cyklu miejskim a na trasie tak ok 9l
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Popieram wypowiedzi kolegów. Nie zastaniawiaj sie kolego tylko montuj. :)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię Tomek, mam Audi A4 B5 1.8T Qattro. Pozdrawiam!