Treść opublikowana przez miksson
-
SPOTY RADOMSKIE
Będą laski,spokojnie co jest grane, o co chodzi? Mam na imię Piotr i bardzo chcę was poznac osobiscie
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobno z Ciebie jest jurny chłopak, więc zabiorę ze sobą dwie fajne babki,specjalnie dla Ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
hmm, byłem tam kilka razy i jej nie widziałem chyba coś jej te kółka nie wychodzą
-
SPOTY RADOMSKIE
Wpadnę na pewno
-
SPOTY RADOMSKIE
...a tak jej ładnie z oczu patrzyło.. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Lepiej nie pytaj, ale po krótce: zmieniła się mocno ... kolor włosów, samochód, dom, upodobania, charakter ... BMW i wszystko jasne :kox: stała się facetem?
-
[B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy
Warto sprawdzić to sprzęgiełko bowiem napinacz nie jest tanią częścia
-
SPOTY RADOMSKIE
co się z nią stało?
-
SPOTY RADOMSKIE
co, wredna była?
-
SPOTY RADOMSKIE
dlaczego nie rude? rude są fajniutkie
-
[ALL B5] Zamarznięte spryskiwacze xenonów
Z polewaniem zderzaka gorącą wodą na mrozie to lepiej uważać , chyba że w garazu ogrzewanym
-
[B6 AMB] Problem ze wspomaganiem po ostrej jeździe
noo stary, to miałes wrażeń jak na jeden dzień moze gdzieś śniegu złapałes i dlatego Ci coś terkotało, gdzieś czytałem że w autach z Q takie sytuacje miały miejsce. Chyba że pompa wspomagania jest już mocno wypracowana. Przy max skręceniu kół zawsze bedzie słychać pompę, jeśli nie przejdzie spróbuj wymienić płyn na świeży, najtańsza opcja a nóż pomoże..
-
SPOTY RADOMSKIE
mówisz i masz jakie preferujesz, brunetki, blondynki czy może rude? takie grubsze czy może chude, ogarnie się wszystko
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
Ten grafit to całkiem ciekawa koncepcja,lusterka, listwy S-line w grafit i też mogło by być ciekawie
-
[B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy
albo strzeli Ci pasek, w najmniej spodziewanym momencie, gdzieś w lesie przy -20 C
-
SPOTY RADOMSKIE
nooo, koniecznie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 23:45_________________________________________________jak tylko będą dziewczyny
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba to zmienic... :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy
Pewnie napinacz paska wielorowkowego Swoją drogą co to za mechanik skoro nie powiedział i nie pokazał o który napinacz mu chodzi...albo Ty nie patrzyłeś
-
SPOTY RADOMSKIE
woow, ale trafiłem
-
SPOTY RADOMSKIE
na imię jej Kaska może? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
jedna na milion?
-
SPOTY RADOMSKIE
hej, kiedy najblizszy spot w R-miu? Wpadają jakieś dupeczki?
-
[ALL B5] Zamarznięte spryskiwacze xenonów
Może przymarzły zaślepki, u mnie tak miałem, płyn nie zamarzł natomiast przymarzły te zaślepki w zderzaku Na szczeście jutro już odwilż